Hřiště Kobylisy

14.450669 50.123072
mapy.cz
Adresa
Salesiánské středisko mládeže, Kobyliské nám., vjezd ul. Pod Kynclovkou
Telefon
731595120
Email
pronajmy@strediskokobylisy.cz
Správce
Hodnocení hřiště
125
Web
http://sasmkob.sdb.cz/pronajmy/viceucelove-hriste/
Popis
Zákaz hraní v lisovkách!!!(po dohodě se správcem je možné hrát v lisovkách typu AG - artificial ground, speciálních kopačkách pro umělou trávu, které mají na patě 6 a více krátkých kolíků) _____ UT 3G; 55x34m; umělé osvětlení; _____ Upozornění: Veškeré změny termínů je potřeba nejprve konzultovat se správcem hřiště!!! _____ Přehled rezervací hřiště (i pronájmy mimo PKFL) naleznete na "Webu hřiště", viz výše. _____ Přednostní pronájem pro PKFL je dohodnut na utkání začínající v: SO: 9:20, 10:40, 12:00, 13:20, 14:40, 16:00, 17:20, 18:40, 20:00; NE: 12:00, 13:20, 14:40, 16:00, 17:20, 18:40, 20:00
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/7.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2017-09-24 13:20 Ludmila A Chodov Kobylisy František Novotný :
2017-09-24 14:40 AG Dechcurew Gunners Kobylisy František Novotný :
2017-09-24 16:00 Darkage FC Momentum Kobylisy František Novotný :
2017-09-24 17:20 Daytona b&w Les Bizerâns Kobylisy Michal Skala :
2017-09-24 18:40 Slavoj LVFC Prague Kobylisy Michal Skala :
2017-09-24 20:00 Kanec v bučině BK Roura Fellas Kobylisy Michal Skala :
2017-10-06 20:30 One Direction FC Elita Kobylisy František Novotný :
2017-10-07 16:00 FC Eintopf FC Galácticos Kobylisy Milan Janča :
2017-10-07 18:40 FC Momentum Plán B Kobylisy Milan Janča :
2017-10-08 12:00 TJ Tvoja Mama Liščí trus Kobylisy František Novotný :
2017-10-08 14:40 FC ResslBoys AG UNITED Kobylisy Michael Šarapatka :
2017-10-08 16:00 Lhotka stars Kubánští doutníci Kobylisy Michael Šarapatka :
2017-10-08 17:20 GJS Lømrå tüm Kobylisy Michael Šarapatka :
2017-10-08 18:40 FC SION Ludmila A Kobylisy Michal Koštál :
2017-10-08 20:00 FC Stará garda AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Michal Koštál :
2017-10-14 12:00 High Society Gunners Kobylisy Milan Janča :
2017-10-14 14:40 Pony FC Chodov Kobylisy Martin Pašek :
2017-10-14 16:00 Bazinga Hell Spartans Kobylisy Martin Pašek :
2017-10-14 18:40 Kubánští doutníci Los Angels Anals Kobylisy FC Horníci :
2017-10-15 12:00 High Society Bazinga Kobylisy :
2017-10-15 13:20 Ludmila A Královské Vinohrady A Kobylisy Marek Řeháček :
2017-10-15 14:40 AG Dechcurew FC Hedonis Kobylisy Marek Řeháček :
2017-10-15 16:00 Darkage FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček :
2017-10-15 17:20 Daytona b&w Borussia Dortšpunt forever Kobylisy :
2017-10-15 18:40 Slavoj FC Horníci Kobylisy Marek Řeháček :
2017-10-15 20:00 Kanec v bučině FC SION Kobylisy Marek Řeháček :
2017-10-21 16:00 FC Eintopf FC Bukefal Kobylisy Michal Koštál :
2017-10-21 18:40 Kubánští doutníci Eurest Runners Kobylisy Michal Koštál :
2017-10-22 12:00 TJ Tvoja Mama LVFC Prague Kobylisy František Novotný :
2017-10-22 14:40 FC ResslBoys Plán B Kobylisy František Novotný :
2017-10-22 16:00 Lhotka stars AG UNITED Kobylisy František Novotný :
2017-10-22 17:20 GJS FC Galácticos Kobylisy František Novotný :
2017-10-22 18:40 FC SION Pony FC Kobylisy František Novotný :
2017-10-22 20:00 FC Stará garda Les Bizerâns Kobylisy :
2017-10-28 12:00 High Society FC Hedonis Kobylisy FC Hoblina Jižák :
2017-10-28 14:40 Pony FC Královské Vinohrady A Kobylisy Milan Janča :
2017-10-28 16:00 Bazinga Nápoje Kobylisy Milan Janča :
2017-10-28 18:40 FC Momentum FC ResslBoys Kobylisy :
2017-10-29 13:20 Ludmila A Red Team Kobylisy :
2017-10-29 14:40 AG Dechcurew Justiční omyl Kobylisy Michael Šarapatka :
2017-10-29 16:00 Darkage Lhotka stars Kobylisy Michael Šarapatka :
2017-10-29 17:20 Daytona b&w Military Athletic Club Warrior Kobylisy Michael Šarapatka :
2017-10-29 18:40 Slavoj INTER-BOYS Kobylisy David Řezáč :
2017-10-29 20:00 Kanec v bučině FC Hoblina Jižák Kobylisy :
2017-11-04 18:40 Kubánští doutníci AG UNITED Kobylisy :
2017-11-05 12:00 TJ Tvoja Mama INTER-BOYS Kobylisy :
2017-11-05 13:20 Ludmila A FT Razors Kobylisy :
2017-11-05 14:40 FC ResslBoys Perličky na dně Kobylisy :
2017-11-05 16:00 Lhotka stars Plán B Kobylisy :
2017-11-05 17:20 GJS FC Bukefal Kobylisy :
2017-11-05 18:40 FC SION FC Texas Nové Strašecí Kobylisy :
2017-11-05 20:00 FC Stará garda Military Athletic Club Warrior Kobylisy :
2017-11-11 12:00 High Society Justiční omyl Kobylisy :
2017-11-11 14:40 Pony FC Red Team Kobylisy :
2017-11-11 16:00 FC Eintopf GJS Kobylisy :
2017-11-11 18:40 FC Momentum Lhotka stars Kobylisy :
2017-11-12 14:40 AG Dechcurew Bazinga Kobylisy :
2017-11-12 16:00 Darkage Kubánští doutníci Kobylisy :
2017-11-12 17:20 Daytona b&w FC Stará garda Kobylisy :
2017-11-12 18:40 Slavoj TJ Tvoja Mama Kobylisy :
2017-11-12 20:00 Kanec v bučině Ludmila A Kobylisy :
2017-11-24 20:30 One Direction Military Athletic Club Warrior Kobylisy :
2017-11-25 13:20 Bazinga FC Nusle 420 Kobylisy :
2017-11-25 18:40 Kubánští doutníci Plán B Kobylisy :
2017-11-26 13:20 Ludmila A Pony FC Kobylisy :
2017-11-26 14:40 AG Dechcurew BTW Krč fm Kobylisy :
2017-11-26 16:00 Lhotka stars Perličky na dně Kobylisy :
2017-11-26 17:20 GJS Druhá šance Kobylisy :
2017-11-26 18:40 FC SION Chodov Kobylisy :
2017-11-26 20:00 Kanec v bučině FT Razors Kobylisy :
2017-12-02 14:40 Pony FC Kanec v bučině Kobylisy :
2017-12-02 16:00 FC Eintopf Los Angels Anals B Kobylisy :
2017-12-02 18:40 FC Momentum Kubánští doutníci Kobylisy :
2017-12-03 14:40 FC ResslBoys Lhotka stars Kobylisy :
2017-12-03 16:00 Darkage AG UNITED Kobylisy :
2017-12-03 17:20 Daytona b&w Parma AG Kobylisy :
2017-12-03 18:40 Slavoj ARMFOOTBALL Praha Kobylisy :
2017-12-03 20:00 FC Stará garda One Direction Kobylisy :
2018-03-17 12:00 High Society AG Dechcurew Kobylisy :
2018-03-17 14:40 Pony FC FT Razors Kobylisy :
2018-03-17 16:00 FC Eintopf Dynamit Praha Kobylisy :
2018-03-17 18:40 FC Momentum Hail Hydra Kobylisy :
2018-03-18 12:00 TJ Tvoja Mama Pivná parta Kobylisy :
2018-03-18 14:40 FC ResslBoys Los Angels Anals Kobylisy :
2018-03-18 16:00 Darkage Eurest Runners Kobylisy :
2018-03-18 17:20 GJS FC Showdown Kobylisy :
2018-03-18 18:40 FC SION Královské Vinohrady A Kobylisy :
2018-03-18 20:00 FC Stará garda Královské Vinohrady B Kobylisy :
2018-03-24 14:40 Pony FC O. A. Arrows Kobylisy :
2018-03-24 16:00 Bazinga Gunners Kobylisy :
2018-03-24 18:40 Kubánští doutníci FC ResslBoys Kobylisy :
2018-03-25 13:20 Ludmila A BK Roura Fellas Kobylisy :
2018-03-25 14:40 AG Dechcurew Rychlá rota Kobylisy :
2018-03-25 16:00 Darkage Plán B Kobylisy :
2018-03-25 17:20 Daytona b&w One Direction Kobylisy :
2018-03-25 18:40 Slavoj Black Devils Kobylisy :
2018-03-25 20:00 Kanec v bučině FC Texas Nové Strašecí Kobylisy :
2018-04-06 20:30 One Direction Královské Vinohrady B Kobylisy :
2018-04-07 12:00 High Society BTW Krč fm Kobylisy :
2018-04-07 16:00 FC Eintopf Los Losos Kobylisy :
2018-04-07 18:40 FC Momentum Darkage Kobylisy :
2018-04-08 12:00 TJ Tvoja Mama Team SSI Group Kobylisy :
2018-04-08 14:40 FC ResslBoys Hail Hydra Kobylisy :
2018-04-08 16:00 Lhotka stars Los Angels Anals Kobylisy :
2018-04-08 17:20 GJS Dynamit Praha Kobylisy :
2018-04-08 18:40 FC SION Red Team Kobylisy :
2018-04-08 20:00 FC Stará garda Judo club Jenis Kobylisy :
2018-04-14 12:00 High Society Rychlá rota Kobylisy :
2018-04-14 14:40 Pony FC BK Roura Fellas Kobylisy :
2018-04-14 16:00 Bazinga FC Hedonis Kobylisy :
2018-04-14 18:40 Kubánští doutníci Lhotka stars Kobylisy :
2018-04-15 13:20 Ludmila A FC SION Kobylisy :
2018-04-15 14:40 AG Dechcurew Sehranka Kobylisy :
2018-04-15 16:00 Darkage Perličky na dně Kobylisy :
2018-04-15 17:20 Daytona b&w Královské Vinohrady B Kobylisy :
2018-04-15 18:40 Slavoj Pivná parta Kobylisy :
2018-04-15 20:00 Kanec v bučině Chodov Kobylisy :
2018-04-20 20:30 One Direction Judo club Jenis Kobylisy :
2018-04-21 16:00 FC Eintopf Kampa FC Kobylisy :
2018-04-21 18:40 FC Momentum Eurest Runners Kobylisy :
2018-04-22 12:00 TJ Tvoja Mama Černí Štýři Kobylisy :
2018-04-22 14:40 FC ResslBoys Darkage Kobylisy :
2018-04-22 16:00 Lhotka stars Hail Hydra Kobylisy :
2018-04-22 17:20 GJS Los Losos Kobylisy :
2018-04-22 18:40 FC SION Kanec v bučině Kobylisy :
2018-04-22 20:00 FC Stará garda Fc Lehovec City Kobylisy :
2018-05-05 12:00 High Society Sehranka Kobylisy :
2018-05-05 14:40 Pony FC FC SION Kobylisy :
2018-05-05 16:00 Bazinga Justiční omyl Kobylisy :
2018-05-05 18:40 FC Momentum Perličky na dně Kobylisy :
2018-05-06 13:20 Ludmila A FC Hoblina Jižák Kobylisy :
2018-05-06 14:40 AG Dechcurew Hell Spartans Kobylisy :
2018-05-06 16:00 Darkage Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy :
2018-05-06 17:20 Daytona b&w FC Elita Kobylisy :
2018-05-06 18:40 Slavoj FC Likvidators Praha Kobylisy :
2018-05-06 20:00 Kanec v bučině Královské Vinohrady A Kobylisy :
2018-05-11 20:30 One Direction Fc Lehovec City Kobylisy :
2018-05-12 16:00 FC Eintopf Converto Praha Kobylisy :
2018-05-12 18:40 Kubánští doutníci Hail Hydra Kobylisy :
2018-05-13 12:00 TJ Tvoja Mama FC Horníci Kobylisy :
2018-05-13 14:40 FC ResslBoys FC Momentum Kobylisy :
2018-05-13 16:00 Lhotka stars Darkage Kobylisy :
2018-05-13 17:20 GJS Kampa FC Kobylisy :
2018-05-13 18:40 FC SION O. A. Arrows Kobylisy :
2018-05-13 20:00 FC Stará garda Borussia Dortšpunt forever Kobylisy :
2018-05-19 12:00 High Society Hell Spartans Kobylisy :
2018-05-19 14:40 Pony FC FC Hoblina Jižák Kobylisy :
2018-05-19 16:00 FC Eintopf Druhá šance Kobylisy :
2018-05-19 18:40 FC Momentum Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy :
2018-05-20 14:40 AG Dechcurew Nápoje Kobylisy :
2018-05-20 16:00 Darkage Los Angels Anals Kobylisy :
2018-05-20 17:20 Daytona b&w Judo club Jenis Kobylisy :
2018-05-20 18:40 Slavoj Team SSI Group Kobylisy :
2018-05-20 20:00 Kanec v bučině Red Team Kobylisy :
2018-05-25 20:30 One Direction Borussia Dortšpunt forever Kobylisy :
2018-05-26 16:00 Bazinga AG Dechcurew Kobylisy :
2018-05-26 18:40 Kubánští doutníci Darkage Kobylisy :
2018-05-27 12:00 TJ Tvoja Mama Slavoj Kobylisy :
2018-05-27 13:20 Ludmila A Kanec v bučině Kobylisy :
2018-05-27 14:40 FC ResslBoys Eurest Runners Kobylisy :
2018-05-27 16:00 Lhotka stars FC Momentum Kobylisy :
2018-05-27 17:20 GJS FC Eintopf Kobylisy :
2018-05-27 18:40 FC SION BK Roura Fellas Kobylisy :
2018-05-27 20:00 FC Stará garda Daytona b&w Kobylisy :
2018-06-09 12:00 High Society Nápoje Kobylisy :
2018-06-09 14:40 Pony FC Ludmila A Kobylisy :
2018-06-09 16:00 FC Eintopf FC Showdown Kobylisy :
2018-06-09 18:40 FC Momentum Los Angels Anals Kobylisy :
2018-06-10 12:00 TJ Tvoja Mama ARMFOOTBALL Praha Kobylisy :
2018-06-10 14:40 FC ResslBoys Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy :
2018-06-10 16:00 Darkage Hail Hydra Kobylisy :
2018-06-10 17:20 Daytona b&w AFK Bochanův Syndrom Kobylisy :
2018-06-10 18:40 Slavoj Liščí trus Kobylisy :
2018-06-10 20:00 FC Stará garda Parma AG Kobylisy :
2018-06-15 20:30 One Direction FC Stará garda Kobylisy :
2018-06-16 16:00 Bazinga High Society Kobylisy :
2018-06-16 18:40 Kubánští doutníci FC Momentum Kobylisy :
2018-06-17 13:20 Ludmila A O. A. Arrows Kobylisy :
2018-06-17 14:40 AG Dechcurew FC Nusle 420 Kobylisy :
2018-06-17 16:00 Lhotka stars FC ResslBoys Kobylisy :
2018-06-17 17:20 GJS Converto Praha Kobylisy :
2018-06-17 18:40 FC SION FT Razors Kobylisy :
2018-06-17 20:00 Kanec v bučině Pony FC Kobylisy :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-11-05 10:40 Kobylisy Fc Lehovec City Kobylisy 0 : 0
2012-09-08 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy FC SION 0 : 0
2012-09-08 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Milan Herian 3 : 0
2012-09-08 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Milan Herian 3 : 1
2012-09-08 18:40 Kobylisy Fc Krementi A Kobylisy Milan Herian 1 : 2
2012-09-09 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Milan Herian 7 : 4
2012-09-09 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Milan Herian 1 : 3
2012-09-09 16:00 Kobylisy FC Tibetians Kobylisy Deleg. test Herian 0 : 0
2012-09-09 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Deleg. test Herian 1 : 4
2012-09-09 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Tomáš Caizl 4 : 0
2012-09-09 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy FC Hedonis 2 : 2
2012-09-15 09:20 Kobylisy Real Slama Kobylisy Black b!tches 4 : 0
2012-09-15 11:30 Kobylisy High Society Kobylisy Bazinga 5 : 0
2012-09-15 18:40 Kobylisy Fc Krementi B Kobylisy Deleg. nedorazil () 0 : 0
2012-09-15 20:00 Kobylisy AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Deleg. nedorazil () 3 : 6
2012-09-16 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 2
2012-09-16 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 6
2012-09-16 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2012-09-16 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy František Tománek 2 : 2
2012-09-22 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 1
2012-09-22 18:40 Kobylisy Fc Krementi A Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 6
2012-09-23 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Stefan Bozik 4 : 1
2012-09-23 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 0
2012-09-23 16:00 Kobylisy FC Tibetians Kobylisy Milan Herian 0 : 0
2012-09-23 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Milan Herian 4 : 3
2012-09-23 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 1
2012-09-23 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy AFK Bochanův Syndrom 4 : 3
2012-09-30 17:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Lhotka stars 4 : 1
2012-09-30 19:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Eduard Topor 2 : 5
2012-10-06 09:20 Kobylisy Real Slama Kobylisy FC Rival 4 : 3
2012-10-06 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy SVP 5 : 2
2012-10-06 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 1
2012-10-06 17:20 Kobylisy Měšičáci Kobylisy Pavel Kvapil 15 : 2
2012-10-06 18:40 Kobylisy Fc Krementi B Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2012-10-06 20:00 Kobylisy AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Milan Herian 1 : 3
2012-10-07 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy FC Tibetians 6 : 1
2012-10-07 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy František Tománek 2 : 5
2012-10-07 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Stefan Bozik 3 : 9
2012-10-07 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy František Tománek 1 : 2
2012-10-07 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Eduard Topor 3 : 4
2012-10-07 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy BTW Krč fm 0 : 0
2012-10-13 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy FT Razors 2 : 1
2012-10-13 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 3
2012-10-13 18:40 Kobylisy Fc Krementi A Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 2
2012-10-14 12:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Lhotka stars 1 : 1
2012-10-14 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Vořežšpruti 1 : 2
2012-10-14 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Rams 8 : 1
2012-10-14 16:00 Kobylisy FC Tibetians Kobylisy Milan Herian 0 : 0
2012-10-14 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Milan Herian 3 : 0
2012-10-14 18:40 Kobylisy Bazinga Kobylisy Daytona b&w 1 : 2
2012-10-14 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy FC Hedonis 0 : 3
2012-10-20 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Undesirable team 5 : 4
2012-10-20 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 9
2012-10-20 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 3
2012-10-20 18:40 Kobylisy Měšičáci Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 4
2012-10-20 20:00 Kobylisy AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Milan Herian 6 : 0
2012-10-21 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Real Praha 5 : 3
2012-10-21 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy FC Tibetians 1 : 3
2012-10-21 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Robert Kvacskai 1 : 3
2012-10-21 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Robert Kvacskai 2 : 4
2012-10-21 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Eduard Topor 0 : 2
2012-10-21 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Black b!tches 1 : 3
2012-10-27 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Robert Kvacskai 5 : 2
2012-10-27 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Robert Kvacskai 2 : 5
2012-10-28 12:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Lhotka stars 3 : 0
2012-10-28 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Bazinga 1 : 5
2012-10-28 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Robert Kvacskai 1 : 1
2012-10-28 16:00 Kobylisy FC Tibetians Kobylisy Robert Kvacskai 0 : 0
2012-10-28 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy František Tománek 1 : 1
2012-10-28 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy František Tománek 1 : 0
2012-10-28 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Deleg. nedorazil () 2 : 0
2012-11-03 09:20 Kobylisy Real Slama Kobylisy Malá Strana C.F. 4 : 3
2012-11-03 13:00 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Fc Krementi B 4 : 3
2012-11-03 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Pavel Kvapil 15 : 4
2012-11-03 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 1
2012-11-03 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Stefan Bozik 4 : 0
2012-11-03 18:40 Kobylisy Fc Krementi A Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 9
2012-11-03 20:00 Kobylisy AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Stefan Bozik 5 : 1
2012-11-04 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy FC SION 2 : 8
2012-11-04 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Eduard Topor 2 : 2
2012-11-04 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Eduard Topor 1 : 6
2012-11-04 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Robert Kvacskai 2 : 5
2012-11-04 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy FT Razors 2 : 2
2012-11-04 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy FC Hedonis 0 : 1
2012-11-10 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy AFK Bochanův Syndrom 2 : 2
2012-11-10 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Pavel Kvapil 4 : 1
2012-11-10 18:40 Kobylisy Fc Krementi B Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2012-11-11 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2012-11-11 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 4
2012-11-11 16:00 Kobylisy FC Tibetians Kobylisy Stefan Bozik 0 : 0
2012-11-11 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Stefan Bozik 2 : 4
2012-11-11 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Stefan Bozik 5 : 1
2012-11-11 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Jan Vlasák 3 : 3
2012-11-17 09:20 Kobylisy Real Slama Kobylisy Black b!tches 3 : 2
2012-11-17 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 3
2012-11-17 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 2
2012-11-17 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Pavel Kvapil 4 : 1
2012-11-17 18:40 Kobylisy Fc Krementi A Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 3
2012-11-18 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Robert Kvacskai 4 : 3
2012-11-18 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Milan Herian 1 : 7
2012-11-18 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Robert Kvacskai 1 : 1
2012-11-18 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Vořežšpruti 0 : 4
2012-11-18 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Fc Krementi A 0 : 3
2012-11-24 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Lamy z Panamy 1 : 2
2012-11-24 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Pavel Kvapil 6 : 2
2012-11-24 18:40 Kobylisy Fc Krementi B Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2012-11-24 20:00 Kobylisy AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Fc Lumíci 2 : 0
2012-11-25 12:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Lhotka stars 6 : 3
2012-11-25 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Milan Herian 7 : 6
2012-11-25 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Milan Herian 6 : 1
2012-11-25 16:00 Kobylisy FC Tibetians Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2012-11-25 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Stefan Bozik 4 : 4
2012-11-25 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Stefan Bozik 2 : 5
2012-11-25 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Real Praha 0 : 0
2012-12-02 16:00 Kobylisy FT Razors Kobylisy Karol Peterčík 5 : 2
2012-12-02 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Jan Vlasák 3 : 2
2013-03-10 16:00 Kobylisy FC Rival Kobylisy Tomáš Caizl 0 : 0
2013-03-10 20:00 Kobylisy Real Slama Kobylisy Fc Krementi B 2 : 1
2013-03-16 17:00 Kobylisy FC Rival Kobylisy FC Rival 8 : 1
2013-03-17 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Deleg. nedorazil () 5 : 2
2013-03-17 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy AG Dechcurew 1 : 1
2013-03-17 20:00 Kobylisy Real Slama Kobylisy Deleg. nedorazil () 0 : 2
2013-03-23 17:20 Kobylisy Bazinga Kobylisy Undesirable team 0 : 2
2013-03-24 12:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 0
2013-03-24 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Jan Vlasák 2 : 0
2013-03-24 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Tomáš Caizl 1 : 2
2013-03-24 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Milan Herian 4 : 2
2013-03-24 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 5
2013-03-24 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 9
2013-04-06 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Srdcaři s.r.o. 7 : 5
2013-04-06 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Srdcaři s.r.o. 1 : 5
2013-04-07 12:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Jan Vlasák 0 : 0
2013-04-07 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Karol Peterčík 2 : 4
2013-04-07 16:00 Kobylisy FC Tibetians Kobylisy Jan Vlasák 0 : 0
2013-04-07 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Jan Vlasák 4 : 7
2013-04-07 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Jan Vlasák 5 : 1
2013-04-07 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Jan Vlasák 4 : 0
2013-04-13 09:20 Kobylisy Real Slama Kobylisy Real Praha 2 : 6
2013-04-13 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Bazinga 7 : 1
2013-04-13 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy PMS Olympian 3 : 1
2013-04-14 12:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy František Tománek 0 : 0
2013-04-14 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy František Tománek 2 : 1
2013-04-14 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy František Tománek 1 : 2
2013-04-14 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Milan Herian 0 : 6
2013-04-14 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Milan Herian 2 : 4
2013-04-14 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Filip Adámek 0 : 4
2013-04-14 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Milan Herian 0 : 7
2013-04-20 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Fc Lumíci 5 : 0
2013-04-20 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy O. A. Arrows 3 : 1
2013-04-21 12:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Karol Peterčík 0 : 3
2013-04-21 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Karol Peterčík 4 : 1
2013-04-21 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Robert Kvacskai 1 : 0
2013-04-21 16:00 Kobylisy FC Tibetians Kobylisy Robert Kvacskai 0 : 0
2013-04-21 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Robert Kvacskai 4 : 0
2013-04-21 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 3
2013-04-21 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 7
2013-04-27 09:20 Kobylisy Real Slama Kobylisy Black b!tches 2 : 3
2013-04-27 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Sehranka 7 : 0
2013-04-27 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Real Praha 1 : 4
2013-04-28 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Les Bizerâns 5 : 1
2013-04-28 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Jan Vlasák 0 : 0
2013-04-28 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Jan Vlasák 3 : 4
2013-04-28 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Jan Vlasák 2 : 1
2013-04-28 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Jan Vlasák 1 : 3
2013-04-28 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Jan Vlasák 1 : 3
2013-05-04 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Rams 4 : 4
2013-05-04 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Sehranka 5 : 0
2013-05-05 12:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Robert Kvacskai 3 : 2
2013-05-05 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Pavel Kvapil 4 : 3
2013-05-05 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Pavel Kvapil 9 : 0
2013-05-05 16:00 Kobylisy FC Tibetians Kobylisy Milan Herian 0 : 0
2013-05-05 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Milan Herian 1 : 4
2013-05-05 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Filip Adámek 4 : 7
2013-05-05 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Filip Adámek 2 : 1
2013-05-11 09:20 Kobylisy Real Slama Kobylisy Black b!tches 1 : 8
2013-05-11 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Undesirable team 0 : 0
2013-05-11 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Bazinga 3 : 4
2013-05-12 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Pavel Kvapil 4 : 3
2013-05-12 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Karol Peterčík 0 : 2
2013-05-12 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Tomáš Caizl 3 : 0
2013-05-12 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Pavel Kvapil 4 : 2
2013-05-12 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 2
2013-05-18 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Tomáš Caizl 4 : 12
2013-05-19 12:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Tomáš Caizl 3 : 5
2013-05-19 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Tomáš Caizl 2 : 0
2013-05-19 16:00 Kobylisy FC Tibetians Kobylisy Jan Vlasák 0 : 0
2013-05-19 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 1
2013-05-19 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2013-05-19 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 2
2013-05-26 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Invalidní sourozenci 0 : 0
2013-05-26 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy FC Hedonis 4 : 3
2013-05-26 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Robert Kvacskai 2 : 3
2013-05-26 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Jan Vlasák 3 : 3
2013-05-26 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Jan Vlasák 1 : 4
2013-05-26 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Filip Adámek 4 : 0
2013-06-01 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Fc Krementi B 6 : 3
2013-06-01 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy FC Hoblina Jižák 1 : 4
2013-06-02 17:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy FKMP Gooners Roma 4 : 4
2013-06-08 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Undesirable team 3 : 6
2013-06-08 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Malá Strana C.F. 5 : 0
2013-06-08 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Fc Lumíci 0 : 0
2013-06-09 12:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Robert Kvacskai 2 : 0
2013-06-09 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Robert Kvacskai 8 : 1
2013-06-09 16:00 Kobylisy FC Tibetians Kobylisy Robert Kvacskai 0 : 0
2013-06-09 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Tomáš Caizl 4 : 1
2013-06-09 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Stefan Bozik 2 : 6
2013-06-09 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Black b!tches 2 : 1
2013-06-15 18:40 Kobylisy Chodov Kobylisy Srdcaři s.r.o. 1 : 4
2013-06-15 20:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Chodov 4 : 0
2013-06-16 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Robert Kvacskai 0 : 5
2013-06-16 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Robert Kvacskai 1 : 2
2013-06-16 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 0 : 0
2013-06-16 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Karol Peterčík 1 : 1
2013-06-16 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Tomáš Caizl 2 : 4
2013-06-16 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Undesirable team 3 : 3
2013-09-15 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2013-09-15 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Marek Řeháček 3 : 0
2013-09-15 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 2 : 2
2013-09-15 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2013-09-15 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 6 : 2
2013-09-15 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 2 : 0
2013-09-21 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy O. A. Arrows 7 : 2
2013-09-21 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Deleg. test Herian 5 : 0
2013-09-21 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Marek Řeháček 2 : 4
2013-09-22 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Marek Řeháček 5 : 4
2013-09-22 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 12 : 0
2013-09-22 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 8 : 0
2013-09-22 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Marek Řeháček 4 : 3
2013-09-22 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy FC Nové Město 1 : 2
2013-09-22 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy FC Knedlíci 3 : 9
2013-09-28 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Marek Štěpán 9 : 2
2013-09-28 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 5
2013-09-29 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Filip Adámek 4 : 1
2013-09-29 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Filip Adámek 5 : 0
2013-09-29 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Filip Adámek 0 : 2
2013-09-29 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Filip Adámek 0 : 2
2013-09-29 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Neuděláš nic 2 : 3
2013-10-05 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Marek Řeháček 0 : 2
2013-10-05 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Marek Řeháček 9 : 0
2013-10-05 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy FC Hoblina Jižák 0 : 2
2013-10-06 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Filip Adámek 0 : 0
2013-10-06 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Filip Adámek 3 : 0
2013-10-06 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Filip Adámek 6 : 0
2013-10-06 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Filip Adámek 4 : 6
2013-10-06 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Filip Adámek 1 : 1
2013-10-12 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Deleg. test Herian 5 : 0
2013-10-12 18:20 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Marek Štěpán 1 : 5
2013-10-12 20:00 Kobylisy Chodov Kobylisy Marek Štěpán 2 : 2
2013-10-13 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Milan Herian 1 : 1
2013-10-13 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Milan Herian 0 : 3
2013-10-13 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Filip Adámek 0 : 5
2013-10-13 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 2 : 6
2013-10-13 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 6 : 0
2013-10-19 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Marek Řeháček 1 : 0
2013-10-19 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Marek Řeháček 4 : 6
2013-10-19 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Marek Řeháček 6 : 2
2013-10-19 17:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Judo club Jenis 6 : 2
2013-10-20 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Jan Vlasák 4 : 2
2013-10-20 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Jan Vlasák 3 : 2
2013-10-20 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 7 : 0
2013-10-20 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Marek Řeháček 5 : 1
2013-10-20 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Karol Peterčík 2 : 9
2013-10-20 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Karol Peterčík 6 : 2
2013-11-02 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Black b!tches 5 : 4
2013-11-02 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Jan Vlasák 1 : 3
2013-11-02 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Jan Vlasák 5 : 0
2013-11-03 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Marek Štěpán 5 : 1
2013-11-03 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Marek Štěpán 5 : 0
2013-11-03 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Štěpán 2 : 2
2013-11-03 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Pavel Kvapil 4 : 4
2013-11-03 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Štěpán 8 : 1
2013-11-03 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy SVP 5 : 1
2013-11-09 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Marek Řeháček 2 : 5
2013-11-09 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Marek Řeháček 4 : 4
2013-11-10 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Marek Řeháček 6 : 1
2013-11-10 14:40 Kobylisy Pony FC Kobylisy Bazinga 0 : 0
2013-11-10 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 2 : 1
2013-11-10 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 1
2013-11-10 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 2
2013-11-10 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 3
2013-11-16 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Deleg. test Herian 5 : 0
2013-11-16 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Black b!tches 0 : 0
2013-11-16 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy FT Razors 2 : 1
2013-11-17 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Jan Vlasák 4 : 7
2013-11-17 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Milan Herian 3 : 1
2013-11-17 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Milan Herian 2 : 6
2013-11-17 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Filip Adámek 0 : 2
2013-11-17 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Jan Vlasák 3 : 3
2013-11-17 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Filip Adámek 3 : 0
2013-11-23 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Robert Kvacskai 0 : 7
2013-11-23 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Robert Kvacskai 2 : 0
2013-11-23 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy FC Buracos Brancos 2 : 2
2013-11-23 17:00 Kobylisy FC Nové Město Kobylisy FC Nové Město 3 : 4
2013-11-24 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Pavel Kvapil 8 : 4
2013-11-24 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Milan Herian 9 : 0
2013-11-24 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Milan Herian 2 : 2
2013-11-24 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 7
2013-11-24 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy FC Hedonis 0 : 1
2013-11-30 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Black b!tches 1 : 1
2013-11-30 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Marek Štěpán 2 : 0
2013-11-30 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Filip Adámek 3 : 1
2013-12-01 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Marek Štěpán 4 : 7
2013-12-01 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Štěpán 0 : 1
2013-12-01 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Štěpán 2 : 2
2013-12-01 17:20 Kobylisy Pony FC Kobylisy Daytona b&w 0 : 8
2013-12-01 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 2
2013-12-01 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 1
2014-03-16 20:00 Kobylisy Abstinenti Kobylisy Tomáš Caizl 11 : 2
2014-03-22 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy FT Razors 1 : 5
2014-03-22 14:40 Kobylisy Abstinenti Kobylisy Milan Herian 1 : 10
2014-03-22 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Milan Herian 3 : 2
2014-03-22 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Tomáš Caizl 5 : 0
2014-03-23 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 4
2014-03-23 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Karol Peterčík 10 : 1
2014-03-23 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Karol Peterčík 1 : 2
2014-03-23 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Petr Lukeš 2 : 3
2014-03-23 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Paleček - 9 : 4
2014-03-23 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Paleček - 3 : 3
2014-03-23 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Paleček - 3 : 3
2014-03-29 12:00 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Tomáš Caizl 1 : 4
2014-03-29 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Tomáš Caizl 1 : 4
2014-03-29 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Tomáš Caizl 2 : 9
2014-03-29 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Tomáš Caizl 3 : 2
2014-03-30 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Marek Řeháček 3 : 3
2014-03-30 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Marek Řeháček 12 : 0
2014-03-30 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Milan Herian 0 : 0
2014-03-30 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Deleg. test Herian 5 : 0
2014-03-30 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Milan Herian 1 : 3
2014-03-30 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 1 : 4
2014-03-30 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 1 : 3
2014-04-05 10:40 Kobylisy Abstinenti Kobylisy Petr Lukeš 4 : 0
2014-04-05 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Petr Lukeš 1 : 1
2014-04-05 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Tomáš Caizl 2 : 2
2014-04-06 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 1 : 4
2014-04-06 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Marek Řeháček 5 : 2
2014-04-06 14:40 Kobylisy ARMFOOTBALL Praha Kobylisy ARMFOOTBALL Praha 2 : 2
2014-04-06 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Milan Herian 3 : 3
2014-04-06 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Milan Herian 3 : 1
2014-04-06 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Tomáš Caizl 2 : 2
2014-04-06 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Milan Herian 2 : 2
2014-04-12 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Tomáš Caizl 5 : 1
2014-04-12 18:40 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Tomáš Caizl 1 : 2
2014-04-12 20:00 Kobylisy Pony FC Kobylisy Tomáš Caizl 2 : 6
2014-04-13 12:00 Kobylisy Abstinenti Kobylisy Milan Herian 2 : 4
2014-04-13 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Milan Herian 5 : 3
2014-04-13 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Milan Herian 1 : 2
2014-04-13 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Milan Herian 2 : 1
2014-04-13 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Štěpán 0 : 1
2014-04-13 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Štěpán 0 : 2
2014-04-26 18:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Petr Lukeš 2 : 2
2014-04-27 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2014-04-27 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2014-04-27 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 4 : 1
2014-04-27 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2014-04-27 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2014-04-27 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Řeháček 4 : 1
2014-04-27 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Marek Řeháček 4 : 2
2014-05-03 10:40 Kobylisy Abstinenti Kobylisy Marek Řeháček 5 : 5
2014-05-03 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2014-05-03 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Marek Řeháček 11 : 0
2014-05-04 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 2 : 5
2014-05-04 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2014-05-04 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Marek Řeháček 4 : 0
2014-05-04 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Štěpán 3 : 5
2014-05-04 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Sk Pleská 0 : 5
2014-05-04 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Štěpán 2 : 5
2014-05-10 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy FC Hedonis 6 : 2
2014-05-10 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Parma AG 2 : 9
2014-05-10 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Rams 5 : 1
2014-05-11 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Filip Adámek 4 : 2
2014-05-11 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 4 : 0
2014-05-11 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 2 : 4
2014-05-11 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Marek Řeháček 6 : 2
2014-05-11 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Řeháček 2 : 0
2014-05-11 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Marek Řeháček 4 : 0
2014-05-17 09:20 Kobylisy Los Losos Kobylisy Paleček - 1 : 1
2014-05-17 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Paleček - 5 : 0
2014-05-17 14:40 Kobylisy Abstinenti Kobylisy Paleček - 1 : 3
2014-05-17 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Filip Adámek 2 : 0
2014-05-17 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Tomáš Caizl 3 : 11
2014-05-18 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Marek Řeháček 4 : 8
2014-05-18 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Marek Řeháček 1 : 2
2014-05-18 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 3 : 4
2014-05-18 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Filip Adámek 4 : 0
2014-05-18 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Filip Adámek 3 : 9
2014-05-18 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Filip Adámek 5 : 0
2014-05-25 12:00 Kobylisy Pony FC Kobylisy FT Razors 2 : 2
2014-05-25 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Michal Škarda 2 : 1
2014-05-25 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Michal Škarda 8 : 0
2014-05-25 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Paleček - 7 : 0
2014-05-25 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Milan Herian 1 : 1
2014-05-25 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Milan Herian 4 : 0
2014-06-01 20:00 Kobylisy Judo club Jenis Kobylisy FKMP Gooners Roma 1 : 9
2014-06-07 10:40 Kobylisy Abstinenti Kobylisy Michal Škarda 0 : 10
2014-06-07 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2014-06-07 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Marek Šišák 0 : 4
2014-06-07 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Marek Šišák 2 : 3
2014-06-08 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Šišák 4 : 4
2014-06-08 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2014-06-08 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Paleček - 5 : 0
2014-06-08 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Paleček - 2 : 6
2014-06-08 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Filip Němec 7 : 1
2014-06-08 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Stefan Bozik 2 : 3
2014-06-08 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2014-06-14 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Marek Řeháček 12 : 6
2014-06-14 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Marek Řeháček 0 : 10
2014-06-14 20:00 Kobylisy Chodov Kobylisy Chodov 2 : 1
2014-06-15 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy SVP 1 : 2
2014-06-15 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 0 : 1
2014-06-15 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Marek Řeháček 8 : 0
2014-06-15 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 3 : 5
2014-06-15 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2014-09-13 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Anal Riders 5 : 0
2014-09-13 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Pražská šlechta 6 : 4
2014-09-13 17:20 Kobylisy Abstinenti Kobylisy Marek Řeháček 12 : 2
2014-09-13 18:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Marek Řeháček 2 : 3
2014-09-14 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 1 : 7
2014-09-14 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Marek Řeháček 2 : 0
2014-09-14 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Marek Řeháček 1 : 2
2014-09-14 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Marek Řeháček 1 : 2
2014-09-14 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2014-09-14 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Řeháček 3 : 3
2014-09-14 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Marek Řeháček 2 : 1
2014-09-20 18:40 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy David Voves 2 : 6
2014-09-20 20:00 Kobylisy High Society Kobylisy David Voves 1 : 5
2014-09-21 12:00 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 1
2014-09-21 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Tomáš Moravec 8 : 0
2014-09-21 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Tomáš Moravec 5 : 1
2014-09-21 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Tomáš Moravec 0 : 1
2014-09-21 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy David Voves 2 : 5
2014-09-21 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy David Voves 2 : 2
2014-09-21 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy David Voves 6 : 1
2014-09-27 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Michal Škarda 1 : 1
2014-09-27 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Michal Škarda 5 : 0
2014-09-27 20:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Pavel Kvapil 8 : 3
2014-09-28 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy David Voves 1 : 3
2014-09-28 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy David Voves 4 : 11
2014-09-28 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy David Voves 0 : 4
2014-09-28 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy David Voves 0 : 2
2014-09-28 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy David Voves 0 : 3
2014-09-28 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy David Voves 2 : 9
2014-09-28 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy David Voves 2 : 1
2014-10-04 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Tomáš Moravec 9 : 0
2014-10-04 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Tomáš Moravec 0 : 5
2014-10-04 14:40 Kobylisy Abstinenti Kobylisy Michal Škarda 1 : 4
2014-10-04 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Marek Štěpán 1 : 3
2014-10-05 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 2 : 1
2014-10-05 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Marek Řeháček 4 : 1
2014-10-05 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 3 : 0
2014-10-05 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2014-10-05 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Marek Řeháček 3 : 6
2014-10-05 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2014-10-05 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 7 : 4
2014-10-11 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Michael Šarapatka 1 : 4
2014-10-11 18:40 Kobylisy Abstinenti Kobylisy Michael Šarapatka 4 : 1
2014-10-12 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Milan Herian 4 : 3
2014-10-12 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Milan Herian 4 : 1
2014-10-12 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Milan Herian 1 : 2
2014-10-12 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Daniel Borodáč 0 : 1
2014-10-12 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Štěpán 1 : 1
2014-10-12 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Marek Štěpán 3 : 1
2014-10-18 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Marek Štěpán 0 : 3
2014-10-18 17:00 Kobylisy Pony FC Kobylisy Marek Štěpán 6 : 2
2014-10-19 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Tomáš Moravec 2 : 1
2014-10-19 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Tomáš Moravec 2 : 5
2014-10-19 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Štěpán 2 : 1
2014-10-19 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Milan Herian 5 : 0
2014-10-19 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Milan Herian 6 : 2
2014-10-19 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Milan Herian 7 : 1
2014-11-01 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy FC Elita 3 : 3
2014-11-01 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Marek Řeháček 2 : 2
2014-11-01 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Marek Řeháček 11 : 1
2014-11-01 18:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Marek Řeháček 11 : 2
2014-11-02 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Michael Šarapatka 4 : 2
2014-11-02 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Michael Šarapatka 0 : 4
2014-11-02 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 12
2014-11-02 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Abstinenti 0 : 3
2014-11-08 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy BK Roura Fellas 3 : 3
2014-11-08 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Michael Šarapatka 6 : 3
2014-11-08 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Daniel Borodáč 2 : 4
2014-11-09 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Tomáš Moravec 1 : 2
2014-11-09 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Tomáš Moravec 2 : 0
2014-11-09 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Tomáš Moravec 4 : 2
2014-11-09 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Daniel Borodáč 4 : 0
2014-11-09 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Michael Šarapatka 0 : 9
2014-11-09 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Michael Šarapatka 4 : 3
2014-11-09 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Michael Šarapatka 0 : 0
2014-11-15 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 6
2014-11-15 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 2
2014-11-15 18:40 Kobylisy Abstinenti Kobylisy Pavel Kvapil 5 : 3
2014-11-15 20:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 5
2014-11-16 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Tomáš Moravec 11 : 3
2014-11-16 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Tomáš Moravec 4 : 2
2014-11-16 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Milan Herian 5 : 0
2014-11-16 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Marek Šišák 3 : 12
2014-11-16 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Šišák 3 : 1
2014-11-16 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Deleg. PKFL 3 : 1
2014-11-22 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Parma AG 1 : 7
2014-11-22 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Michal Škarda 10 : 4
2014-11-22 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Michal Škarda 5 : 0
2014-11-22 18:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Filip Adámek 4 : 1
2014-11-23 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 4 : 2
2014-11-23 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Marek Řeháček 0 : 6
2014-11-23 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Marek Štěpán 0 : 1
2014-11-23 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Štěpán 0 : 1
2014-11-23 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2014-11-23 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Řeháček 4 : 1
2014-11-23 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Marek Řeháček 3 : 1
2014-11-29 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy TJ Tvoja Mama 2 : 3
2014-11-29 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Marek Štěpán 5 : 0
2014-11-29 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Marek Štěpán 5 : 2
2014-11-30 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Marek Štěpán 5 : 9
2014-11-30 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Štěpán 5 : 0
2014-11-30 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Michael Šarapatka 4 : 1
2014-11-30 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Michael Šarapatka 1 : 2
2014-11-30 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 10
2014-11-30 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Michael Šarapatka 8 : 1
2014-12-07 16:00 Kobylisy Královské Vinohrady B Kobylisy TJ Tvoja Mama 4 : 2
2015-03-14 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Rychlá rota 3 : 6
2015-03-14 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Rafael Tadevosjan 3 : 3
2015-03-14 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Chodov 10 : 0
2015-03-15 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Fc Lumíci 1 : 0
2015-03-15 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy TJ Tvoja Mama 5 : 0
2015-03-21 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Michal Škarda 5 : 8
2015-03-21 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Michal Škarda 8 : 0
2015-03-22 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Michal Skala 4 : 2
2015-03-22 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Michal Skala 2 : 2
2015-03-22 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Michal Skala 2 : 1
2015-03-22 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Michal Skala 1 : 3
2015-03-22 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Michal Skala 1 : 4
2015-03-22 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Michal Skala 3 : 1
2015-03-28 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Milan Herian 3 : 2
2015-03-28 20:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Milan Herian 4 : 1
2015-03-29 12:00 Kobylisy Pony FC Kobylisy Michal Škarda 5 : 0
2015-03-29 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Milan Herian 1 : 3
2015-03-29 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Milan Herian 1 : 4
2015-03-29 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Milan Herian 1 : 5
2015-03-29 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Marek Řeháček 2 : 6
2015-03-29 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy FC Betonbau Praha 1 : 2
2015-03-29 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy FC Texas Nové Strašecí 1 : 2
2015-04-11 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Marek Štěpán 1 : 3
2015-04-11 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Marek Štěpán 2 : 4
2015-04-11 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Parma AG 5 : 0
2015-04-12 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Filip Adámek 2 : 2
2015-04-12 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Filip Adámek 5 : 2
2015-04-12 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Filip Adámek 15 : 0
2015-04-12 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Filip Adámek 2 : 10
2015-04-12 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 7 : 0
2015-04-12 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 6 : 1
2015-04-18 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Marek Šišák 1 : 1
2015-04-18 18:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Marek Šišák 5 : 1
2015-04-19 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Marek Štěpán 1 : 2
2015-04-19 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Marek Štěpán 4 : 1
2015-04-19 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Štěpán 2 : 6
2015-04-19 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy CF Hornets 0 : 10
2015-04-19 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Štěpán 1 : 11
2015-04-19 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Marek Řeháček 1 : 5
2015-04-25 18:00 Kobylisy High Society Kobylisy Tomáš Chlum 6 : 2
2015-04-25 19:40 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Daniel Borodáč 8 : 2
2015-04-26 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Milan Herian 3 : 6
2015-04-26 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Milan Herian 4 : 0
2015-04-26 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Milan Herian 8 : 3
2015-04-26 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Milan Herian 2 : 3
2015-04-26 17:20 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Milan Herian 1 : 1
2015-04-26 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Řeháček 2 : 5
2015-04-26 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 2 : 2
2015-05-02 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy Eurest Runners 2 : 5
2015-05-02 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Filip Adámek 3 : 2
2015-05-02 18:40 Kobylisy Bazinga Kobylisy FC Hoblina Jižák 1 : 4
2015-05-02 20:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy FC Eintopf 1 : 0
2015-05-03 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Michal Skala 3 : 6
2015-05-03 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Michal Skala 1 : 2
2015-05-03 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Michal Skala 7 : 2
2015-05-03 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Michal Skala 4 : 5
2015-05-03 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Parma AG 3 : 2
2015-05-03 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Parma AG 6 : 1
2015-05-09 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Anal Riders 1 : 12
2015-05-09 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy SVP 18 : 3
2015-05-10 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Rafael Tadevosjan 7 : 2
2015-05-10 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Rafael Tadevosjan 13 : 5
2015-05-10 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Vojtěch Drábek 0 : 0
2015-05-10 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Rafael Tadevosjan 1 : 5
2015-05-10 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Rafael Tadevosjan 2 : 3
2015-05-10 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Řeháček 1 : 3
2015-05-10 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 0 : 5
2015-05-16 13:20 Kobylisy PMS Olympian Kobylisy SVP 3 : 6
2015-05-16 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Daniel Borodáč 1 : 2
2015-05-16 18:40 Kobylisy Chodov Kobylisy Daniel Borodáč 5 : 0
2015-05-17 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Marek Řeháček 7 : 7
2015-05-17 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 3 : 1
2015-05-17 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 12 : 1
2015-05-17 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Marek Řeháček 5 : 3
2015-05-17 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 2 : 4
2015-05-17 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2015-05-24 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2015-05-24 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Marek Řeháček 8 : 5
2015-05-24 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Marek Řeháček 2 : 0
2015-05-24 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 1 : 5
2015-05-24 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy FC Eintopf 2 : 3
2015-05-24 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Pražská šlechta 0 : 2
2015-05-24 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy FC Betonbau Praha 3 : 3
2015-05-30 17:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Los Losos 5 : 0
2015-05-30 18:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Matěj Holeček 3 : 4
2015-05-30 19:40 Kobylisy Chodov Kobylisy Chodov 5 : 3
2015-05-31 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Hell Spartans 2 : 5
2015-05-31 13:20 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Tomáš Chlum 9 : 1
2015-05-31 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Druhá šance 8 : 4
2015-05-31 17:20 Kobylisy Pony FC Kobylisy Královské Vinohrady A 2 : 2
2015-05-31 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Abstinenti 0 : 2
2015-06-06 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Matěj Holeček 6 : 2
2015-06-06 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Matěj Holeček 3 : 5
2015-06-07 13:20 Kobylisy FKMP Gooners Roma Kobylisy Michael Šarapatka 5 : 0
2015-06-07 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Michael Šarapatka 6 : 2
2015-06-07 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Michael Šarapatka 1 : 2
2015-06-07 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Michael Šarapatka 0 : 5
2015-06-07 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2015-06-07 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Filip Adámek 1 : 1
2015-06-13 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Filip Adámek 8 : 3
2015-06-13 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy FC Hedonis 4 : 2
2015-06-13 18:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Fc Lumíci 0 : 3
2015-06-14 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 5 : 4
2015-06-14 13:20 Kobylisy Hell Spartans Kobylisy Hell Spartans 0 : 2
2015-06-14 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Marek Řeháček 2 : 3
2015-06-14 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 3 : 5
2015-06-14 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy FC Texas Nové Strašecí 8 : 2
2015-06-14 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy FC Betonbau Praha 10 : 0
2015-06-14 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Eurest Runners 1 : 2
2015-09-12 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2015-09-12 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Marek Řeháček 3 : 3
2015-09-12 20:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy AG UNITED 5 : 3
2015-09-13 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 9 : 1
2015-09-13 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Štěpán 2 : 2
2015-09-13 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 3 : 0
2015-09-13 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Marek Řeháček 2 : 7
2015-09-13 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 1 : 0
2015-09-13 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Deleg. test Herian 2 : 0
2015-09-19 18:40 Kobylisy High Society Kobylisy FT Razors 2 : 5
2015-09-19 20:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy FC Hoblina Jižák 3 : 5
2015-09-20 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 2 : 3
2015-09-20 13:20 Kobylisy Bazinga Kobylisy Marek Řeháček 0 : 1
2015-09-20 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 0 : 2
2015-09-20 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2015-09-20 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Filip Adámek 2 : 4
2015-09-20 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Řeháček 5 : 2
2015-09-20 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 2 : 7
2015-10-03 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Michal Koštál 0 : 7
2015-10-03 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Daniel Borodáč 0 : 6
2015-10-03 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Daniel Borodáč 0 : 3
2015-10-04 12:00 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Real Praha 1 : 0
2015-10-04 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Tomáš Caizl 4 : 2
2015-10-04 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Tomáš Caizl 0 : 3
2015-10-04 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 1
2015-10-04 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 2
2015-10-04 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Filip Adámek 2 : 2
2015-10-10 18:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 2
2015-10-11 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2015-10-11 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 0 : 1
2015-10-11 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 8 : 0
2015-10-11 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Michal Koštál 1 : 0
2015-10-11 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Michal Koštál 4 : 1
2015-10-11 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Michal Koštál 2 : 2
2015-10-17 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Michal Koštál 5 : 0
2015-10-17 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 2
2015-10-17 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Marek Šišák 1 : 2
2015-10-17 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Marek Šišák 3 : 5
2015-10-18 12:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Daniel Borodáč 3 : 0
2015-10-18 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Daniel Borodáč 7 : 3
2015-10-18 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Daniel Borodáč 1 : 0
2015-10-18 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Štěpán 1 : 3
2015-10-18 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Michal Koštál 1 : 5
2015-10-18 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Štěpán 0 : 6
2015-10-18 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Štěpán 4 : 0
2015-10-24 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 0
2015-10-24 18:40 Kobylisy Bazinga Kobylisy Marek Štěpán 1 : 4
2015-10-24 20:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Marek Štěpán 2 : 3
2015-10-25 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Michal Skala 2 : 1
2015-10-25 13:20 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy FC ResslBoys 6 : 1
2015-10-25 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Michal Skala 1 : 4
2015-10-25 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Michal Skala 2 : 1
2015-10-25 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Řeháček 1 : 6
2015-10-25 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Marek Řeháček 4 : 1
2015-11-07 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 0
2015-11-07 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Tomáš Chlum 7 : 3
2015-11-07 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Daniel Borodáč 0 : 4
2015-11-07 17:20 Kobylisy Bazinga Kobylisy Judo club Jenis 1 : 3
2015-11-08 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Michal Skala 5 : 2
2015-11-08 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Michal Skala 2 : 4
2015-11-08 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Štěpán 0 : 4
2015-11-08 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 2
2015-11-08 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 1
2015-11-08 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 0
2015-11-14 14:40 Kobylisy Hell Spartans Kobylisy Ludmila A 10 : 1
2015-11-14 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 4
2015-11-14 18:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 0
2015-11-15 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Deleg. nedorazil () 0 : 1
2015-11-15 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 6 : 2
2015-11-15 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 0 : 2
2015-11-15 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Milan Herian 6 : 7
2015-11-15 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Řeháček 1 : 3
2015-11-15 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2015-11-21 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 4
2015-11-21 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Marek Štěpán 3 : 3
2015-11-21 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Michal Koštál 3 : 1
2015-11-22 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Marek Štěpán 2 : 5
2015-11-22 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Marek Štěpán 1 : 2
2015-11-22 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Štěpán 1 : 1
2015-11-22 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Filip Adámek 1 : 1
2015-11-22 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Štěpán 2 : 8
2015-11-22 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Šišák 3 : 4
2015-11-28 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Daniel Borodáč 2 : 2
2015-11-28 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Daniel Borodáč 2 : 3
2015-11-28 18:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Daniel Borodáč 2 : 7
2015-11-29 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Karol Peterčík 2 : 4
2015-11-29 13:20 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Karol Peterčík 7 : 3
2015-11-29 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2015-11-29 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Filip Adámek 1 : 2
2015-11-29 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Michal Skala 4 : 3
2015-11-29 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Michal Skala 2 : 2
2015-12-05 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Michal Skala 4 : 4
2015-12-05 13:20 Kobylisy Bazinga Kobylisy Daniel Borodáč 3 : 3
2015-12-05 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Michal Skala 1 : 3
2015-12-06 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Marek Šišák 3 : 9
2015-12-06 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 0
2015-12-06 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Štěpán 1 : 3
2015-12-06 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy AGB Prague 0 : 4
2015-12-06 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Štěpán 5 : 2
2015-12-06 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Milan Janča 0 : 7
2016-03-19 20:00 Kobylisy Hell Spartans Kobylisy Michal Koštál 6 : 2
2016-03-20 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 5
2016-03-20 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Daniel Borodáč 3 : 1
2016-03-20 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Daniel Borodáč 2 : 2
2016-03-20 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Daniel Borodáč 6 : 2
2016-03-20 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Marek Štěpán 2 : 4
2016-03-20 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Michal Skala 2 : 7
2016-03-20 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Michal Skala 1 : 4
2016-04-02 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Milan Janča 3 : 3
2016-04-02 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 5
2016-04-02 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 0
2016-04-03 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Michal Koštál 6 : 4
2016-04-03 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Michal Koštál 4 : 0
2016-04-03 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Michal Koštál 0 : 4
2016-04-03 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Michal Koštál 3 : 7
2016-04-03 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Michal Koštál 2 : 4
2016-04-03 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Michal Koštál 4 : 2
2016-04-09 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Michal Skala 3 : 3
2016-04-09 14:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Michal Skala 0 : 3
2016-04-09 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Michal Skala 1 : 1
2016-04-10 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 0 : 5
2016-04-10 13:20 Kobylisy High Society Kobylisy Milan Janča 1 : 1
2016-04-10 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 6 : 3
2016-04-10 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Řeháček 2 : 4
2016-04-10 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Matěj Holeček 1 : 3
2016-04-10 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Matěj Holeček 1 : 2
2016-04-10 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Matěj Holeček 2 : 2
2016-04-16 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 3
2016-04-16 13:20 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Michal Koštál 6 : 1
2016-04-16 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Michal Koštál 4 : 1
2016-04-16 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Michal Koštál 1 : 6
2016-04-16 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Michal Koštál 0 : 2
2016-04-17 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2016-04-17 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Štěpán 3 : 9
2016-04-17 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Marek Řeháček 2 : 9
2016-04-17 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2016-04-17 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2016-04-23 18:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Tomáš Chlum 6 : 2
2016-04-24 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 2
2016-04-24 13:20 Kobylisy Bazinga Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 3
2016-04-24 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Michael Šarapatka 0 : 2
2016-04-24 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Michael Šarapatka 5 : 1
2016-04-24 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Michael Šarapatka 7 : 0
2016-04-24 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Michael Šarapatka 5 : 1
2016-04-24 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Marek Řeháček 0 : 0
2016-04-30 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Michal Koštál 6 : 4
2016-05-01 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Zdeněk Petr 5 : 5
2016-05-01 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Zdeněk Petr 0 : 3
2016-05-01 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 3
2016-05-01 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 5
2016-05-01 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 3
2016-05-01 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 5
2016-05-07 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Marek Štěpán 1 : 5
2016-05-07 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Marek Štěpán 1 : 2
2016-05-07 18:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Marek Štěpán 6 : 2
2016-05-08 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Abstinenti 4 : 1
2016-05-08 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Štěpán 0 : 5
2016-05-08 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Štěpán 2 : 0
2016-05-08 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Marek Štěpán 1 : 5
2016-05-08 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Michal Koštál 3 : 2
2016-05-08 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Michal Koštál 8 : 1
2016-05-14 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Milan Janča 3 : 2
2016-05-14 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Milan Janča 3 : 2
2016-05-14 16:00 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Milan Janča 0 : 4
2016-05-15 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Michal Skala 0 : 5
2016-05-15 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Michal Skala 3 : 1
2016-05-15 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Michal Skala 4 : 6
2016-05-15 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Michal Skala 1 : 5
2016-05-15 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2016-05-15 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 1 : 3
2016-05-22 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 4
2016-05-22 13:20 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy FC Eintopf 5 : 4
2016-05-22 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 5
2016-05-22 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 2
2016-05-22 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 1
2016-05-22 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2016-05-22 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Ambassadors 0 : 0
2016-05-28 20:00 Kobylisy Chodov Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2016-06-04 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Michal Koštál 5 : 3
2016-06-04 14:30 Kobylisy Pony FC Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 0
2016-06-04 17:20 Kobylisy Bazinga Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 2
2016-06-05 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Michal Koštál 0 : 5
2016-06-05 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Michal Koštál 7 : 2
2016-06-05 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Michal Koštál 3 : 3
2016-06-05 17:20 Kobylisy Ambassadors Kobylisy Michal Koštál 4 : 8
2016-06-05 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Michal Koštál 2 : 5
2016-06-05 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 1 : 4
2016-06-11 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Michal Skala 1 : 0
2016-06-11 18:40 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 9
2016-06-12 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 2 : 0
2016-06-12 13:20 Kobylisy Invalidní sourozenci Kobylisy Marek Řeháček 0 : 5
2016-06-12 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2016-06-12 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 0 : 1
2016-06-12 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Marek Štěpán 0 : 8
2016-06-12 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy LT u Dubu 6 : 1
2016-06-12 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Hell Spartans 4 : 3
2016-09-09 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Marek Řeháček 4 : 2
2016-09-10 10:40 Kobylisy Fc Lehovec City Kobylisy Marek Řeháček 0 : 1
2016-09-10 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Marek Řeháček 7 : 1
2016-09-10 14:40 Kobylisy Pony FC Kobylisy Marek Řeháček 5 : 5
2016-09-10 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Marek Řeháček 9 : 2
2016-09-10 18:40 Kobylisy FC Momentum Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2016-09-11 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 9 : 3
2016-09-11 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Michal Koštál 4 : 3
2016-09-11 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Marek Řeháček 2 : 4
2016-09-11 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 6 : 1
2016-09-11 17:20 Kobylisy AGB Prague Kobylisy Marek Řeháček 1 : 6
2016-09-11 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Řeháček 5 : 2
2016-09-11 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Marek Řeháček 2 : 1
2016-09-16 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Marek Řeháček 7 : 0
2016-09-18 13:20 Kobylisy Bazinga Kobylisy Marek Řeháček 2 : 5
2016-09-18 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Zdeněk Petr 0 : 1
2016-09-18 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 2
2016-09-18 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 6
2016-09-18 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Zdeněk Petr 3 : 4
2016-09-18 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 2
2016-09-24 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Tomáš Chlum 9 : 2
2016-09-24 14:40 Kobylisy Pony FC Kobylisy Michal Koštál 1 : 4
2016-09-24 18:40 Kobylisy FC Momentum Kobylisy Michal Koštál 4 : 9
2016-09-25 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 4
2016-09-25 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Michal Koštál 4 : 2
2016-09-25 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Michal Koštál 0 : 2
2016-09-25 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Michal Koštál 4 : 2
2016-09-25 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Michal Koštál 0 : 7
2016-09-25 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Michal Koštál 0 : 0
2016-10-01 16:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Ludmila A 0 : 2
2016-10-01 17:20 Kobylisy Bazinga Kobylisy Michal Koštál 2 : 5
2016-10-01 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Kobylisy Borussia Dortšpunt forever 1 : 6
2016-10-02 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 4
2016-10-02 17:20 Kobylisy AGB Prague Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 8
2016-10-02 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Zdeněk Petr 3 : 1
2016-10-02 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Zdeněk Petr 6 : 4
2016-10-08 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Marek Štěpán 0 : 6
2016-10-08 14:40 Kobylisy Pony FC Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 3
2016-10-08 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 8
2016-10-08 18:40 Kobylisy FC Momentum Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 1
2016-10-09 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Zdeněk Petr 3 : 1
2016-10-09 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Zdeněk Petr 4 : 0
2016-10-09 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Zdeněk Petr 5 : 1
2016-10-09 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 1
2016-10-09 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Zdeněk Petr 5 : 0
2016-10-09 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Zdeněk Petr 3 : 5
2016-10-09 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Zdeněk Petr 3 : 2
2016-10-14 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2016-10-15 10:40 Kobylisy Fc Lehovec City Kobylisy Deleg. nedorazil () 4 : 2
2016-10-15 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Deleg. nedorazil () 3 : 1
2016-10-15 16:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Parma AG 1 : 3
2016-10-15 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Kobylisy Ničemných otců nejhorší synové 3 : 5
2016-10-16 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Zdeněk Petr 4 : 4
2016-10-16 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Štěpán 5 : 4
2016-10-16 17:20 Kobylisy AGB Prague Kobylisy Marek Štěpán 0 : 3
2016-10-16 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Štěpán 3 : 2
2016-10-16 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Štěpán 3 : 3
2016-10-22 14:40 Kobylisy Pony FC Kobylisy Michal Koštál 4 : 2
2016-10-22 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 0
2016-10-22 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Marek Štěpán 3 : 2
2016-10-22 18:40 Kobylisy FC Momentum Kobylisy Michal Koštál 5 : 1
2016-10-23 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 0
2016-10-23 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Deleg. test Herian 3 : 1
2016-10-23 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Zdeněk Petr 5 : 0
2016-10-23 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Zdeněk Petr 4 : 3
2016-10-23 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 2
2016-10-23 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 6
2016-10-23 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 2
2016-10-30 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Karol Peterčík 2 : 0
2016-10-30 17:30 Kobylisy Chodov Kobylisy Chodov 10 : 0
2016-10-30 19:00 Kobylisy AGB Prague Kobylisy Marek Řeháček 1 : 2
2016-11-04 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Marek Řeháček 5 : 2
2016-11-05 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Uhelné doly 1 : 2
2016-11-05 16:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy FC Hedonis 6 : 1
2016-11-05 17:20 Kobylisy Udatný Kedluben Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 5
2016-11-05 18:40 Kobylisy FC Momentum Kobylisy AG UNITED 0 : 3
2016-11-06 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy David Řezáč 0 : 0
2016-11-06 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy David Řezáč 3 : 1
2016-11-06 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Štěpán 1 : 5
2016-11-06 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Marek Štěpán 3 : 4
2016-11-06 17:20 Kobylisy AGB Prague Kobylisy Marek Štěpán 3 : 6
2016-11-06 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Štěpán 3 : 2
2016-11-06 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy František Novotný 3 : 5
2016-11-12 13:20 Kobylisy Bazinga Kobylisy Michal Koštál 9 : 1
2016-11-12 14:40 Kobylisy Pony FC Kobylisy David Řezáč 8 : 2
2016-11-12 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Michal Koštál 4 : 6
2016-11-12 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Kobylisy Michal Koštál 1 : 0
2016-11-13 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Zdeněk Petr 5 : 2
2016-11-13 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Zdeněk Petr 6 : 2
2016-11-13 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 3
2016-11-13 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Milan Janča 0 : 3
2016-11-13 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Milan Janča 0 : 0
2016-11-18 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Tomáš Chlum 6 : 3
2016-11-19 10:40 Kobylisy Fc Lehovec City Kobylisy FC Nusle 420 5 : 2
2016-11-19 14:40 Kobylisy Hell Spartans Kobylisy Hell Spartans 1 : 0
2016-11-19 16:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 3
2016-11-19 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Zdeněk Petr 6 : 1
2016-11-19 18:40 Kobylisy FC Momentum Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 4
2016-11-20 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 8
2016-11-20 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 1
2016-11-20 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 7
2016-11-20 17:20 Kobylisy AGB Prague Kobylisy Tomáš Chlum 6 : 7
2016-11-20 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 2
2016-11-20 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy František Novotný 2 : 2
2016-11-26 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Martin Pašek 5 : 3
2016-11-26 14:40 Kobylisy Pony FC Kobylisy Michal Koštál 6 : 3
2016-11-26 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Kobylisy Marek Řeháček 4 : 0
2016-11-27 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Martin Pašek 1 : 4
2016-11-27 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Zdeněk Petr 6 : 4
2016-11-27 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 0
2016-11-27 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 1 : 9
2016-11-27 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy FC Nusle 420 2 : 1
2016-12-03 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Kobylisy Marek Řeháček 0 : 4
2016-12-10 14:00 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy FC ResslBoys 4 : 2
2017-03-18 16:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 3
2017-03-18 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 1
2017-03-19 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Michal Koštál 4 : 1
2017-03-19 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Michal Koštál 1 : 2
2017-03-19 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Michal Koštál 3 : 3
2017-03-19 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Michal Koštál 6 : 1
2017-03-19 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Michal Koštál 2 : 7
2017-03-25 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy Military Athletic Club Warrior 2 : 4
2017-03-25 14:40 Kobylisy Pony FC Kobylisy František Novotný 18 : 3
2017-03-25 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Daniel Borodáč 1 : 1
2017-03-25 18:40 Kobylisy FC Momentum Kobylisy Daniel Borodáč 4 : 8
2017-03-26 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 4
2017-03-26 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 2
2017-03-26 14:40 Kobylisy Bazinga Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 4
2017-03-26 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 3
2017-03-26 17:20 Kobylisy AGB Prague Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 4
2017-03-26 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 2
2017-03-26 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 2
2017-03-31 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 4
2017-04-01 14:40 Kobylisy Eurest Runners Kobylisy Michal Koštál 1 : 4
2017-04-01 16:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Michal Koštál 3 : 2
2017-04-01 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2017-04-02 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Michal Koštál 0 : 5
2017-04-02 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Michal Koštál 3 : 1
2017-04-02 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Michal Koštál 1 : 1
2017-04-02 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Michal Koštál 1 : 0
2017-04-02 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Michal Koštál 4 : 7
2017-04-07 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Michal Skala 7 : 5
2017-04-08 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy BK Roura Fellas 1 : 5
2017-04-08 14:40 Kobylisy Pony FC Kobylisy Tomáš Chlum 7 : 1
2017-04-08 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy František Novotný 9 : 1
2017-04-08 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy 0 : 5
2017-04-08 18:40 Kobylisy FC Momentum Kobylisy Marek Řeháček 4 : 0
2017-04-09 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 0
2017-04-09 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy František Novotný 15 : 2
2017-04-09 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy František Novotný 5 : 1
2017-04-09 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy František Novotný 5 : 7
2017-04-09 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy František Novotný 5 : 0
2017-04-09 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy František Novotný 2 : 1
2017-04-09 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy František Novotný 2 : 1
2017-04-21 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Marek Řeháček 5 : 2
2017-04-22 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Kobylisy Michal Koštál 3 : 5
2017-04-22 20:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Michal Koštál 1 : 5
2017-04-23 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Marek Štěpán 1 : 0
2017-04-23 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2017-04-23 17:20 Kobylisy AGB Prague Kobylisy Marek Štěpán 2 : 4
2017-04-23 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 1 : 6
2017-04-23 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 6 : 2
2017-04-29 12:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Milan Janča 5 : 0
2017-04-29 14:40 Kobylisy Pony FC Kobylisy Marek Řeháček 5 : 2
2017-04-29 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Tomáš Chlum 7 : 1
2017-04-29 18:40 Kobylisy FC Momentum Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 4
2017-04-30 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Milan Janča 2 : 0
2017-04-30 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Milan Janča 3 : 1
2017-04-30 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Milan Janča 7 : 5
2017-04-30 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Michal Skala 6 : 3
2017-04-30 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Michal Skala 1 : 0
2017-05-05 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 3
2017-05-06 14:40 Kobylisy Eurest Runners Kobylisy František Novotný 0 : 5
2017-05-06 16:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 2
2017-05-06 17:20 Kobylisy Bazinga Kobylisy František Novotný 0 : 1
2017-05-07 13:20 Kobylisy Kubánští doutníci Kobylisy František Novotný 2 : 4
2017-05-07 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy František Novotný 3 : 3
2017-05-07 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy František Novotný 2 : 8
2017-05-07 17:20 Kobylisy AGB Prague Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2017-05-07 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 2 : 2
2017-05-08 20:00 Kobylisy Eurest Runners Kobylisy Eurest Runners 0 : 5
2017-05-13 14:40 Kobylisy Pony FC Kobylisy TJ Tvoja Mama 2 : 6
2017-05-13 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 1
2017-05-13 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 4
2017-05-14 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Michal Skala 0 : 0
2017-05-14 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Michal Skala 3 : 1
2017-05-14 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Daytona b&w 2 : 4
2017-05-14 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 1
2017-05-14 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 1
2017-05-19 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Marek Řeháček 3 : 1
2017-05-20 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy LT u Dubu 5 : 0
2017-05-20 14:40 Kobylisy Eurest Runners Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 5
2017-05-20 18:40 Kobylisy FC Momentum Kobylisy Marek Řeháček 3 : 5
2017-05-21 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2017-05-21 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy František Novotný 2 : 17
2017-05-21 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy František Novotný 3 : 1
2017-05-21 16:00 Kobylisy Darkage Kobylisy František Novotný 2 : 4
2017-05-21 17:20 Kobylisy AGB Prague Kobylisy František Novotný 1 : 16
2017-05-21 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Marek Řeháček 2 : 1
2017-05-21 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 4 : 5
2017-05-26 20:30 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Military Athletic Club Warrior 0 : 5
2017-05-28 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy František Novotný 1 : 2
2017-05-28 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Filip Adámek 2 : 1
2017-05-28 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Michal Koštál 10 : 0
2017-05-28 18:40 Kobylisy Darkage Kobylisy Ničemných otců nejhorší synové 2 : 7
2017-05-28 20:00 Kobylisy FC SION Kobylisy FC SION 2 : 3
2017-06-03 12:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy František Novotný 0 : 2
2017-06-03 14:40 Kobylisy Pony FC Kobylisy Parma AG 3 : 0
2017-06-03 16:00 Kobylisy Bazinga Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2017-06-03 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Kobylisy František Novotný 2 : 1
2017-06-04 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy FC Nusle 420 1 : 2
2017-06-04 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Borussia Dortšpunt forever 3 : 0
2017-06-04 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 3 : 6
2017-06-04 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 4 : 7
2017-06-09 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Marek Řeháček 4 : 3
2017-06-10 12:00 Kobylisy High Society Kobylisy AG UNITED 0 : 2
2017-06-10 16:00 Kobylisy FC Eintopf Kobylisy František Novotný 0 : 3
2017-06-10 17:20 Kobylisy Chodov Kobylisy František Novotný 11 : 1
2017-06-10 18:40 Kobylisy FC Momentum Kobylisy František Novotný 5 : 0
2017-06-11 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy FC Hedonis 0 : 6
2017-06-11 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Michal Skala 7 : 5
2017-06-11 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Michal Skala 0 : 5
2017-06-11 17:20 Kobylisy AGB Prague Kobylisy Michal Skala 2 : 9
2017-06-11 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Michal Skala 2 : 2
2017-06-11 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2017-09-08 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Filip Adámek 3 : 1
2017-09-09 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Kobylisy Borussia Dortšpunt forever 2 : 0
2017-09-10 13:20 Kobylisy Ludmila A Kobylisy Michal Skala 5 : 4
2017-09-10 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Kobylisy Michal Skala 3 : 1
2017-09-10 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 0
2017-09-10 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kobylisy Michal Skala 4 : 1
2017-09-10 18:40 Kobylisy Slavoj Kobylisy Michal Skala 3 : 2
2017-09-10 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Kobylisy Michal Skala 7 : 3
2017-09-15 20:30 Kobylisy One Direction Kobylisy Martin Pašek 5 : 0
2017-09-16 18:40 Kobylisy FC Momentum Kobylisy Michal Koštál 0 : 5
2017-09-17 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy Martin Pašek 5 : 0
2017-09-17 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kobylisy Michal Skala 1 : 4
2017-09-17 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kobylisy Milan Herian 3 : 1
2017-09-17 17:20 Kobylisy GJS Kobylisy Michal Skala 3 : 2
2017-09-17 18:40 Kobylisy FC SION Kobylisy Michal Skala 2 : 2
2017-09-17 20:00 Kobylisy FC Stará garda Kobylisy Michal Skala 1 : 9

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 20:00 Kanec v bučině Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 13:20 Ludmila A Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 20:00 FC Stará garda Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 14:40 AG Dechcurew Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 18:40 FC SION Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 17:20 Daytona b&w Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 16:00 Lhotka stars Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 18:40 Slavoj Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 16:00 Darkage Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 12:00 High Society Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 16:00 Bazinga Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 14:40 FC ResslBoys Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 14:40 Pony FC Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 18:40 FC Momentum Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 12:00 TJ Tvoja Mama Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 16:00 FC Eintopf Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 18:40 Kubánští doutníci Pražská klubová fotbalová liga
Pátek 20:30 One Direction Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 17:20 GJS Pražská klubová fotbalová liga

Naše další projekty:

2vs2 Liga    Zimní Liga

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace

Spolupracujeme s: