Hřiště Kobylisy

14.450669 50.123072
mapy.cz
Adresa
Salesiánské středisko mládeže, Kobyliské nám., vjezd ul. Pod Kynclovkou
Telefon
731595120
Email
pronajmy@strediskokobylisy.cz
Správce
Hodnocení hřiště
125
Web
https://www.strediskokobylisy.cz/pronajmy/fotbalove-hriste
Popis
Zákaz hraní v lisovkách!!!(po dohodě se správcem je možné hrát v lisovkách typu AG - artificial ground, speciálních kopačkách pro umělou trávu, které mají na patě 6 a více krátkých kolíků) _____ UT 3G; 55x34m; umělé osvětlení; _____ Upozornění: Veškeré změny termínů je potřeba nejprve konzultovat se správcem hřiště!!! _____ Přehled rezervací hřiště (i pronájmy mimo PKFL) naleznete na "Webu hřiště", viz výše. _____ Přednostní pronájem pro PKFL je dohodnut na utkání začínající v: SO: 9:20, 10:40, 12:00, 13:20, 14:40, 16:00, 17:20, 18:40, 20:00; NE: 12:00, 13:20, 14:40, 16:00, 17:20, 18:40, 20:00
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/7.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2019-09-22 13:20 Ludmila A Converto Praha Kobylisy Milan Janča :
2019-09-22 14:40 Black Bull Kobylisy Judo club Jenis Kobylisy Milan Janča :
2019-09-22 16:00 FC Momentum One Direction Kobylisy Milan Janča :
2019-09-22 20:00 FC Stará garda BTW Krč fm Kobylisy Daniel Borodáč :
2019-09-27 20:30 One Direction Parma AG Kobylisy Milan Janča :
2019-09-29 18:40 Slavoj Les Bizerâns Kobylisy Marek Řeháček :
2019-09-29 20:00 Kanec v bučině LVFC Prague Kobylisy Marek Řeháček :
2019-10-04 20:30 Pony FC Sehranka Kobylisy František Novotný :
2019-10-05 12:00 High Society BTW Krč fm Kobylisy :
2019-10-05 17:20 GJS Slavoj Kobylisy František Novotný :
2019-10-06 12:00 TJ Tvoja Mama Dynamit Praha Kobylisy Sergej Greshnyakov :
2019-10-06 13:20 Diggers Black Gold Kobylisy Sergej Greshnyakov :
2019-10-06 14:40 Black Bull Kobylisy FC Eintopf Kobylisy Milan Janča :
2019-10-06 16:00 FC Momentum Ludmila A Kobylisy Sergej Greshnyakov :
2019-10-06 18:40 FC SION Los Angels Anals Kobylisy Marek Řeháček :
2019-10-06 20:00 FC Stará garda AG Dechcurew Kobylisy Marek Řeháček :
2019-10-11 20:30 One Direction Fc Vyhaslé Hvězdy Kobylisy Marek Řeháček :
2019-10-13 12:00 FC Eintopf Judo club Jenis Kobylisy :
2019-10-13 13:20 Ludmila A Parma AG Kobylisy Zdeněk Petr :
2019-10-13 14:40 FC ResslBoys Plán B Kobylisy Zdeněk Petr :
2019-10-13 16:00 FC Momentum Los Losos Kobylisy Zdeněk Petr :
2019-10-13 17:20 GJS Les Bizerâns Kobylisy Zdeněk Petr :
2019-10-13 18:40 Slavoj Krápníkáři Kobylisy Zdeněk Petr :
2019-10-13 20:00 Kanec v bučině Královské Vinohrady Kobylisy Zdeněk Petr :
2019-10-18 20:30 Pony FC BTW Krč fm Kobylisy :
2019-10-19 20:00 High Society AG Dechcurew Kobylisy František Novotný :
2019-10-20 12:00 TJ Tvoja Mama Real Vinohrady C.F. Kobylisy :
2019-10-20 14:40 Black Bull Kobylisy FC Atlepast Kobylisy Tomáš Chlum :
2019-10-20 16:00 FC Eintopf SSI Group Kobylisy Tomáš Chlum :
2019-10-20 17:20 Daytona b&w Kanec v bučině Kobylisy Tomáš Chlum :
2019-10-20 18:40 FC SION AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Tomáš Chlum :
2019-10-20 20:00 FC Stará garda FC ResslBoys Kobylisy Tomáš Chlum :
2019-10-27 14:40 FC ResslBoys Pony FC Kobylisy Martin Pašek :
2019-10-27 17:20 Daytona b&w Královské Vinohrady Kobylisy Filip Adámek :
2019-11-01 20:30 One Direction Daytona b&w Kobylisy :
2019-11-03 13:20 Ludmila A Fc Vyhaslé Hvězdy Kobylisy :
2019-11-03 14:40 FC ResslBoys Eurest Runners Kobylisy :
2019-11-03 16:00 FC Momentum LVFC Prague Kobylisy :
2019-11-03 20:00 Kanec v bučině FC Elita Kobylisy :
2019-11-08 20:30 Pony FC Hell Spartans Kobylisy :
2019-11-09 17:30 High Society FC ResslBoys Kobylisy :
2019-11-09 18:40 FC Eintopf PFK Cyklona Kobylisy :
2019-11-10 12:00 TJ Tvoja Mama Kampa FC Kobylisy The Wolves of Karlin :
2019-11-10 13:20 Diggers The Wolves of Karlin Kobylisy :
2019-11-10 14:40 Black Bull Kobylisy SSI Group Kobylisy :
2019-11-10 17:20 Daytona b&w Converto Praha Kobylisy :
2019-11-10 18:40 FC SION Černí Štýři Kobylisy :
2019-11-10 20:00 FC Stará garda Plán B Kobylisy :
2019-11-15 20:30 One Direction Kanec v bučině Kobylisy :
2019-11-16 17:20 GJS LT u Dubu Kobylisy :
2019-11-17 12:00 TJ Tvoja Mama Black Bull Kobylisy Kobylisy Borussia Dortšpunt :
2019-11-17 13:20 Ludmila A Daytona b&w Kobylisy :
2019-11-17 14:40 FC ResslBoys Sehranka Kobylisy :
2019-11-17 16:00 FC Momentum Královské Vinohrady Kobylisy :
2019-11-17 18:40 Slavoj Dvojpromileboyzz Kobylisy :
2019-11-17 20:00 FC Stará garda Pony FC Kobylisy :
2019-11-22 20:30 Pony FC AG Dechcurew Kobylisy :
2019-11-23 12:00 High Society Plán B Kobylisy :
2019-11-24 13:20 Diggers FC TUKABEL Kobylisy :
2019-11-24 14:40 Black Bull Kobylisy Dynamit Praha Kobylisy :
2019-11-24 18:40 FC SION O. A. Arrows Kobylisy :
2019-11-24 20:00 Kanec v bučině Converto Praha Kobylisy :
2019-12-01 13:20 Ludmila A Los Losos Kobylisy :
2019-12-01 17:20 Daytona b&w FC Momentum Kobylisy :
2019-12-08 16:20 GJS Lømrå tüm Kobylisy :
2020-03-20 20:30 One Direction Converto Praha Kobylisy :
2020-03-21 12:00 High Society FC Stará garda Kobylisy :
2020-03-22 13:20 Diggers 1.FC Crux Praha Kobylisy :
2020-03-22 14:40 Black Bull Kobylisy Judo club Jenis Kobylisy :
2020-03-22 16:00 FC Eintopf Kampa FC Kobylisy :
2020-03-22 17:20 Daytona b&w Parma AG Kobylisy :
2020-03-22 18:40 FC SION BK Roura Fellas Kobylisy :
2020-03-22 20:00 Kanec v bučině Ludmila A Kobylisy :
2020-03-27 20:30 Pony FC Druhá šance Kobylisy :
2020-03-29 12:00 TJ Tvoja Mama FC Eintopf Kobylisy :
2020-03-29 13:20 Ludmila A One Direction Kobylisy :
2020-03-29 14:40 FC ResslBoys AG Dechcurew Kobylisy :
2020-03-29 16:00 FC Momentum Kanec v bučině Kobylisy :
2020-03-29 17:20 GJS Los Angels Anals B Kobylisy :
2020-03-29 18:40 Slavoj Los Cojones de Martinez Kobylisy :
2020-03-29 20:00 FC Stará garda Sehranka Kobylisy :
2020-04-03 20:30 One Direction FC Momentum Kobylisy :
2020-04-04 12:00 High Society Pony FC Kobylisy :
2020-04-05 13:20 Diggers FC Plešivec Kobylisy :
2020-04-05 17:20 Daytona b&w Fc Vyhaslé Hvězdy Kobylisy :
2020-04-05 18:40 FC SION Borussia Dortšpunt Kobylisy :
2020-04-05 20:00 Kanec v bučině Parma AG Kobylisy :
2020-04-17 20:30 Pony FC FC ResslBoys Kobylisy :
2020-04-18 12:00 High Society Sehranka Kobylisy :
2020-04-19 12:00 TJ Tvoja Mama SSI Group Kobylisy :
2020-04-19 13:20 Diggers Perličky na dně Kobylisy :
2020-04-19 14:40 Black Bull Kobylisy Real Vinohrady C.F. Kobylisy :
2020-04-19 16:00 FC Momentum Converto Praha Kobylisy :
2020-04-19 18:40 FC SION Chodov Kobylisy :
2020-04-19 20:00 FC Stará garda Hell Spartans Kobylisy :
2020-04-24 20:30 One Direction LVFC Prague Kobylisy :
2020-04-26 13:20 Ludmila A FC Momentum Kobylisy :
2020-04-26 14:40 FC ResslBoys FC Hoblina Jižák Kobylisy :
2020-04-26 16:00 FC Eintopf Black Bull Kobylisy Kobylisy :
2020-04-26 17:20 Daytona b&w Los Losos Kobylisy :
2020-04-26 18:40 Slavoj GJS Kobylisy :
2020-04-26 20:00 Kanec v bučině Fc Vyhaslé Hvězdy Kobylisy :
2020-05-01 20:30 Pony FC FC Hoblina Jižák Kobylisy :
2020-05-02 12:00 High Society Hell Spartans Kobylisy :
2020-05-03 12:00 TJ Tvoja Mama Judo club Jenis Kobylisy :
2020-05-03 13:20 Diggers Liščí trus Kobylisy :
2020-05-03 14:40 Black Bull Kobylisy PFK Cyklona Kobylisy :
2020-05-03 16:00 FC Eintopf FC Atlepast Kobylisy :
2020-05-03 17:20 Daytona b&w FC Elita Kobylisy :
2020-05-03 18:40 FC SION Red Team Kobylisy :
2020-05-03 20:00 FC Stará garda Druhá šance Kobylisy :
2020-05-08 20:30 One Direction Královské Vinohrady Kobylisy :
2020-05-10 13:20 Ludmila A LVFC Prague Kobylisy :
2020-05-10 14:40 FC ResslBoys FC Stará garda Kobylisy :
2020-05-10 16:00 FC Momentum Parma AG Kobylisy :
2020-05-10 17:20 GJS Krápníkáři Kobylisy :
2020-05-10 18:40 Slavoj Lømrå tüm Kobylisy :
2020-05-10 20:00 Kanec v bučině Daytona b&w Kobylisy :
2020-05-15 20:30 Pony FC Plán B Kobylisy :
2020-05-16 12:00 High Society Druhá šance Kobylisy :
2020-05-17 12:00 TJ Tvoja Mama PFK Cyklona Kobylisy :
2020-05-17 13:20 Diggers FC Hedonis Kobylisy :
2020-05-17 14:40 Black Bull Kobylisy Kampa FC Kobylisy :
2020-05-17 16:00 FC Eintopf Dynamit Praha Kobylisy :
2020-05-17 17:20 Daytona b&w One Direction Kobylisy :
2020-05-17 18:40 FC SION FC Nusle 420 Kobylisy :
2020-05-17 20:00 FC Stará garda FC Hoblina Jižák Kobylisy :
2020-05-22 20:30 One Direction FC Elita Kobylisy :
2020-05-24 13:20 Ludmila A Královské Vinohrady Kobylisy :
2020-05-24 14:40 FC ResslBoys High Society Kobylisy :
2020-05-24 16:00 FC Momentum Fc Vyhaslé Hvězdy Kobylisy :
2020-05-24 18:40 Slavoj LT u Dubu Kobylisy :
2020-05-24 20:00 Kanec v bučině Los Losos Kobylisy :
2020-06-05 20:30 Pony FC FC Stará garda Kobylisy :
2020-06-06 12:00 High Society FC Hoblina Jižák Kobylisy :
2020-06-07 13:20 Diggers AG UNITED Kobylisy :
2020-06-07 14:40 Black Bull Kobylisy TJ Tvoja Mama Kobylisy :
2020-06-07 16:00 FC Eintopf Real Vinohrady C.F. Kobylisy :
2020-06-07 17:20 Daytona b&w Ludmila A Kobylisy :
2020-06-07 18:40 FC SION Pivná parta Kobylisy :
2020-06-07 20:00 Kanec v bučině One Direction Kobylisy :
2020-06-12 20:30 One Direction Los Losos Kobylisy :
2020-06-14 13:20 Ludmila A FC Elita Kobylisy :
2020-06-14 14:40 FC ResslBoys BTW Krč fm Kobylisy :
2020-06-14 16:00 FC Momentum Daytona b&w Kobylisy :
2020-06-14 17:20 GJS Dvojpromileboyzz Kobylisy :
2020-06-14 18:40 Slavoj Ligový soubor Deziluzy Kobylisy :
2020-06-14 20:00 FC Stará garda Eurest Runners Kobylisy :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-03-10 17:20 GJS "Volné místo 6" Kobylisy :
2000-03-16 16:00 FC Eintopf "Volné místo 7" Kobylisy :
2000-03-17 18:40 Slavoj "Volné místo 5" Kobylisy :
2000-04-05 16:00 FC Eintopf "Volné místo 3" Kobylisy :
2000-04-19 17:20 GJS "Volné místo 4" Kobylisy :
2000-04-20 18:40 FC Momentum FC Bukefal Kobylisy 5 : 0
2000-05-05 16:00 Darkage "Volné místo 5" Kobylisy :
2000-05-19 14:40 AG Dechcurew FC Bukefal Kobylisy 5 : 0
2000-05-24 17:20 GJS "volné místo 1" Kobylisy :
2000-06-09 20:00 FC Stará garda FC Bukefal Kobylisy 5 : 0
2000-06-14 12:00 TJ Tvoja Mama "Volné místo 3" Kobylisy :
2000-09-09 12:00 TJ Tvoja Mama "volné místo 1" Kobylisy :
2000-09-09 18:40 Slavoj "volné místo 2" Kobylisy :
2000-09-16 16:00 Darkage "volné místo 2" Kobylisy :
2000-09-22 18:40 Slavoj "Volné místo 4" Kobylisy :
2000-10-13 16:00 FC Eintopf "Volné místo 4" Kobylisy :
2000-10-28 12:00 TJ Tvoja Mama "Volné místo 7" Kobylisy :
2000-11-03 18:40 Slavoj Skinny Pýnis Kobylisy 5 : 0
2000-11-05 10:40 Fc Lehovec City FC Bukefal Kobylisy 0 : 0
2000-11-10 16:00 FC Eintopf "volné místo 2" Kobylisy :
2000-11-11 14:40 FC ResslBoys "Volné místo 5" Kobylisy :
2000-11-17 16:00 FC Eintopf "volné místo 1" Kobylisy :
2012-09-08 14:30 Pony FC Fc Krementi B Kobylisy FC SION 0 : 0
2012-09-08 16:00 Invalidní sourozenci Real Slama Kobylisy Milan Herian 3 : 0
2012-09-08 17:20 Chodov FT Razors Kobylisy Milan Herian 3 : 1
2012-09-08 18:40 Fc Krementi A FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Milan Herian 1 : 2
2012-09-09 13:20 FKMP Gooners Roma FC Stará garda Kobylisy Milan Herian 7 : 4
2012-09-09 14:40 AG Dechcurew Judo club Jenis Kobylisy Milan Herian 1 : 3
2012-09-09 16:00 FC Tibetians Les Bizerâns Kobylisy Deleg. test Košťál 0 : 0
2012-09-09 17:20 Ambassadors FC SION Kobylisy Deleg. test Košťál 1 : 4
2012-09-09 18:40 Slavoj Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy Tomáš Caizl 4 : 0
2012-09-09 20:00 Kanec v bučině Ludmila A Kobylisy FC Hedonis 2 : 2
2012-09-15 09:20 Real Slama MSC FC Kobylisy Black b!tches 4 : 0
2012-09-15 11:30 High Society FC Rival Kobylisy Bazinga 5 : 0
2012-09-15 18:40 Fc Krementi B Neuděláš nic Kobylisy Deleg. nedorazil () 0 : 0
2012-09-15 20:00 AFK Bochanův Syndrom Sehranka Kobylisy Deleg. nedorazil () 3 : 6
2012-09-16 13:20 Ludmila A BTW Krč fm Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 2
2012-09-16 14:40 AG Dechcurew Red Team Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 6
2012-09-16 17:20 Daytona b&w Undesirable team Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2012-09-16 20:00 FC Stará garda Bazinga Kobylisy František Tománek 2 : 2
2012-09-22 17:20 Chodov Čelzí Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 1
2012-09-22 18:40 Fc Krementi A Real Slama Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 6
2012-09-23 13:20 FKMP Gooners Roma Daytona b&w Kobylisy Stefan Bozik 4 : 1
2012-09-23 14:40 FC ResslBoys Malá Strana C.F. Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 0
2012-09-23 16:00 FC Tibetians Lhotka stars Kobylisy Milan Herian 0 : 0
2012-09-23 17:20 Ambassadors O. A. Arrows Kobylisy Milan Herian 4 : 3
2012-09-23 18:40 Slavoj AG UNITED Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 1
2012-09-23 20:00 Kanec v bučině Starý pany Vysočany Kobylisy AFK Bochanův Syndrom 4 : 3
2012-09-30 17:00 Lhotka stars Les Bizerâns Kobylisy Lhotka stars 4 : 1
2012-09-30 19:00 Darkage Kanec v bučině Kobylisy Eduard Topor 2 : 5
2012-10-06 09:20 Real Slama PMS Olympian Kobylisy FC Rival 4 : 3
2012-10-06 12:00 High Society Les Bizerâns Kobylisy SVP 5 : 2
2012-10-06 16:00 Invalidní sourozenci Fc Krementi A Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 1
2012-10-06 17:20 Měšičáci FC Umělka Kobylisy Pavel Kvapil 15 : 2
2012-10-06 18:40 Fc Krementi B GP tým Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2012-10-06 20:00 AFK Bochanův Syndrom FKMP Gooners Roma Kobylisy Milan Herian 1 : 3
2012-10-07 13:20 Ludmila A Converto Praha Kobylisy FC Tibetians 6 : 1
2012-10-07 14:40 AG Dechcurew Sehranka Kobylisy František Tománek 2 : 5
2012-10-07 16:00 Darkage FC Rival Kobylisy Stefan Bozik 3 : 9
2012-10-07 17:20 Daytona b&w Bazinga Kobylisy František Tománek 1 : 2
2012-10-07 18:40 FC SION Kosiy Kobylisy Eduard Topor 3 : 4
2012-10-07 20:00 Kanec v bučině FC Tibetians Kobylisy BTW Krč fm 0 : 0
2012-10-13 14:30 Pony FC Rams Kobylisy FT Razors 2 : 1
2012-10-13 17:20 Chodov FC Hoblina Jižák Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 3
2012-10-13 18:40 Fc Krementi A MSC FC Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 2
2012-10-14 12:00 Lhotka stars High Society Kobylisy Lhotka stars 1 : 1
2012-10-14 13:20 FKMP Gooners Roma Judo club Jenis Kobylisy Vořežšpruti 1 : 2
2012-10-14 14:40 FC ResslBoys Udatný Kedluben Kobylisy Rams 8 : 1
2012-10-14 16:00 FC Tibetians FC Hedonis Kobylisy Milan Herian 0 : 0
2012-10-14 17:20 Ambassadors Lamy z Panamy Kobylisy Milan Herian 3 : 0
2012-10-14 18:40 Bazinga AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Daytona b&w 1 : 2
2012-10-14 20:00 FC Stará garda Daytona b&w Kobylisy FC Hedonis 0 : 3
2012-10-20 12:00 High Society FC Hedonis Kobylisy Undesirable team 5 : 4
2012-10-20 16:00 Invalidní sourozenci Srdcaři s.r.o. Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 9
2012-10-20 17:20 Chodov Black b!tches Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 3
2012-10-20 18:40 Měšičáci Pony FC Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 4
2012-10-20 20:00 AFK Bochanův Syndrom FC Stará garda Kobylisy Milan Herian 6 : 0
2012-10-21 13:20 Ludmila A Lhotka stars Kobylisy Real Praha 5 : 3
2012-10-21 14:40 AG Dechcurew FKMP Gooners Roma Kobylisy FC Tibetians 1 : 3
2012-10-21 16:00 Darkage Les Bizerâns Kobylisy Robert Kvacskai 1 : 3
2012-10-21 17:20 Daytona b&w Vořežšpruti Kobylisy Robert Kvacskai 2 : 4
2012-10-21 18:40 Slavoj Druhá šance Kobylisy Eduard Topor 0 : 2
2012-10-21 20:00 Kanec v bučině FC Rival Kobylisy Black b!tches 1 : 3
2012-10-27 14:30 Pony FC ARMFOOTBALL Praha Kobylisy Robert Kvacskai 5 : 2
2012-10-27 16:00 Bazinga AG Dechcurew Kobylisy Robert Kvacskai 2 : 5
2012-10-28 12:00 Lhotka stars Darkage Kobylisy Lhotka stars 3 : 0
2012-10-28 13:20 FKMP Gooners Roma Fc Lumíci Kobylisy Bazinga 1 : 5
2012-10-28 14:40 FC ResslBoys FC Upside Kobylisy Robert Kvacskai 1 : 1
2012-10-28 16:00 FC Tibetians High Society Kobylisy Robert Kvacskai 0 : 0
2012-10-28 17:20 Ambassadors Chodov Kobylisy František Tománek 1 : 1
2012-10-28 18:40 FC SION O. A. Arrows Kobylisy František Tománek 1 : 0
2012-10-28 20:00 FC Stará garda Judo club Jenis Kobylisy Deleg. nedorazil () 2 : 0
2012-11-03 09:20 Real Slama BK Roura Fellas Kobylisy Malá Strana C.F. 4 : 3
2012-11-03 13:00 FC ResslBoys Druhá šance Kobylisy Fc Krementi B 4 : 3
2012-11-03 14:30 Pony FC FC Umělka Kobylisy Pavel Kvapil 15 : 4
2012-11-03 16:00 Invalidní sourozenci FC Buracos Brancos Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 1
2012-11-03 17:20 Chodov SVP Kobylisy Stefan Bozik 4 : 0
2012-11-03 18:40 Fc Krementi A Srdcaři s.r.o. Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 9
2012-11-03 20:00 AFK Bochanův Syndrom Daytona b&w Kobylisy Stefan Bozik 5 : 1
2012-11-04 13:20 Ludmila A High Society Kobylisy FC SION 2 : 8
2012-11-04 14:40 AG Dechcurew FC Stará garda Kobylisy Eduard Topor 2 : 2
2012-11-04 16:00 Darkage FC Hedonis Kobylisy Eduard Topor 1 : 6
2012-11-04 17:20 Ambassadors Black b!tches Kobylisy Robert Kvacskai 2 : 5
2012-11-04 18:40 Slavoj Real Praha Kobylisy FT Razors 2 : 2
2012-11-04 20:00 Kanec v bučině Les Bizerâns Kobylisy FC Hedonis 0 : 1
2012-11-10 12:00 High Society Darkage Kobylisy AFK Bochanův Syndrom 2 : 2
2012-11-10 16:00 Bazinga Sehranka Kobylisy Pavel Kvapil 4 : 1
2012-11-10 18:40 Fc Krementi B Rams Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2012-11-11 13:20 FKMP Gooners Roma Undesirable team Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2012-11-11 14:40 FC ResslBoys Slavoj Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 4
2012-11-11 16:00 FC Tibetians Ludmila A Kobylisy Stefan Bozik 0 : 0
2012-11-11 17:20 Daytona b&w Judo club Jenis Kobylisy Stefan Bozik 2 : 4
2012-11-11 18:40 FC SION Lamy z Panamy Kobylisy Stefan Bozik 5 : 1
2012-11-11 20:00 FC Stará garda Fc Lumíci Kobylisy Jan Vlasák 3 : 3
2012-11-17 09:20 Real Slama Lømrå tüm Kobylisy Black b!tches 3 : 2
2012-11-17 14:30 Pony FC Parma AG Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 3
2012-11-17 16:00 Invalidní sourozenci FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 2
2012-11-17 17:20 Chodov Kosiy Kobylisy Pavel Kvapil 4 : 1
2012-11-17 18:40 Fc Krementi A FC Buracos Brancos Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 3
2012-11-18 13:20 FKMP Gooners Roma Red Team Kobylisy Robert Kvacskai 4 : 3
2012-11-18 16:00 Darkage Ludmila A Kobylisy Milan Herian 1 : 7
2012-11-18 17:20 Ambassadors Ludmila B Kobylisy Robert Kvacskai 1 : 1
2012-11-18 18:40 Slavoj Rychlá rota Kobylisy Vořežšpruti 0 : 4
2012-11-18 20:00 Kanec v bučině FC Hedonis Kobylisy Fc Krementi A 0 : 3
2012-11-24 12:00 High Society Kanec v bučině Kobylisy Lamy z Panamy 1 : 2
2012-11-24 16:00 Bazinga FKMP Gooners Roma Kobylisy Pavel Kvapil 6 : 2
2012-11-24 18:40 Fc Krementi B ARMFOOTBALL Praha Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2012-11-24 20:00 AFK Bochanův Syndrom AG Dechcurew Kobylisy Fc Lumíci 2 : 0
2012-11-25 12:00 Lhotka stars FC Rival Kobylisy Lhotka stars 6 : 3
2012-11-25 13:20 Ludmila A Starý pany Vysočany Kobylisy Milan Herian 7 : 6
2012-11-25 14:40 FC ResslBoys Real Praha Kobylisy Milan Herian 6 : 1
2012-11-25 16:00 FC Tibetians Darkage Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2012-11-25 17:20 Daytona b&w Fc Lumíci Kobylisy Stefan Bozik 4 : 4
2012-11-25 18:40 FC SION Chodov Kobylisy Stefan Bozik 2 : 5
2012-11-25 20:00 FC Stará garda Undesirable team Kobylisy Real Praha 0 : 0
2012-12-02 16:00 FT Razors Čelzí Kobylisy Karol Peterčík 5 : 2
2012-12-02 18:40 FC SION SVP Kobylisy Jan Vlasák 3 : 2
2013-03-10 16:00 FC Rival FC Tibetians Kobylisy Tomáš Caizl 0 : 0
2013-03-10 20:00 Real Slama FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Fc Krementi B 2 : 1
2013-03-16 17:00 FC Rival Les Bizerâns Kobylisy FC Rival 8 : 1
2013-03-17 12:00 High Society BTW Krč fm Kobylisy Deleg. nedorazil () 5 : 2
2013-03-17 14:40 AG Dechcurew Daytona b&w Kobylisy AG Dechcurew 1 : 1
2013-03-17 20:00 Real Slama Invalidní sourozenci Kobylisy Deleg. nedorazil () 0 : 2
2013-03-23 17:20 Bazinga Red Team Kobylisy Undesirable team 0 : 2
2013-03-24 12:00 Lhotka stars Converto Praha Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 0
2013-03-24 13:20 Ludmila A Kanec v bučině Kobylisy Jan Vlasák 2 : 0
2013-03-24 16:00 Darkage Starý pany Vysočany Kobylisy Tomáš Caizl 1 : 2
2013-03-24 17:20 Daytona b&w Sehranka Kobylisy Milan Herian 4 : 2
2013-03-24 18:40 FC SION Ambassadors Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 5
2013-03-24 20:00 FC Stará garda FKMP Gooners Roma Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 9
2013-04-06 14:30 Pony FC Nápoje Kobylisy Srdcaři s.r.o. 7 : 5
2013-04-06 17:20 Chodov O. A. Arrows Kobylisy Srdcaři s.r.o. 1 : 5
2013-04-07 12:00 Bazinga FC Stará garda Kobylisy Jan Vlasák 0 : 0
2013-04-07 14:40 FC ResslBoys Rychlá rota Kobylisy Karol Peterčík 2 : 4
2013-04-07 16:00 FC Tibetians Starý pany Vysočany Kobylisy Jan Vlasák 0 : 0
2013-04-07 17:20 Ambassadors FT Razors Kobylisy Jan Vlasák 4 : 7
2013-04-07 18:40 Slavoj Udatný Kedluben Kobylisy Jan Vlasák 5 : 1
2013-04-07 20:00 Kanec v bučině Darkage Kobylisy Jan Vlasák 4 : 0
2013-04-13 09:20 Real Slama Fc Krementi A Kobylisy Real Praha 2 : 6
2013-04-13 12:00 High Society Converto Praha Kobylisy Bazinga 7 : 1
2013-04-13 16:00 Invalidní sourozenci MSC FC Kobylisy PMS Olympian 3 : 1
2013-04-14 12:00 Lhotka stars FC Tibetians Kobylisy František Tománek 0 : 0
2013-04-14 13:20 Ludmila A FC Rival Kobylisy František Tománek 2 : 1
2013-04-14 14:40 AG Dechcurew Fc Lumíci Kobylisy František Tománek 1 : 2
2013-04-14 16:00 Darkage BTW Krč fm Kobylisy Milan Herian 0 : 6
2013-04-14 17:20 Daytona b&w FKMP Gooners Roma Kobylisy Milan Herian 2 : 4
2013-04-14 18:40 FC SION Ludmila B Kobylisy Filip Adámek 0 : 4
2013-04-14 20:00 FC Stará garda Red Team Kobylisy Milan Herian 0 : 7
2013-04-20 16:00 Bazinga Daytona b&w Kobylisy Fc Lumíci 5 : 0
2013-04-20 17:20 Chodov Lamy z Panamy Kobylisy O. A. Arrows 3 : 1
2013-04-21 12:00 Lhotka stars FC Hedonis Kobylisy Karol Peterčík 0 : 3
2013-04-21 13:20 FKMP Gooners Roma AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Karol Peterčík 4 : 1
2013-04-21 14:40 FC ResslBoys Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy Robert Kvacskai 1 : 0
2013-04-21 16:00 FC Tibetians Kanec v bučině Kobylisy Robert Kvacskai 0 : 0
2013-04-21 17:20 Ambassadors Čelzí Kobylisy Robert Kvacskai 4 : 0
2013-04-21 18:40 Slavoj FC Upside Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 3
2013-04-21 20:00 FC Stará garda Vořežšpruti Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 7
2013-04-27 09:20 Real Slama Srdcaři s.r.o. Kobylisy Black b!tches 2 : 3
2013-04-27 12:00 High Society Lhotka stars Kobylisy Sehranka 7 : 0
2013-04-27 16:00 Invalidní sourozenci PMS Olympian Kobylisy Real Praha 1 : 4
2013-04-28 13:20 Ludmila A Les Bizerâns Kobylisy Les Bizerâns 5 : 1
2013-04-28 14:40 AG Dechcurew Undesirable team Kobylisy Jan Vlasák 0 : 0
2013-04-28 16:00 Darkage Converto Praha Kobylisy Jan Vlasák 3 : 4
2013-04-28 17:20 Daytona b&w FC Stará garda Kobylisy Jan Vlasák 2 : 1
2013-04-28 18:40 FC SION Black b!tches Kobylisy Jan Vlasák 1 : 3
2013-04-28 20:00 Kanec v bučině BTW Krč fm Kobylisy Jan Vlasák 1 : 3
2013-05-04 14:30 Pony FC Měšičáci Kobylisy Rams 4 : 4
2013-05-04 16:00 Bazinga Judo club Jenis Kobylisy Sehranka 5 : 0
2013-05-05 12:00 Lhotka stars Ludmila A Kobylisy Robert Kvacskai 3 : 2
2013-05-05 13:20 FKMP Gooners Roma AG Dechcurew Kobylisy Pavel Kvapil 4 : 3
2013-05-05 14:40 FC ResslBoys AG UNITED Kobylisy Pavel Kvapil 9 : 0
2013-05-05 16:00 FC Tibetians BTW Krč fm Kobylisy Milan Herian 0 : 0
2013-05-05 17:20 Ambassadors FC Hoblina Jižák Kobylisy Milan Herian 1 : 4
2013-05-05 18:40 FC SION FT Razors Kobylisy Filip Adámek 4 : 7
2013-05-05 20:00 FC Stará garda AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Filip Adámek 2 : 1
2013-05-11 09:20 Real Slama FC Buracos Brancos Kobylisy Black b!tches 1 : 8
2013-05-11 12:00 High Society FC Tibetians Kobylisy Undesirable team 0 : 0
2013-05-11 17:20 Chodov Ambassadors Kobylisy Bazinga 3 : 4
2013-05-12 13:20 Ludmila A FC Hedonis Kobylisy Pavel Kvapil 4 : 3
2013-05-12 14:40 AG Dechcurew Bazinga Kobylisy Karol Peterčík 0 : 2
2013-05-12 16:00 Darkage Lhotka stars Kobylisy Tomáš Caizl 3 : 0
2013-05-12 17:20 Daytona b&w Red Team Kobylisy Pavel Kvapil 4 : 2
2013-05-12 20:00 Kanec v bučině Converto Praha Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 2
2013-05-18 12:00 High Society Ludmila A Kobylisy Tomáš Caizl 4 : 12
2013-05-19 12:00 Lhotka stars Starý pany Vysočany Kobylisy Tomáš Caizl 3 : 5
2013-05-19 13:20 FKMP Gooners Roma Sehranka Kobylisy Tomáš Caizl 2 : 0
2013-05-19 16:00 FC Tibetians FC Rival Kobylisy Jan Vlasák 0 : 0
2013-05-19 17:20 Daytona b&w AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 1
2013-05-19 18:40 FC SION Čelzí Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 0
2013-05-19 20:00 FC Stará garda AG Dechcurew Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 2
2013-05-26 13:20 Ludmila A FC Tibetians Kobylisy Invalidní sourozenci 0 : 0
2013-05-26 14:40 AG Dechcurew Vořežšpruti Kobylisy FC Hedonis 4 : 3
2013-05-26 16:00 Darkage High Society Kobylisy Robert Kvacskai 2 : 3
2013-05-26 17:20 Ambassadors SVP Kobylisy Jan Vlasák 3 : 3
2013-05-26 18:40 Slavoj FC ResslBoys Kobylisy Jan Vlasák 1 : 4
2013-05-26 20:00 Kanec v bučině Lhotka stars Kobylisy Filip Adámek 4 : 0
2013-06-01 14:30 Pony FC Neuděláš nic Kobylisy Fc Krementi B 6 : 3
2013-06-01 17:20 Chodov Ludmila B Kobylisy FC Hoblina Jižák 1 : 4
2013-06-02 17:20 FKMP Gooners Roma Vořežšpruti Kobylisy FKMP Gooners Roma 4 : 4
2013-06-08 12:00 High Society Starý pany Vysočany Kobylisy Undesirable team 3 : 6
2013-06-08 14:30 Pony FC GP tým Kobylisy Malá Strana C.F. 5 : 0
2013-06-08 16:00 Bazinga Undesirable team Kobylisy Fc Lumíci 0 : 0
2013-06-09 12:00 Lhotka stars BTW Krč fm Kobylisy Robert Kvacskai 2 : 0
2013-06-09 13:20 Ludmila A Darkage Kobylisy Robert Kvacskai 8 : 1
2013-06-09 16:00 FC Tibetians Converto Praha Kobylisy Robert Kvacskai 0 : 0
2013-06-09 17:20 Daytona b&w AG Dechcurew Kobylisy Tomáš Caizl 4 : 1
2013-06-09 18:40 FC SION FC Hoblina Jižák Kobylisy Stefan Bozik 2 : 6
2013-06-09 20:00 FC Stará garda Sehranka Kobylisy Black b!tches 2 : 1
2013-06-15 18:40 Chodov FC SION Kobylisy Srdcaři s.r.o. 1 : 4
2013-06-15 20:00 Invalidní sourozenci Lømrå tüm Kobylisy Chodov 4 : 0
2013-06-16 13:20 FKMP Gooners Roma Bazinga Kobylisy Robert Kvacskai 0 : 5
2013-06-16 14:40 AG Dechcurew AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Robert Kvacskai 1 : 2
2013-06-16 16:00 Darkage FC Tibetians Kobylisy Marek Řeháček 0 : 0
2013-06-16 17:20 Ambassadors Kosiy Kobylisy Karol Peterčík 1 : 1
2013-06-16 18:40 Slavoj Malá Strana C.F. Kobylisy Tomáš Caizl 2 : 4
2013-06-16 20:00 Kanec v bučině High Society Kobylisy Undesirable team 3 : 3
2013-09-15 13:20 FKMP Gooners Roma Fc Lumíci Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2013-09-15 14:40 AG Dechcurew Fc Lehovec City Kobylisy Marek Řeháček 3 : 0
2013-09-15 16:00 Lhotka stars FC Hedonis Kobylisy Marek Řeháček 2 : 2
2013-09-15 17:20 Ambassadors Red Team Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2013-09-15 18:40 Slavoj Rams Kobylisy Marek Řeháček 6 : 2
2013-09-15 20:00 Kanec v bučině Converto Praha Kobylisy Marek Řeháček 2 : 0
2013-09-21 12:00 High Society FKMP Gooners Roma Kobylisy O. A. Arrows 7 : 2
2013-09-21 16:00 Bazinga FC Rival Kobylisy Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-09-21 17:20 Chodov FC Hoblina Jižák Kobylisy Marek Řeháček 2 : 4
2013-09-22 13:20 Ludmila A Black b!tches Kobylisy Marek Řeháček 5 : 4
2013-09-22 14:40 FC ResslBoys Druhá šance Kobylisy Marek Řeháček 12 : 0
2013-09-22 16:00 Darkage Real Praha Kobylisy Marek Řeháček 8 : 0
2013-09-22 17:20 Daytona b&w Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 4 : 3
2013-09-22 18:40 FC SION Ambassadors Kobylisy FC Nové Město 1 : 2
2013-09-22 20:00 FC Stará garda Vořežšpruti Kobylisy FC Knedlíci 3 : 9
2013-09-28 13:20 PMS Olympian Udatný Kedluben Kobylisy Marek Štěpán 9 : 2
2013-09-28 16:00 Invalidní sourozenci Fc Lehovec City Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 5
2013-09-29 13:20 FKMP Gooners Roma FC Stará garda Kobylisy Filip Adámek 4 : 1
2013-09-29 14:40 AG Dechcurew ARMFOOTBALL Praha Kobylisy Filip Adámek 5 : 0
2013-09-29 16:00 Lhotka stars Fc Lumíci Kobylisy Filip Adámek 0 : 2
2013-09-29 17:20 Ambassadors Ludmila A Kobylisy Filip Adámek 0 : 2
2013-09-29 20:00 Kanec v bučině Lamy z Panamy Kobylisy Neuděláš nic 2 : 3
2013-10-05 12:00 High Society Fc Lumíci Kobylisy Marek Řeháček 0 : 2
2013-10-05 13:20 PMS Olympian Invalidní sourozenci Kobylisy Marek Řeháček 9 : 0
2013-10-05 16:00 Bazinga Kanec v bučině Kobylisy FC Hoblina Jižák 0 : 2
2013-10-06 13:20 Ludmila A Ludmila B Kobylisy Filip Adámek 0 : 0
2013-10-06 14:40 FC ResslBoys Real Slama Kobylisy Filip Adámek 3 : 0
2013-10-06 17:20 Daytona b&w BTW Krč fm Kobylisy Filip Adámek 6 : 0
2013-10-06 18:40 FC SION FC Hoblina Jižák Kobylisy Filip Adámek 4 : 6
2013-10-06 20:00 FC Stará garda FC Hedonis Kobylisy Filip Adámek 1 : 1
2013-10-12 14:30 Pony FC FC Rival Kobylisy Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-10-12 18:20 Invalidní sourozenci Rams Kobylisy Marek Štěpán 1 : 5
2013-10-12 20:00 Chodov FC SION Kobylisy Marek Štěpán 2 : 2
2013-10-13 14:40 AG Dechcurew Královské Vinohrady B Kobylisy Milan Herian 1 : 1
2013-10-13 16:00 Lhotka stars High Society Kobylisy Milan Herian 0 : 3
2013-10-13 17:20 Ambassadors FT Razors Kobylisy Filip Adámek 0 : 5
2013-10-13 18:40 Slavoj Udatný Kedluben Kobylisy Marek Řeháček 2 : 6
2013-10-13 20:00 Kanec v bučině Sehranka Kobylisy Marek Řeháček 6 : 0
2013-10-19 13:20 PMS Olympian Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 1 : 0
2013-10-19 14:30 Pony FC Parma AG Kobylisy Marek Řeháček 4 : 6
2013-10-19 16:00 Bazinga BTW Krč fm Kobylisy Marek Řeháček 6 : 2
2013-10-19 17:20 FKMP Gooners Roma Judo club Jenis Kobylisy Judo club Jenis 6 : 2
2013-10-20 13:20 Ludmila A Chodov Kobylisy Jan Vlasák 4 : 2
2013-10-20 14:40 FC ResslBoys Abstinenti Kobylisy Jan Vlasák 3 : 2
2013-10-20 16:00 Darkage Eurest Runners Kobylisy Marek Řeháček 7 : 0
2013-10-20 17:20 Daytona b&w Converto Praha Kobylisy Marek Řeháček 5 : 1
2013-10-20 18:40 FC SION Red Team Kobylisy Karol Peterčík 2 : 9
2013-10-20 20:00 FC Stará garda High Society Kobylisy Karol Peterčík 6 : 2
2013-11-02 12:00 High Society FC Buracos Brancos Kobylisy Black b!tches 5 : 4
2013-11-02 16:00 Invalidní sourozenci ARMFOOTBALL Praha Kobylisy Jan Vlasák 1 : 3
2013-11-02 17:20 Chodov Čelzí Kobylisy Jan Vlasák 5 : 0
2013-11-03 13:20 FKMP Gooners Roma Les Bizerâns Kobylisy Marek Štěpán 5 : 1
2013-11-03 14:40 AG Dechcurew PMS Olympian Kobylisy Marek Štěpán 5 : 0
2013-11-03 16:00 Lhotka stars FC Stará garda Kobylisy Marek Štěpán 2 : 2
2013-11-03 17:20 Ambassadors Black b!tches Kobylisy Pavel Kvapil 4 : 4
2013-11-03 18:40 Slavoj Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy Marek Štěpán 8 : 1
2013-11-03 20:00 Kanec v bučině Pony FC Kobylisy SVP 5 : 1
2013-11-09 14:30 Pony FC Rychlá rota Kobylisy Marek Řeháček 2 : 5
2013-11-09 16:00 Bazinga Converto Praha Kobylisy Marek Řeháček 4 : 4
2013-11-10 13:20 Ludmila A FC SION Kobylisy Marek Řeháček 6 : 1
2013-11-10 14:40 Pony FC Bazinga Kobylisy Bazinga 0 : 0
2013-11-10 16:00 Darkage FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Marek Řeháček 2 : 1
2013-11-10 17:20 Ambassadors O. A. Arrows Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 1
2013-11-10 18:40 Slavoj Invalidní sourozenci Kobylisy Pavel Kvapil 0 : 2
2013-11-10 20:00 Kanec v bučině Parma AG Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 3
2013-11-16 12:00 High Society Srdcaři s.r.o. Kobylisy Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-11-16 12:00 High Society Srdcaři s.r.o. Kobylisy Black b!tches 0 : 0
2013-11-16 17:20 Chodov Kosiy Kobylisy FT Razors 2 : 1
2013-11-17 13:20 FKMP Gooners Roma Vořežšpruti Kobylisy Jan Vlasák 4 : 7
2013-11-17 14:40 AG Dechcurew Slavoj Kobylisy Milan Herian 3 : 1
2013-11-17 16:00 Lhotka stars FC Buracos Brancos Kobylisy Milan Herian 2 : 6
2013-11-17 17:20 Daytona b&w Bazinga Kobylisy Filip Adámek 0 : 2
2013-11-17 18:40 FC SION Čelzí Kobylisy Jan Vlasák 3 : 3
2013-11-17 20:00 FC Stará garda Judo club Jenis Kobylisy Filip Adámek 3 : 0
2013-11-23 13:20 PMS Olympian Rams Kobylisy Robert Kvacskai 0 : 7
2013-11-23 14:30 Pony FC AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Robert Kvacskai 2 : 0
2013-11-23 16:00 Bazinga Lamy z Panamy Kobylisy FC Buracos Brancos 2 : 2
2013-11-23 17:00 FC Nové Město TJ Tvoja Mama Kobylisy FC Nové Město 3 : 4
2013-11-24 13:20 FKMP Gooners Roma Lhotka stars Kobylisy Pavel Kvapil 8 : 4
2013-11-24 14:40 AG Dechcurew Invalidní sourozenci Kobylisy Milan Herian 9 : 0
2013-11-24 16:00 Darkage FC ResslBoys Kobylisy Milan Herian 2 : 2
2013-11-24 17:20 Ambassadors FC Hoblina Jižák Kobylisy Pavel Kvapil 2 : 7
2013-11-24 20:00 Kanec v bučině BTW Krč fm Kobylisy FC Hedonis 0 : 1
2013-11-30 12:00 High Society SVP Kobylisy Black b!tches 1 : 1
2013-11-30 16:00 Invalidní sourozenci Královské Vinohrady B Kobylisy Marek Štěpán 2 : 0
2013-11-30 17:20 Chodov Ambassadors Kobylisy Filip Adámek 3 : 1
2013-12-01 13:20 Ludmila A FT Razors Kobylisy Marek Štěpán 4 : 7
2013-12-01 14:40 FC ResslBoys MSC FC Kobylisy Marek Štěpán 0 : 1
2013-12-01 16:00 Lhotka stars Judo club Jenis Kobylisy Marek Štěpán 2 : 2
2013-12-01 17:20 Pony FC Daytona b&w Kobylisy Daytona b&w 0 : 8
2013-12-01 18:40 FC SION Kosiy Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 2
2013-12-01 20:00 FC Stará garda Les Bizerâns Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 1
2014-03-16 20:00 Abstinenti Eurest Runners Kobylisy Tomáš Caizl 11 : 2
2014-03-22 12:00 High Society Vořežšpruti Kobylisy FT Razors 1 : 5
2014-03-22 14:40 Abstinenti Real Slama Kobylisy Milan Herian 1 : 10
2014-03-22 16:00 Bazinga Sehranka Kobylisy Milan Herian 3 : 2
2014-03-22 17:20 Chodov Ludmila B Kobylisy Tomáš Caizl 5 : 0
2014-03-23 12:00 TJ Tvoja Mama Sk Pleská Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 4
2014-03-23 13:20 Ludmila A Kosiy Kobylisy Karol Peterčík 10 : 1
2014-03-23 14:40 FC ResslBoys Real Praha Kobylisy Karol Peterčík 1 : 2
2014-03-23 16:00 Darkage MSC FC Kobylisy Petr Lukeš 2 : 3
2014-03-23 17:20 Daytona b&w Pony FC Kobylisy Paleček - 9 : 4
2014-03-23 18:40 FC SION Black b!tches Kobylisy Paleček - 3 : 3
2014-03-23 20:00 FC Stará garda SVP Kobylisy Paleček - 3 : 3
2014-03-29 12:00 PMS Olympian Fc Lehovec City Kobylisy Tomáš Caizl 1 : 4
2014-03-29 13:20 PMS Olympian Královské Vinohrady B Kobylisy Tomáš Caizl 1 : 4
2014-03-29 14:30 Pony FC Lamy z Panamy Kobylisy Tomáš Caizl 2 : 9
2014-03-29 16:00 Invalidní sourozenci Udatný Kedluben Kobylisy Tomáš Caizl 3 : 2
2014-03-30 13:20 FKMP Gooners Roma High Society Kobylisy Marek Řeháček 3 : 3
2014-03-30 14:40 AG Dechcurew Rams Kobylisy Marek Řeháček 12 : 0
2014-03-30 16:00 Lhotka stars Srdcaři s.r.o. Kobylisy Milan Herian 0 : 0
2014-03-30 16:00 Lhotka stars Srdcaři s.r.o. Kobylisy Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-03-30 17:20 Ambassadors FC SION Kobylisy Milan Herian 1 : 3
2014-03-30 18:40 Slavoj ARMFOOTBALL Praha Kobylisy Marek Řeháček 1 : 4
2014-03-30 20:00 Kanec v bučině Daytona b&w Kobylisy Marek Řeháček 1 : 3
2014-04-05 10:40 Abstinenti Lømrå tüm Kobylisy Petr Lukeš 4 : 0
2014-04-05 12:00 High Society FC Hedonis Kobylisy Petr Lukeš 1 : 1
2014-04-05 17:20 Chodov O. A. Arrows Kobylisy Tomáš Caizl 2 : 2
2014-04-06 12:00 TJ Tvoja Mama Anal Riders Kobylisy Marek Řeháček 1 : 4
2014-04-06 13:20 Ludmila A Ambassadors Kobylisy Marek Řeháček 5 : 2
2014-04-06 14:40 ARMFOOTBALL Praha AG Dechcurew Kobylisy ARMFOOTBALL Praha 2 : 2
2014-04-06 16:00 Darkage Druhá šance Kobylisy Milan Herian 3 : 3
2014-04-06 17:20 Daytona b&w Rychlá rota Kobylisy Milan Herian 3 : 1
2014-04-06 18:40 FC SION Ludmila B Kobylisy Tomáš Caizl 2 : 2
2014-04-06 20:00 FC Stará garda FKMP Gooners Roma Kobylisy Milan Herian 2 : 2
2014-04-12 17:20 Chodov Red Team Kobylisy Tomáš Caizl 5 : 1
2014-04-12 18:40 Invalidní sourozenci PMS Olympian Kobylisy Tomáš Caizl 1 : 2
2014-04-12 20:00 Pony FC Sehranka Kobylisy Tomáš Caizl 2 : 6
2014-04-13 12:00 Abstinenti FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Milan Herian 2 : 4
2014-04-13 13:20 FKMP Gooners Roma FC Buracos Brancos Kobylisy Milan Herian 5 : 3
2014-04-13 16:00 Lhotka stars Les Bizerâns Kobylisy Milan Herian 1 : 2
2014-04-13 17:20 Ambassadors Čelzí Kobylisy Milan Herian 2 : 1
2014-04-13 18:40 Slavoj Královské Vinohrady B Kobylisy Marek Štěpán 0 : 1
2014-04-13 20:00 Kanec v bučině Bazinga Kobylisy Marek Štěpán 0 : 2
2014-04-26 18:20 PMS Olympian Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy Petr Lukeš 2 : 2
2014-04-27 12:00 High Society Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2014-04-27 13:20 Ludmila A FC Hoblina Jižák Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2014-04-27 14:40 FC ResslBoys Eurest Runners Kobylisy Marek Řeháček 4 : 1
2014-04-27 16:00 Darkage Real Slama Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2014-04-27 17:20 Daytona b&w AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2014-04-27 18:40 FC SION Chodov Kobylisy Marek Řeháček 4 : 1
2014-04-27 20:00 FC Stará garda Fc Lumíci Kobylisy Marek Řeháček 4 : 2
2014-05-03 10:40 Abstinenti FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 5 : 5
2014-05-03 12:00 High Society FC Stará garda Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2014-05-03 16:00 Invalidní sourozenci Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy Marek Řeháček 11 : 0
2014-05-04 12:00 TJ Tvoja Mama Nápoje Kobylisy Marek Řeháček 2 : 5
2014-05-04 13:20 FKMP Gooners Roma Srdcaři s.r.o. Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2014-05-04 14:40 AG Dechcurew Udatný Kedluben Kobylisy Marek Řeháček 4 : 0
2014-05-04 16:00 Lhotka stars SVP Kobylisy Marek Štěpán 3 : 5
2014-05-04 17:20 Ambassadors Kosiy Kobylisy Sk Pleská 0 : 5
2014-05-04 18:40 Slavoj PMS Olympian Kobylisy Marek Štěpán 2 : 5
2014-05-10 13:20 PMS Olympian AG Dechcurew Kobylisy FC Hedonis 6 : 2
2014-05-10 14:30 Pony FC Kanec v bučině Kobylisy Parma AG 2 : 9
2014-05-10 16:00 Bazinga AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Rams 5 : 1
2014-05-11 13:20 Ludmila A Red Team Kobylisy Filip Adámek 4 : 2
2014-05-11 14:40 FC ResslBoys FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Marek Řeháček 4 : 0
2014-05-11 16:00 Darkage Abstinenti Kobylisy Marek Řeháček 2 : 4
2014-05-11 17:20 Daytona b&w Parma AG Kobylisy Marek Řeháček 6 : 2
2014-05-11 18:40 FC SION O. A. Arrows Kobylisy Marek Řeháček 2 : 0
2014-05-11 20:00 FC Stará garda Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 4 : 0
2014-05-17 09:20 Los Losos Fc Jižní nářez Kobylisy Paleček - 1 : 1
2014-05-17 12:00 High Society Judo club Jenis Kobylisy Paleček - 5 : 0
2014-05-17 14:40 Abstinenti MSC FC Kobylisy Paleček - 1 : 3
2014-05-17 16:00 Invalidní sourozenci Slavoj Kobylisy Filip Adámek 2 : 0
2014-05-17 17:20 Chodov FT Razors Kobylisy Tomáš Caizl 3 : 11
2014-05-18 13:20 FKMP Gooners Roma SVP Kobylisy Marek Řeháček 4 : 8
2014-05-18 14:40 AG Dechcurew Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy Marek Řeháček 1 : 2
2014-05-18 16:00 Lhotka stars Vořežšpruti Kobylisy Marek Řeháček 3 : 4
2014-05-18 17:20 Daytona b&w Lamy z Panamy Kobylisy Filip Adámek 4 : 0
2014-05-18 18:40 FC SION Ludmila A Kobylisy Filip Adámek 3 : 9
2014-05-18 20:00 FC Stará garda FC Buracos Brancos Kobylisy Filip Adámek 5 : 0
2014-05-25 12:00 Pony FC BTW Krč fm Kobylisy FT Razors 2 : 2
2014-05-25 13:20 Ludmila A O. A. Arrows Kobylisy Michal Škarda 2 : 1
2014-05-25 14:40 FC ResslBoys Lømrå tüm Kobylisy Michal Škarda 8 : 0
2014-05-25 17:20 Ambassadors Ludmila B Kobylisy Paleček - 7 : 0
2014-05-25 18:40 Slavoj AG Dechcurew Kobylisy Milan Herian 1 : 1
2014-05-25 20:00 Kanec v bučině Rychlá rota Kobylisy Milan Herian 4 : 0
2014-06-01 20:00 Judo club Jenis FKMP Gooners Roma Kobylisy FKMP Gooners Roma 1 : 9
2014-06-07 10:40 Abstinenti Druhá šance Kobylisy Michal Škarda 0 : 10
2014-06-07 12:00 High Society Les Bizerâns Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2014-06-07 16:00 Invalidní sourozenci AG Dechcurew Kobylisy Marek Šišák 0 : 4
2014-06-07 17:20 Chodov Black b!tches Kobylisy Marek Šišák 2 : 3
2014-06-08 12:00 TJ Tvoja Mama FC Nové Město Kobylisy Marek Šišák 4 : 4
2014-06-08 13:20 Ludmila A Čelzí Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2014-06-08 14:40 FC ResslBoys Darkage Kobylisy Paleček - 5 : 0
2014-06-08 16:00 Lhotka stars FKMP Gooners Roma Kobylisy Paleček - 2 : 6
2014-06-08 17:20 Daytona b&w Sehranka Kobylisy Filip Němec 7 : 1
2014-06-08 18:40 FC SION FT Razors Kobylisy Stefan Bozik 2 : 3
2014-06-08 20:00 FC Stará garda Srdcaři s.r.o. Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2014-06-14 13:20 PMS Olympian ARMFOOTBALL Praha Kobylisy Marek Řeháček 12 : 6
2014-06-14 14:30 Pony FC Converto Praha Kobylisy Marek Řeháček 0 : 10
2014-06-14 20:00 Chodov Ludmila A Kobylisy Chodov 2 : 1
2014-06-15 13:20 FKMP Gooners Roma FC Hedonis Kobylisy SVP 1 : 2
2014-06-15 16:00 Darkage Lømrå tüm Kobylisy Marek Řeháček 0 : 1
2014-06-15 17:20 Ambassadors Chodov Kobylisy Marek Řeháček 8 : 0
2014-06-15 18:40 Slavoj Fc Lehovec City Kobylisy Marek Řeháček 3 : 5
2014-06-15 20:00 Kanec v bučině AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2014-09-13 12:00 High Society Converto Praha Kobylisy Anal Riders 5 : 0
2014-09-13 14:30 Pony FC Hell Spartans Kobylisy Pražská šlechta 6 : 4
2014-09-13 17:20 Abstinenti Kampa FC Kobylisy Marek Řeháček 12 : 2
2014-09-13 18:40 FC Eintopf Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 2 : 3
2014-09-14 12:00 TJ Tvoja Mama FC Elita Kobylisy Marek Řeháček 1 : 7
2014-09-14 13:20 FKMP Gooners Roma BTW Krč fm Kobylisy Marek Řeháček 2 : 0
2014-09-14 14:40 AG Dechcurew Kanec v bučině Kobylisy Marek Řeháček 1 : 2
2014-09-14 16:00 Bazinga AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Marek Řeháček 1 : 2
2014-09-14 17:20 Ambassadors Vořežšpruti Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2014-09-14 18:40 FC SION O. A. Arrows Kobylisy Marek Řeháček 3 : 3
2014-09-14 20:00 FC Stará garda FC Hedonis Kobylisy Marek Řeháček 2 : 1
2014-09-20 18:40 PMS Olympian Ludmila B Kobylisy David Voves 2 : 6
2014-09-20 20:00 High Society BK Roura Fellas Kobylisy David Voves 1 : 5
2014-09-21 12:00 PMS Olympian Bazinga Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 1
2014-09-21 13:20 Ludmila A FC SION Kobylisy Tomáš Moravec 8 : 0
2014-09-21 14:40 FC ResslBoys FC Eintopf Kobylisy Tomáš Moravec 5 : 1
2014-09-21 16:00 Darkage FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Tomáš Moravec 0 : 1
2014-09-21 17:20 Daytona b&w Red Team Kobylisy David Voves 2 : 5
2014-09-21 18:40 Slavoj Lhotka stars Kobylisy David Voves 2 : 2
2014-09-21 20:00 Kanec v bučině FC Stará garda Kobylisy David Voves 6 : 1
2014-09-27 14:30 Pony FC Lømrå tüm Kobylisy Michal Škarda 1 : 1
2014-09-27 16:00 Invalidní sourozenci AG UNITED Kobylisy Michal Škarda 5 : 0
2014-09-27 20:00 FC Eintopf Fc Jižní nářez Kobylisy Pavel Kvapil 8 : 3
2014-09-28 12:00 TJ Tvoja Mama MSC FC Kobylisy David Voves 1 : 3
2014-09-28 13:20 FKMP Gooners Roma Nápoje Kobylisy David Voves 4 : 11
2014-09-28 14:40 AG Dechcurew Converto Praha Kobylisy David Voves 0 : 4
2014-09-28 16:00 Lhotka stars FC ResslBoys Kobylisy David Voves 0 : 2
2014-09-28 17:20 Ambassadors Ludmila A Kobylisy David Voves 0 : 3
2014-09-28 18:40 FC SION FT Razors Kobylisy David Voves 2 : 9
2014-09-28 20:00 FC Stará garda Les Bizerâns Kobylisy David Voves 2 : 1
2014-10-04 12:00 High Society AG Dechcurew Kobylisy Tomáš Moravec 9 : 0
2014-10-04 13:20 PMS Olympian Nápoje Kobylisy Tomáš Moravec 0 : 5
2014-10-04 14:40 Abstinenti Hell Spartans Kobylisy Michal Škarda 1 : 4
2014-10-04 16:00 Bazinga Fc Lehovec City Kobylisy Marek Štěpán 1 : 3
2014-10-05 12:00 TJ Tvoja Mama Los Losos Kobylisy Marek Řeháček 2 : 1
2014-10-05 13:20 Ludmila A Lamy z Panamy Kobylisy Marek Řeháček 4 : 1
2014-10-05 14:40 FC ResslBoys Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 3 : 0
2014-10-05 16:00 Darkage CF Hornets Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2014-10-05 17:20 Daytona b&w FC Hoblina Jižák Kobylisy Marek Řeháček 3 : 6
2014-10-05 18:40 FC SION Black b!tches Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2014-10-05 20:00 Kanec v bučině Parma AG Kobylisy Marek Řeháček 7 : 4
2014-10-11 17:20 Chodov O. A. Arrows Kobylisy Michael Šarapatka 1 : 4
2014-10-11 18:40 Abstinenti Lømrå tüm Kobylisy Michael Šarapatka 4 : 1
2014-10-12 13:20 FKMP Gooners Roma PMS Olympian Kobylisy Milan Herian 4 : 3
2014-10-12 14:40 AG Dechcurew Real Slama Kobylisy Milan Herian 4 : 1
2014-10-12 16:00 Lhotka stars Sk Pleská Kobylisy Milan Herian 1 : 2
2014-10-12 17:20 Ambassadors FC SION Kobylisy Daniel Borodáč 0 : 1
2014-10-12 18:40 Slavoj Fc Jižní nářez Kobylisy Marek Štěpán 1 : 1
2014-10-12 20:00 FC Stará garda High Society Kobylisy Marek Štěpán 3 : 1
2014-10-18 16:00 Bazinga Ludmila B Kobylisy Marek Štěpán 0 : 3
2014-10-18 17:00 Pony FC Liščí trus Kobylisy Marek Štěpán 6 : 2
2014-10-19 13:20 Ludmila A Chodov Kobylisy Tomáš Moravec 2 : 1
2014-10-19 14:40 AG Dechcurew BK Roura Fellas Kobylisy Tomáš Moravec 2 : 5
2014-10-19 16:00 Darkage FC Eintopf Kobylisy Marek Štěpán 2 : 1
2014-10-19 17:20 Ambassadors Black b!tches Kobylisy Milan Herian 5 : 0
2014-10-19 18:40 FC SION Lamy z Panamy Kobylisy Milan Herian 6 : 2
2014-10-19 20:00 Kanec v bučině FC Hedonis Kobylisy Milan Herian 7 : 1
2014-11-01 13:20 PMS Olympian Druhá šance Kobylisy FC Elita 3 : 3
2014-11-01 16:00 Invalidní sourozenci Královské Vinohrady Kobylisy Marek Řeháček 2 : 2
2014-11-01 17:20 Chodov FT Razors Kobylisy Marek Řeháček 11 : 1
2014-11-01 18:40 FC Eintopf Udatný Kedluben Kobylisy Marek Řeháček 11 : 2
2014-11-02 14:40 FC ResslBoys Sk Pleská Kobylisy Michael Šarapatka 4 : 2
2014-11-02 16:00 Lhotka stars Darkage Kobylisy Michael Šarapatka 0 : 4
2014-11-02 17:20 Daytona b&w O. A. Arrows Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 12
2014-11-02 20:00 FC Stará garda AG Dechcurew Kobylisy Abstinenti 0 : 3
2014-11-08 12:00 High Society Anal Riders Kobylisy BK Roura Fellas 3 : 3
2014-11-08 14:30 Pony FC Abstinenti Kobylisy Michael Šarapatka 6 : 3
2014-11-08 16:00 Bazinga Nápoje Kobylisy Daniel Borodáč 2 : 4
2014-11-09 12:00 TJ Tvoja Mama Pražská šlechta Kobylisy Tomáš Moravec 1 : 2
2014-11-09 13:20 Ludmila A Daytona b&w Kobylisy Tomáš Moravec 2 : 0
2014-11-09 14:40 AG Dechcurew Rychlá rota Kobylisy Tomáš Moravec 4 : 2
2014-11-09 16:00 Darkage Slavoj Kobylisy Daniel Borodáč 4 : 0
2014-11-09 17:20 Ambassadors Red Team Kobylisy Michael Šarapatka 0 : 9
2014-11-09 18:40 FC SION Chodov Kobylisy Michael Šarapatka 4 : 3
2014-11-09 20:00 FC Stará garda BK Roura Fellas Kobylisy Michael Šarapatka 0 : 0
2014-11-15 16:00 Invalidní sourozenci Pony FC Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 6
2014-11-15 17:20 Chodov Ambassadors Kobylisy Pavel Kvapil 3 : 2
2014-11-15 18:40 Abstinenti ARMFOOTBALL Praha Kobylisy Pavel Kvapil 5 : 3
2014-11-15 20:00 FC Eintopf Borussia Dortšpunt Kobylisy Pavel Kvapil 1 : 5
2014-11-16 13:20 FKMP Gooners Roma Druhá šance Kobylisy Tomáš Moravec 11 : 3
2014-11-16 14:40 FC ResslBoys Darkage Kobylisy Tomáš Moravec 4 : 2
2014-11-16 16:00 Lhotka stars CF Hornets Kobylisy Milan Herian 5 : 0
2014-11-16 17:20 Daytona b&w FT Razors Kobylisy Marek Šišák 3 : 12
2014-11-16 18:40 Slavoj Udatný Kedluben Kobylisy Marek Šišák 3 : 1
2014-11-16 20:00 Kanec v bučině Converto Praha Kobylisy Deleg. PKFL 3 : 1
2014-11-22 12:00 High Society Kanec v bučině Kobylisy Parma AG 1 : 7
2014-11-22 14:30 Pony FC Kampa FC Kobylisy Michal Škarda 10 : 4
2014-11-22 16:00 Bazinga Fc Lumíci Kobylisy Michal Škarda 5 : 0
2014-11-22 18:40 FC Eintopf FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Filip Adámek 4 : 1
2014-11-23 12:00 TJ Tvoja Mama Real Praha Kobylisy Marek Řeháček 4 : 2
2014-11-23 13:20 Ludmila A O. A. Arrows Kobylisy Marek Řeháček 0 : 6
2014-11-23 14:40 AG Dechcurew Anal Riders Kobylisy Marek Štěpán 0 : 1
2014-11-23 16:00 Darkage Fc Jižní nářez Kobylisy Marek Štěpán 0 : 1
2014-11-23 17:20 Ambassadors FC Hoblina Jižák Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2014-11-23 18:40 FC SION Daytona b&w Kobylisy Marek Řeháček 4 : 1
2014-11-23 20:00 FC Stará garda Parma AG Kobylisy Marek Řeháček 3 : 1
2014-11-29 13:20 PMS Olympian Fc Lehovec City Kobylisy TJ Tvoja Mama 2 : 3
2014-11-29 16:00 Invalidní sourozenci Abstinenti Kobylisy Marek Štěpán 5 : 0
2014-11-29 17:20 Chodov Red Team Kobylisy Marek Štěpán 5 : 2
2014-11-30 13:20 FKMP Gooners Roma AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Marek Štěpán 5 : 9
2014-11-30 14:40 FC ResslBoys CF Hornets Kobylisy Marek Štěpán 5 : 0
2014-11-30 16:00 Lhotka stars FC Eintopf Kobylisy Michael Šarapatka 4 : 1
2014-11-30 17:20 Daytona b&w Ambassadors Kobylisy Michael Šarapatka 1 : 2
2014-11-30 18:40 Slavoj Borussia Dortšpunt Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 10
2014-11-30 20:00 Kanec v bučině Real Slama Kobylisy Michael Šarapatka 8 : 1
2014-12-07 16:00 Královské Vinohrady B TJ Tvoja Mama Kobylisy TJ Tvoja Mama 4 : 2
2015-03-14 12:00 High Society Rychlá rota Kobylisy Rychlá rota 3 : 6
2015-03-14 16:00 Invalidní sourozenci Kampa FC Kobylisy Rafael Tadevosjan 3 : 3
2015-03-14 17:20 Chodov Daytona b&w Kobylisy Chodov 10 : 0
2015-03-15 13:20 FKMP Gooners Roma Fc Lumíci Kobylisy Fc Lumíci 1 : 0
2015-03-15 16:00 Darkage Eurest Runners Kobylisy TJ Tvoja Mama 5 : 0
2015-03-21 13:20 PMS Olympian SVP Kobylisy Michal Škarda 5 : 8
2015-03-21 16:00 Invalidní sourozenci Liščí trus Kobylisy Michal Škarda 8 : 0
2015-03-22 13:20 Ludmila A FT Razors Kobylisy Michal Skala 4 : 2
2015-03-22 14:40 FC ResslBoys Borussia Dortšpunt Kobylisy Michal Skala 2 : 2
2015-03-22 16:00 Lhotka stars FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Michal Skala 2 : 1
2015-03-22 17:20 Daytona b&w Lamy z Panamy Kobylisy Michal Skala 1 : 3
2015-03-22 18:40 Slavoj FC Eintopf Kobylisy Michal Skala 1 : 4
2015-03-22 20:00 Kanec v bučině AG Dechcurew Kobylisy Michal Skala 3 : 1
2015-03-28 17:20 Chodov FC Hoblina Jižák Kobylisy Milan Herian 3 : 2
2015-03-28 20:30 Pony FC Invalidní sourozenci Kobylisy Milan Herian 4 : 1
2015-03-29 12:00 Pony FC Co ti je do toho ? Kobylisy Michal Škarda 5 : 0
2015-03-29 13:20 FKMP Gooners Roma Bazinga Kobylisy Milan Herian 1 : 3
2015-03-29 14:40 AG Dechcurew Les Bizerâns Kobylisy Milan Herian 1 : 4
2015-03-29 16:00 Lhotka stars Slavoj Kobylisy Milan Herian 1 : 5
2015-03-29 17:20 Ambassadors O. A. Arrows Kobylisy Marek Řeháček 2 : 6
2015-03-29 18:40 FC SION Ludmila A Kobylisy FC Betonbau Praha 1 : 2
2015-03-29 20:00 FC Stará garda Kanec v bučině Kobylisy AC Texaské hyeny 1 : 2
2015-04-11 12:00 High Society Real Slama Kobylisy Marek Štěpán 1 : 3
2015-04-11 13:20 PMS Olympian BTW Krč fm Kobylisy Marek Štěpán 2 : 4
2015-04-11 16:00 Bazinga Judo club Jenis Kobylisy Parma AG 5 : 0
2015-04-12 13:20 Ludmila A Ambassadors Kobylisy Filip Adámek 2 : 2
2015-04-12 14:40 FC ResslBoys Lhotka stars Kobylisy Filip Adámek 5 : 2
2015-04-12 16:00 Darkage Udatný Kedluben Kobylisy Filip Adámek 15 : 0
2015-04-12 17:20 Daytona b&w Chodov Kobylisy Filip Adámek 2 : 10
2015-04-12 18:40 Slavoj FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Marek Řeháček 7 : 0
2015-04-12 20:00 Kanec v bučině Rychlá rota Kobylisy Marek Řeháček 6 : 1
2015-04-18 16:00 Invalidní sourozenci Hell Spartans Kobylisy Marek Šišák 1 : 1
2015-04-18 18:40 FC Eintopf Sk Pleská Kobylisy Marek Šišák 5 : 1
2015-04-19 13:20 FKMP Gooners Roma Judo club Jenis Kobylisy Marek Štěpán 1 : 2
2015-04-19 14:40 AG Dechcurew High Society Kobylisy Marek Štěpán 4 : 1
2015-04-19 16:00 Lhotka stars Fc Jižní nářez Kobylisy Marek Štěpán 2 : 6
2015-04-19 17:20 Ambassadors FT Razors Kobylisy CF Hornets 0 : 10
2015-04-19 18:40 Slavoj FC ResslBoys Kobylisy Marek Štěpán 1 : 11
2015-04-19 20:00 FC Stará garda Converto Praha Kobylisy Marek Řeháček 1 : 5
2015-04-25 18:00 High Society FC Stará garda Kobylisy Tomáš Chlum 6 : 2
2015-04-25 19:40 PMS Olympian FKMP Gooners Roma Kobylisy Daniel Borodáč 8 : 2
2015-04-26 12:00 TJ Tvoja Mama Sehranka Kobylisy Milan Herian 3 : 6
2015-04-26 13:20 Ludmila A Red Team Kobylisy Milan Herian 4 : 0
2015-04-26 14:40 FC ResslBoys FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Milan Herian 8 : 3
2015-04-26 16:00 Darkage Borussia Dortšpunt Kobylisy Milan Herian 2 : 3
2015-04-26 17:20 FC Eintopf Eurest Runners Kobylisy Milan Herian 1 : 1
2015-04-26 18:40 FC SION Ambassadors Kobylisy Marek Řeháček 2 : 5
2015-04-26 20:00 Kanec v bučině Anal Riders Kobylisy Marek Řeháček 2 : 2
2015-05-02 13:20 PMS Olympian Fc Lumíci Kobylisy Eurest Runners 2 : 5
2015-05-02 17:20 Chodov Ludmila A Kobylisy Filip Adámek 3 : 2
2015-05-02 18:40 Bazinga BTW Krč fm Kobylisy FC Hoblina Jižák 1 : 4
2015-05-02 20:00 FC Eintopf Darkage Kobylisy FC Eintopf 1 : 0
2015-05-03 13:20 FKMP Gooners Roma Fc Lehovec City Kobylisy Michal Skala 3 : 6
2015-05-03 14:40 FC ResslBoys Fc Jižní nářez Kobylisy Michal Skala 1 : 2
2015-05-03 16:00 Lhotka stars Eurest Runners Kobylisy Michal Skala 7 : 2
2015-05-03 17:20 Daytona b&w Vořežšpruti Kobylisy Michal Skala 4 : 5
2015-05-03 18:40 Slavoj Sk Pleská Kobylisy Parma AG 3 : 2
2015-05-03 20:00 FC Stará garda Real Slama Kobylisy Parma AG 6 : 1
2015-05-09 12:00 High Society Parma AG Kobylisy Anal Riders 1 : 12
2015-05-09 14:30 Pony FC ARMFOOTBALL Praha Kobylisy SVP 18 : 3
2015-05-10 12:00 TJ Tvoja Mama Justiční omyl Kobylisy Rafael Tadevosjan 7 : 2
2015-05-10 13:20 Ludmila A FC Hoblina Jižák Kobylisy Rafael Tadevosjan 13 : 5
2015-05-10 14:40 AG Dechcurew FC Stará garda Kobylisy Vojtěch Drábek 0 : 0
2015-05-10 16:00 Darkage Lhotka stars Kobylisy Rafael Tadevosjan 1 : 5
2015-05-10 17:20 Ambassadors Lamy z Panamy Kobylisy Rafael Tadevosjan 2 : 3
2015-05-10 18:40 FC SION Red Team Kobylisy Marek Řeháček 1 : 3
2015-05-10 20:00 Kanec v bučině BK Roura Fellas Kobylisy Marek Řeháček 0 : 5
2015-05-16 13:20 PMS Olympian AFK Bochanův Syndrom Kobylisy SVP 3 : 6
2015-05-16 16:00 Invalidní sourozenci AC Texaské hyeny Kobylisy Daniel Borodáč 1 : 2
2015-05-16 18:40 Chodov FC SION Kobylisy Daniel Borodáč 5 : 0
2015-05-17 13:20 FKMP Gooners Roma SVP Kobylisy Marek Řeháček 7 : 7
2015-05-17 14:40 FC ResslBoys Eurest Runners Kobylisy Marek Řeháček 3 : 1
2015-05-17 16:00 Lhotka stars Udatný Kedluben Kobylisy Marek Řeháček 12 : 1
2015-05-17 17:20 Daytona b&w Ludmila A Kobylisy Marek Řeháček 5 : 3
2015-05-17 18:40 Slavoj Darkage Kobylisy Marek Řeháček 2 : 4
2015-05-17 20:00 Kanec v bučině Les Bizerâns Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2015-05-24 12:00 TJ Tvoja Mama Královské Vinohrady B Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2015-05-24 13:20 Ludmila A Vořežšpruti Kobylisy Marek Řeháček 8 : 5
2015-05-24 14:40 AG Dechcurew Parma AG Kobylisy Marek Řeháček 2 : 0
2015-05-24 16:00 Darkage FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 1 : 5
2015-05-24 17:20 Ambassadors Chodov Kobylisy FC Eintopf 2 : 3
2015-05-24 18:40 FC SION FC Hoblina Jižák Kobylisy Pražská šlechta 0 : 2
2015-05-24 20:00 FC Stará garda Rychlá rota Kobylisy FC Betonbau Praha 3 : 3
2015-05-30 17:00 Bazinga PMS Olympian Kobylisy Los Losos 5 : 0
2015-05-30 18:40 FC Eintopf FC ResslBoys Kobylisy Matěj Holeček 3 : 4
2015-05-30 19:40 Chodov Vořežšpruti Kobylisy Chodov 5 : 3
2015-05-31 12:00 High Society FC Hedonis Kobylisy Hell Spartans 2 : 5
2015-05-31 13:20 TJ Tvoja Mama FC Betonbau Praha Kobylisy Tomáš Chlum 9 : 1
2015-05-31 16:00 Bazinga Druhá šance Kobylisy Druhá šance 8 : 4
2015-05-31 17:20 Pony FC Královské Vinohrady Kobylisy Královské Vinohrady 2 : 2
2015-05-31 18:40 Slavoj Eurest Runners Kobylisy Abstinenti 0 : 2
2015-06-06 16:00 Invalidní sourozenci ARMFOOTBALL Praha Kobylisy Matěj Holeček 6 : 2
2015-06-06 17:20 Chodov Lamy z Panamy Kobylisy Matěj Holeček 3 : 5
2015-06-07 13:20 FKMP Gooners Roma Ludmila B Kobylisy Michael Šarapatka 5 : 0
2015-06-07 14:40 FC ResslBoys Udatný Kedluben Kobylisy Michael Šarapatka 6 : 2
2015-06-07 16:00 Lhotka stars Borussia Dortšpunt Kobylisy Michael Šarapatka 1 : 2
2015-06-07 17:20 Daytona b&w FC SION Kobylisy Michael Šarapatka 0 : 5
2015-06-07 18:40 Slavoj CF Hornets Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2015-06-07 20:00 Kanec v bučině High Society Kobylisy Filip Adámek 1 : 1
2015-06-13 12:00 High Society Les Bizerâns Kobylisy Filip Adámek 8 : 3
2015-06-13 14:30 Pony FC AG UNITED Kobylisy FC Hedonis 4 : 2
2015-06-13 18:40 FC Eintopf Lhotka stars Kobylisy Fc Lumíci 0 : 3
2015-06-14 12:00 TJ Tvoja Mama Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy Marek Řeháček 5 : 4
2015-06-14 13:20 Hell Spartans AC Texaské hyeny Kobylisy Hell Spartans 0 : 2
2015-06-14 14:40 AG Dechcurew FC Hedonis Kobylisy Marek Řeháček 2 : 3
2015-06-14 16:00 Darkage Sk Pleská Kobylisy Marek Řeháček 3 : 5
2015-06-14 17:20 Ambassadors Daytona b&w Kobylisy AC Texaské hyeny 8 : 2
2015-06-14 18:40 FC SION Vořežšpruti Kobylisy FC Betonbau Praha 10 : 0
2015-06-14 20:00 FC Stará garda Anal Riders Kobylisy Eurest Runners 1 : 2
2015-09-12 16:00 Invalidní sourozenci BTW Krč fm Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2015-09-12 17:20 Chodov Lamy z Panamy Kobylisy Marek Řeháček 3 : 3
2015-09-12 20:00 FC Eintopf AG UNITED Kobylisy AG UNITED 5 : 3
2015-09-13 12:00 TJ Tvoja Mama Kampa FC Kobylisy Marek Řeháček 9 : 1
2015-09-13 14:40 FC ResslBoys Daytona b&w Kobylisy Marek Štěpán 2 : 2
2015-09-13 16:00 Lhotka stars Real Praha Kobylisy Marek Řeháček 3 : 0
2015-09-13 17:20 Ambassadors Ludmila A Kobylisy Marek Řeháček 2 : 7
2015-09-13 18:40 Slavoj FC Likvidators Praha Kobylisy Marek Řeháček 1 : 0
2015-09-13 20:00 FC Stará garda Anal Riders Kobylisy Deleg. test Košťál 2 : 0
2015-09-19 18:40 High Society Pony FC Kobylisy FT Razors 2 : 5
2015-09-19 20:00 FC Eintopf Sehranka Kobylisy FC Hoblina Jižák 3 : 5
2015-09-20 12:00 TJ Tvoja Mama Ajax Štrampouch Young Boys Kobylisy Marek Řeháček 2 : 3
2015-09-20 13:20 Bazinga AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Marek Řeháček 0 : 1
2015-09-20 14:40 FC ResslBoys AC Texaské hyeny Kobylisy Marek Řeháček 0 : 2
2015-09-20 16:00 Darkage FC Betonbau Praha Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2015-09-20 17:20 Daytona b&w FC Stará garda Kobylisy Filip Adámek 2 : 4
2015-09-20 18:40 FC SION FT Razors Kobylisy Marek Řeháček 5 : 2
2015-09-20 20:00 Kanec v bučině Ludmila A Kobylisy Marek Řeháček 2 : 7
2015-10-03 14:30 Pony FC FC Hedonis Kobylisy Michal Koštál 0 : 7
2015-10-03 16:00 Invalidní sourozenci Královské Vinohrady B Kobylisy Daniel Borodáč 0 : 6
2015-10-03 17:20 Chodov FC SION Kobylisy Daniel Borodáč 0 : 3
2015-10-04 12:00 AG Dechcurew Real Praha Kobylisy Real Praha 1 : 0
2015-10-04 13:20 Ludmila A O. A. Arrows Kobylisy Tomáš Caizl 4 : 2
2015-10-04 16:00 Lhotka stars Anal Riders Kobylisy Tomáš Caizl 0 : 3
2015-10-04 17:20 Ambassadors Kanec v bučině Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 1
2015-10-04 18:40 Slavoj Lømrå tüm Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 2
2015-10-04 20:00 FC Stará garda FC ResslBoys Kobylisy Filip Adámek 2 : 2
2015-10-10 18:40 FC Eintopf LT u Dubu Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 2
2015-10-11 12:00 TJ Tvoja Mama Pražská šlechta Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2015-10-11 14:40 FC ResslBoys SVP Kobylisy Marek Řeháček 0 : 1
2015-10-11 16:00 Darkage FC Likvidators Praha Kobylisy Marek Řeháček 8 : 0
2015-10-11 17:20 Daytona b&w Lhotka stars Kobylisy Michal Koštál 1 : 0
2015-10-11 18:40 FC SION BK Roura Fellas Kobylisy Michal Koštál 4 : 1
2015-10-11 20:00 FC Stará garda AC Texaské hyeny Kobylisy Michal Koštál 2 : 2
2015-10-17 12:00 High Society Fc Jižní nářez Kobylisy Michal Koštál 5 : 0
2015-10-17 14:30 Pony FC Bazinga Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 2
2015-10-17 16:00 Invalidní sourozenci Daytona b&w Kobylisy Marek Šišák 1 : 2
2015-10-17 17:20 Chodov FT Razors Kobylisy Marek Šišák 3 : 5
2015-10-18 12:00 Bazinga Fc Jižní nářez Kobylisy Daniel Borodáč 3 : 0
2015-10-18 13:20 Ludmila A Nápoje Kobylisy Daniel Borodáč 7 : 3
2015-10-18 14:40 AG Dechcurew Anal Riders Kobylisy Daniel Borodáč 1 : 0
2015-10-18 16:00 Lhotka stars FC ResslBoys Kobylisy Marek Štěpán 1 : 3
2015-10-18 17:20 Ambassadors O. A. Arrows Kobylisy Michal Koštál 1 : 5
2015-10-18 18:40 Slavoj Abstinenti Kobylisy Marek Štěpán 0 : 6
2015-10-18 20:00 Kanec v bučině Lamy z Panamy Kobylisy Marek Štěpán 4 : 0
2015-10-24 17:20 Chodov Ambassadors Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 0
2015-10-24 18:40 Bazinga High Society Kobylisy Marek Štěpán 1 : 4
2015-10-24 20:00 FC Eintopf TJ Suuret Höyhenet Kobylisy Marek Štěpán 2 : 3
2015-10-25 12:00 TJ Tvoja Mama Dynamit Praha Kobylisy Michal Skala 2 : 1
2015-10-25 13:20 FC ResslBoys Invalidní sourozenci Kobylisy FC ResslBoys 6 : 1
2015-10-25 16:00 Darkage Abstinenti Kobylisy Michal Skala 1 : 4
2015-10-25 17:20 Daytona b&w AG Dechcurew Kobylisy Michal Skala 2 : 1
2015-10-25 18:40 FC SION Ludmila A Kobylisy Marek Řeháček 1 : 6
2015-10-25 20:00 FC Stará garda Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 4 : 1
2015-11-07 12:00 High Society Královské Vinohrady Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 0
2015-11-07 14:30 Pony FC Borussia Dortšpunt Kobylisy Tomáš Chlum 7 : 3
2015-11-07 16:00 Invalidní sourozenci FC Stará garda Kobylisy Daniel Borodáč 0 : 4
2015-11-07 17:20 Bazinga Judo club Jenis Kobylisy Judo club Jenis 1 : 3
2015-11-08 13:20 Ludmila A Red Team Kobylisy Michal Skala 5 : 2
2015-11-08 14:40 AG Dechcurew FC ResslBoys Kobylisy Michal Skala 2 : 4
2015-11-08 16:00 Lhotka stars SVP Kobylisy Marek Štěpán 0 : 4
2015-11-08 17:20 Ambassadors Lamy z Panamy Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 2
2015-11-08 18:40 Slavoj Darkage Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 1
2015-11-08 20:00 Kanec v bučině FC SION Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 0
2015-11-14 14:40 Hell Spartans FC A Stejně To Vyhrajem Kobylisy Ludmila A 10 : 1
2015-11-14 17:20 Chodov FC Hoblina Jižák Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 4
2015-11-14 18:40 FC Eintopf Druhá šance Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 0
2015-11-15 12:00 TJ Tvoja Mama Rychlá rota Kobylisy Deleg. nedorazil () 0 : 1
2015-11-15 14:40 FC ResslBoys BTW Krč fm Kobylisy Marek Řeháček 6 : 2
2015-11-15 16:00 Lhotka stars AC Texaské hyeny Kobylisy Marek Řeháček 0 : 2
2015-11-15 17:20 Daytona b&w Real Praha Kobylisy Milan Herian 6 : 7
2015-11-15 18:40 FC SION O. A. Arrows Kobylisy Marek Řeháček 1 : 3
2015-11-15 20:00 FC Stará garda AG Dechcurew Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2015-11-21 12:00 High Society Les Bizerâns Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 4
2015-11-21 14:30 Pony FC AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Marek Štěpán 3 : 3
2015-11-21 16:00 Invalidní sourozenci Lhotka stars Kobylisy Michal Koštál 3 : 1
2015-11-22 13:20 Ludmila A Chodov Kobylisy Marek Štěpán 2 : 5
2015-11-22 14:40 AG Dechcurew SVP Kobylisy Marek Štěpán 1 : 2
2015-11-22 16:00 Darkage AGB Prague Kobylisy Marek Štěpán 1 : 1
2015-11-22 17:20 Ambassadors Nápoje Kobylisy Filip Adámek 1 : 1
2015-11-22 18:40 Slavoj Děravý gumy Kobylisy Marek Štěpán 2 : 8
2015-11-22 20:00 Kanec v bučině FT Razors Kobylisy Marek Šišák 3 : 4
2015-11-28 16:00 Invalidní sourozenci AC Texaské hyeny Kobylisy Daniel Borodáč 2 : 2
2015-11-28 17:20 Chodov Kanec v bučině Kobylisy Daniel Borodáč 2 : 3
2015-11-28 18:40 FC Eintopf Eurest Runners Kobylisy Daniel Borodáč 2 : 7
2015-11-29 12:00 TJ Tvoja Mama FC A Stejně To Vyhrajem Kobylisy Karol Peterčík 2 : 4
2015-11-29 13:20 FC ResslBoys Královské Vinohrady B Kobylisy Karol Peterčík 7 : 3
2015-11-29 16:00 Lhotka stars AG Dechcurew Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2015-11-29 17:20 Daytona b&w Anal Riders Kobylisy Filip Adámek 1 : 2
2015-11-29 18:40 FC SION Nápoje Kobylisy Michal Skala 4 : 3
2015-11-29 20:00 FC Stará garda Real Praha Kobylisy Michal Skala 2 : 2
2015-12-05 12:00 High Society MSC FC Kobylisy Michal Skala 4 : 4
2015-12-05 13:20 Bazinga Borussia Dortšpunt Kobylisy Daniel Borodáč 3 : 3
2015-12-05 14:30 Pony FC Judo club Jenis Kobylisy Michal Skala 1 : 3
2015-12-06 13:20 Ludmila A FC Hoblina Jižák Kobylisy Marek Šišák 3 : 9
2015-12-06 14:40 AG Dechcurew Invalidní sourozenci Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 0
2015-12-06 16:00 Darkage Converto Praha Kobylisy Marek Štěpán 1 : 3
2015-12-06 17:20 Ambassadors FC SION Kobylisy AGB Prague 0 : 4
2015-12-06 18:40 Slavoj AGB Prague Kobylisy Marek Štěpán 5 : 2
2015-12-06 20:00 Kanec v bučině BK Roura Fellas Kobylisy Milan Janča 0 : 7
2016-03-19 20:00 Hell Spartans ARMFOOTBALL Praha Kobylisy Michal Koštál 6 : 2
2016-03-20 12:00 High Society Judo club Jenis Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 5
2016-03-20 13:20 Ludmila A Ambassadors Kobylisy Daniel Borodáč 3 : 1
2016-03-20 14:40 AG Dechcurew AC Texaské hyeny Kobylisy Daniel Borodáč 2 : 2
2016-03-20 16:00 Darkage Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy Daniel Borodáč 6 : 2
2016-03-20 17:20 Daytona b&w FC ResslBoys Kobylisy Marek Štěpán 2 : 4
2016-03-20 18:40 FC SION Red Team Kobylisy Michal Skala 2 : 7
2016-03-20 20:00 Kanec v bučině FC Hoblina Jižák Kobylisy Michal Skala 1 : 4
2016-04-02 14:30 Pony FC High Society Kobylisy Milan Janča 3 : 3
2016-04-02 16:00 Invalidní sourozenci Real Praha Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 5
2016-04-02 17:20 Chodov Nápoje Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 0
2016-04-03 13:20 Ludmila A Kanec v bučině Kobylisy Michal Koštál 6 : 4
2016-04-03 14:40 AG Dechcurew BTW Krč fm Kobylisy Michal Koštál 4 : 0
2016-04-03 16:00 Lhotka stars Královské Vinohrady B Kobylisy Michal Koštál 0 : 4
2016-04-03 17:20 Ambassadors Red Team Kobylisy Michal Koštál 3 : 7
2016-04-03 18:40 Slavoj Kubánští doutníci Kobylisy Michal Koštál 2 : 4
2016-04-03 20:00 FC Stará garda Daytona b&w Kobylisy Michal Koštál 4 : 2
2016-04-09 12:00 High Society Parma AG Kobylisy Michal Skala 3 : 3
2016-04-09 14:40 FC Eintopf Liščí trus Kobylisy Michal Skala 0 : 3
2016-04-09 16:00 Bazinga MSC FC Kobylisy Michal Skala 1 : 1
2016-04-10 12:00 TJ Tvoja Mama ARMFOOTBALL Praha Kobylisy Marek Řeháček 0 : 5
2016-04-10 13:20 High Society Bazinga Kobylisy Milan Janča 1 : 1
2016-04-10 14:40 FC ResslBoys FC Stará garda Kobylisy Marek Řeháček 6 : 3
2016-04-10 16:00 Darkage FC Momentum Kobylisy Marek Řeháček 2 : 4
2016-04-10 17:20 Daytona b&w SVP Kobylisy Matěj Holeček 1 : 3
2016-04-10 18:40 FC SION Chodov Kobylisy Matěj Holeček 1 : 2
2016-04-10 20:00 Kanec v bučině Ambassadors Kobylisy Matěj Holeček 2 : 2
2016-04-16 12:00 High Society FC Hedonis Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 3
2016-04-16 13:20 AG Dechcurew Královské Vinohrady B Kobylisy Michal Koštál 6 : 1
2016-04-16 14:30 Pony FC Fc Jižní nářez Kobylisy Michal Koštál 4 : 1
2016-04-16 16:00 Invalidní sourozenci Anal Riders Kobylisy Michal Koštál 1 : 6
2016-04-16 17:20 Chodov Red Team Kobylisy Michal Koštál 0 : 2
2016-04-17 13:20 Ludmila A Lamy z Panamy Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2016-04-17 16:00 Lhotka stars Daytona b&w Kobylisy Marek Štěpán 3 : 9
2016-04-17 17:20 Ambassadors FT Razors Kobylisy Marek Řeháček 2 : 9
2016-04-17 18:40 Slavoj Converto Praha Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2016-04-17 20:00 Kanec v bučině O. A. Arrows Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2016-04-23 18:40 FC Eintopf Udatný Kedluben Kobylisy Tomáš Chlum 6 : 2
2016-04-24 12:00 TJ Tvoja Mama FC Elita Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 2
2016-04-24 13:20 Bazinga Pony FC Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 3
2016-04-24 14:40 FC ResslBoys Lhotka stars Kobylisy Michael Šarapatka 0 : 2
2016-04-24 16:00 Darkage Lømrå tüm Kobylisy Michael Šarapatka 5 : 1
2016-04-24 17:20 Daytona b&w Invalidní sourozenci Kobylisy Michael Šarapatka 7 : 0
2016-04-24 18:40 FC SION FC Hoblina Jižák Kobylisy Michael Šarapatka 5 : 1
2016-04-24 20:00 FC Stará garda SVP Kobylisy Marek Řeháček 0 : 0
2016-04-30 14:30 Pony FC Královské Vinohrady Kobylisy Michal Koštál 6 : 4
2016-05-01 13:20 Ludmila A FC SION Kobylisy Zdeněk Petr 5 : 5
2016-05-01 14:40 AG Dechcurew Daytona b&w Kobylisy Zdeněk Petr 0 : 3
2016-05-01 16:00 Lhotka stars FC Stará garda Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 3
2016-05-01 17:20 Ambassadors Chodov Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 5
2016-05-01 18:40 Slavoj Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 3
2016-05-01 20:00 Kanec v bučině Nápoje Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 5
2016-05-07 16:00 Bazinga FC Hedonis Kobylisy Marek Štěpán 1 : 5
2016-05-07 17:20 Chodov BK Roura Fellas Kobylisy Marek Štěpán 1 : 2
2016-05-07 18:40 FC Eintopf Justiční omyl Kobylisy Marek Štěpán 6 : 2
2016-05-08 12:00 TJ Tvoja Mama FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Abstinenti 4 : 1
2016-05-08 14:40 FC ResslBoys AG Dechcurew Kobylisy Marek Štěpán 0 : 5
2016-05-08 16:00 Darkage Slavoj Kobylisy Marek Štěpán 2 : 0
2016-05-08 17:20 Daytona b&w BTW Krč fm Kobylisy Marek Štěpán 1 : 5
2016-05-08 18:40 FC SION Kanec v bučině Kobylisy Michal Koštál 3 : 2
2016-05-08 20:00 FC Stará garda Invalidní sourozenci Kobylisy Michal Koštál 8 : 1
2016-05-14 12:00 High Society Borussia Dortšpunt Kobylisy Milan Janča 3 : 2
2016-05-14 14:30 Pony FC Les Bizerâns Kobylisy Milan Janča 3 : 2
2016-05-14 16:00 Invalidní sourozenci SVP Kobylisy Milan Janča 0 : 4
2016-05-15 13:20 Ludmila A FT Razors Kobylisy Michal Skala 0 : 5
2016-05-15 14:40 AG Dechcurew FC Stará garda Kobylisy Michal Skala 3 : 1
2016-05-15 16:00 Darkage Děravý gumy Kobylisy Michal Skala 4 : 6
2016-05-15 17:20 Ambassadors BK Roura Fellas Kobylisy Michal Skala 1 : 5
2016-05-15 18:40 Slavoj FC Betonbau Praha Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2016-05-15 20:00 Kanec v bučině Red Team Kobylisy Marek Řeháček 1 : 3
2016-05-22 12:00 TJ Tvoja Mama ACSK Mc Nápas Team Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 4
2016-05-22 13:20 FC Eintopf Los Losos Kobylisy FC Eintopf 5 : 4
2016-05-22 14:40 FC ResslBoys Real Praha Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 5
2016-05-22 16:00 Lhotka stars Invalidní sourozenci Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 2
2016-05-22 17:20 Daytona b&w Královské Vinohrady B Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 1
2016-05-22 18:40 FC SION Lamy z Panamy Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2016-05-22 20:00 FC Stará garda BTW Krč fm Kobylisy Ambassadors 0 : 0
2016-05-28 20:00 Chodov Ludmila A Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2016-06-04 12:00 High Society AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Michal Koštál 5 : 3
2016-06-04 14:30 Pony FC MSC FC Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 0
2016-06-04 17:20 Bazinga Královské Vinohrady Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 2
2016-06-05 13:20 Ludmila A BK Roura Fellas Kobylisy Michal Koštál 0 : 5
2016-06-05 14:40 AG Dechcurew Lhotka stars Kobylisy Michal Koštál 7 : 2
2016-06-05 16:00 Darkage Kubánští doutníci Kobylisy Michal Koštál 3 : 3
2016-06-05 17:20 Ambassadors FC Hoblina Jižák Kobylisy Michal Koštál 4 : 8
2016-06-05 18:40 Slavoj FC Momentum Kobylisy Michal Koštál 2 : 5
2016-06-05 20:00 Kanec v bučině Chodov Kobylisy Marek Řeháček 1 : 4
2016-06-11 17:20 Chodov O. A. Arrows Kobylisy Michal Skala 1 : 0
2016-06-11 18:40 FC Eintopf Team Public Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 9
2016-06-12 12:00 TJ Tvoja Mama Hell Spartans Kobylisy Marek Řeháček 2 : 0
2016-06-12 13:20 Invalidní sourozenci AG Dechcurew Kobylisy Marek Řeháček 0 : 5
2016-06-12 14:40 FC ResslBoys Anal Riders Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2016-06-12 16:00 Lhotka stars BTW Krč fm Kobylisy Marek Řeháček 0 : 1
2016-06-12 17:20 Daytona b&w AC Texaské hyeny Kobylisy Marek Štěpán 0 : 8
2016-06-12 18:40 FC SION Ambassadors Kobylisy LT u Dubu 6 : 1
2016-06-12 20:00 FC Stará garda Královské Vinohrady B Kobylisy Hell Spartans 4 : 3
2016-09-09 20:30 One Direction Ajax Štrampouch Young Boys Kobylisy Marek Řeháček 4 : 2
2016-09-10 10:40 Fc Lehovec City Darkage Kobylisy Marek Řeháček 0 : 1
2016-09-10 12:00 High Society SVP Kobylisy Marek Řeháček 7 : 1
2016-09-10 14:40 Pony FC Justiční omyl Kobylisy Marek Řeháček 5 : 5
2016-09-10 17:20 Chodov Nápoje Kobylisy Marek Řeháček 9 : 2
2016-09-10 18:40 FC Momentum Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2016-09-11 12:00 TJ Tvoja Mama Uhelné doly Kobylisy Marek Řeháček 9 : 3
2016-09-11 13:20 Ludmila A Red Team Kobylisy Michal Koštál 4 : 3
2016-09-11 14:40 AG Dechcurew Královské Vinohrady Kobylisy Marek Řeháček 2 : 4
2016-09-11 16:00 Lhotka stars Perličky na dně Kobylisy Marek Řeháček 6 : 1
2016-09-11 17:20 AGB Prague Los Losos Kobylisy Marek Řeháček 1 : 6
2016-09-11 18:40 FC SION FC Hoblina Jižák Kobylisy Marek Řeháček 5 : 2
2016-09-11 20:00 FC Stará garda Converto Praha Kobylisy Marek Řeháček 2 : 1
2016-09-16 20:30 One Direction Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 7 : 0
2016-09-18 13:20 Bazinga Lokoti Kobylisy Marek Řeháček 2 : 5
2016-09-18 14:40 FC ResslBoys Hell Spartans Kobylisy Zdeněk Petr 0 : 1
2016-09-18 16:00 Darkage AGB Prague Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 2
2016-09-18 17:20 Daytona b&w Královské Vinohrady Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 6
2016-09-18 18:40 Slavoj Lømrå tüm Kobylisy Zdeněk Petr 3 : 4
2016-09-18 20:00 Kanec v bučině FC SION Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 2
2016-09-24 12:00 High Society FC ResslBoys Kobylisy Tomáš Chlum 9 : 2
2016-09-24 14:40 Pony FC Converto Praha Kobylisy Michal Koštál 1 : 4
2016-09-24 18:40 FC Momentum FC Elita Kobylisy Michal Koštál 4 : 9
2016-09-25 12:00 TJ Tvoja Mama Los Losos Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 4
2016-09-25 13:20 Ludmila A Kanec v bučině Kobylisy Michal Koštál 4 : 2
2016-09-25 14:40 AG Dechcurew Daytona b&w Kobylisy Michal Koštál 0 : 2
2016-09-25 16:00 Lhotka stars AG UNITED Kobylisy Michal Koštál 4 : 2
2016-09-25 18:40 FC SION FT Razors Kobylisy Michal Koštál 0 : 7
2016-09-25 20:00 FC Stará garda SVP Kobylisy Michal Koštál 0 : 0
2016-10-01 16:00 FC Eintopf FC Momentum Kobylisy Ludmila A 0 : 2
2016-10-01 17:20 Bazinga Uhelné doly Kobylisy Michal Koštál 2 : 5
2016-10-01 18:40 Kubánští doutníci Lokoti Kobylisy Borussia Dortšpunt 1 : 6
2016-10-02 14:40 FC ResslBoys AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 4
2016-10-02 17:20 AGB Prague Bazinga Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 8
2016-10-02 18:40 Slavoj AG UNITED Kobylisy Zdeněk Petr 3 : 1
2016-10-02 20:00 Kanec v bučině Chodov Kobylisy Zdeněk Petr 6 : 4
2016-10-08 12:00 High Society Hell Spartans Kobylisy Marek Štěpán 0 : 6
2016-10-08 14:40 Pony FC Les Bizerâns Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 3
2016-10-08 17:20 Chodov FT Razors Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 8
2016-10-08 18:40 FC Momentum Los Cojones de Martinez Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 1
2016-10-09 12:00 TJ Tvoja Mama Fc Lehovec City Kobylisy Zdeněk Petr 3 : 1
2016-10-09 13:20 Ludmila A AC Texaské hyeny Kobylisy Zdeněk Petr 4 : 0
2016-10-09 14:40 AG Dechcurew ARMFOOTBALL Praha Kobylisy Zdeněk Petr 5 : 1
2016-10-09 16:00 Lhotka stars Slavoj Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 1
2016-10-09 17:20 Daytona b&w Děravý gumy Kobylisy Zdeněk Petr 5 : 0
2016-10-09 18:40 FC SION BK Roura Fellas Kobylisy Zdeněk Petr 3 : 5
2016-10-09 20:00 FC Stará garda FC ResslBoys Kobylisy Zdeněk Petr 3 : 2
2016-10-14 20:30 One Direction Lømrå tüm Kobylisy Marek Řeháček 3 : 2
2016-10-15 10:40 Fc Lehovec City Udatný Kedluben Kobylisy Deleg. nedorazil () 4 : 2
2016-10-15 12:00 High Society Pony FC Kobylisy Deleg. nedorazil () 3 : 1
2016-10-15 16:00 FC Eintopf Dynamit Praha Kobylisy Parma AG 1 : 3
2016-10-15 18:40 Kubánští doutníci Uhelné doly Kobylisy Ničemných otců nejhorší synové 3 : 5
2016-10-16 14:40 FC ResslBoys Justiční omyl Kobylisy Zdeněk Petr 4 : 4
2016-10-16 16:00 Darkage Lokoti Kobylisy Marek Štěpán 5 : 4
2016-10-16 17:20 AGB Prague TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Štěpán 0 : 3
2016-10-16 18:40 FC SION FC Hedonis Kobylisy Marek Štěpán 3 : 2
2016-10-16 20:00 Kanec v bučině Nápoje Kobylisy Marek Štěpán 3 : 3
2016-10-22 14:40 Pony FC SVP Kobylisy Michal Koštál 4 : 2
2016-10-22 16:00 Bazinga Kubánští doutníci Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 0
2016-10-22 17:20 Chodov BK Roura Fellas Kobylisy Marek Štěpán 3 : 2
2016-10-22 18:40 FC Momentum FC Likvidators Praha Kobylisy Michal Koštál 5 : 1
2016-10-23 12:00 TJ Tvoja Mama FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 0
2016-10-23 13:20 Ludmila A FC SION Kobylisy Deleg. test Košťál 3 : 1
2016-10-23 14:40 AG Dechcurew Děravý gumy Kobylisy Zdeněk Petr 5 : 0
2016-10-23 16:00 Lhotka stars SSI Group Kobylisy Zdeněk Petr 4 : 3
2016-10-23 17:20 Daytona b&w O. A. Arrows Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 2
2016-10-23 18:40 Slavoj Kampa FC Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 6
2016-10-23 20:00 FC Stará garda Hell Spartans Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 2
2016-10-30 16:00 Darkage TJ Tvoja Mama Kobylisy Karol Peterčík 2 : 0
2016-10-30 17:30 Chodov FC Hoblina Jižák Kobylisy Chodov 10 : 0
2016-10-30 19:00 AGB Prague Fc Lehovec City Kobylisy Marek Řeháček 1 : 2
2016-11-04 20:30 One Direction AG UNITED Kobylisy Marek Řeháček 5 : 2
2016-11-05 12:00 High Society FC Stará garda Kobylisy Uhelné doly 1 : 2
2016-11-05 16:00 FC Eintopf Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy FC Hedonis 6 : 1
2016-11-05 17:20 Udatný Kedluben Bazinga Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 5
2016-11-05 18:40 FC Momentum Fc Jižní nářez Kobylisy AG UNITED 0 : 3
2016-11-06 12:00 TJ Tvoja Mama Bazinga Kobylisy David Řezáč 0 : 0
2016-11-06 13:20 Ludmila A FC Hedonis Kobylisy David Řezáč 3 : 1
2016-11-06 14:40 FC ResslBoys Les Bizerâns Kobylisy Marek Štěpán 1 : 5
2016-11-06 16:00 Darkage Uhelné doly Kobylisy Marek Štěpán 3 : 4
2016-11-06 17:20 AGB Prague Lokoti Kobylisy Marek Štěpán 3 : 6
2016-11-06 18:40 FC SION Chodov Kobylisy Marek Štěpán 3 : 2
2016-11-06 20:00 Kanec v bučině FC Hoblina Jižák Kobylisy František Novotný 3 : 5
2016-11-12 13:20 Bazinga Los Losos Kobylisy Michal Koštál 9 : 1
2016-11-12 14:40 Pony FC Královské Vinohrady B Kobylisy David Řezáč 8 : 2
2016-11-12 17:20 Chodov Ludmila A Kobylisy Michal Koštál 4 : 6
2016-11-12 18:40 Kubánští doutníci Darkage Kobylisy Michal Koštál 1 : 0
2016-11-13 14:40 AG Dechcurew BTW Krč fm Kobylisy Zdeněk Petr 5 : 2
2016-11-13 16:00 Lhotka stars Kampa FC Kobylisy Zdeněk Petr 6 : 2
2016-11-13 17:20 Daytona b&w Rychlá rota Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 3
2016-11-13 18:40 Slavoj One Direction Kobylisy Milan Janča 0 : 3
2016-11-13 20:00 FC Stará garda AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Milan Janča 0 : 0
2016-11-18 20:30 One Direction SSI Group Kobylisy Tomáš Chlum 6 : 3
2016-11-19 10:40 Fc Lehovec City Kubánští doutníci Kobylisy FC Nusle 420 5 : 2
2016-11-19 14:40 Hell Spartans Les Bizerâns Kobylisy Hell Spartans 1 : 0
2016-11-19 16:00 FC Eintopf FC Elita Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 3
2016-11-19 17:20 Chodov FC Hedonis Kobylisy Zdeněk Petr 6 : 1
2016-11-19 18:40 FC Momentum Dynamit Praha Kobylisy Zdeněk Petr 1 : 4
2016-11-20 12:00 TJ Tvoja Mama Lokoti Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 8
2016-11-20 13:20 Ludmila A Borussia Dortšpunt Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 1
2016-11-20 16:00 Darkage Los Losos Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 7
2016-11-20 17:20 AGB Prague Uhelné doly Kobylisy Tomáš Chlum 6 : 7
2016-11-20 18:40 FC SION Nápoje Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 2
2016-11-20 20:00 FC Stará garda Pony FC Kobylisy František Novotný 2 : 2
2016-11-26 12:00 High Society Converto Praha Kobylisy Martin Pašek 5 : 3
2016-11-26 14:40 Pony FC FC ResslBoys Kobylisy Michal Koštál 6 : 3
2016-11-26 18:40 Kubánští doutníci AGB Prague Kobylisy Marek Řeháček 4 : 0
2016-11-27 14:40 AG Dechcurew O. A. Arrows Kobylisy Martin Pašek 1 : 4
2016-11-27 16:00 Lhotka stars Ajax Štrampouch Young Boys Kobylisy Zdeněk Petr 6 : 4
2016-11-27 17:20 Daytona b&w Parma AG Kobylisy Zdeněk Petr 2 : 0
2016-11-27 18:40 Slavoj FC Nusle 420 Kobylisy Marek Řeháček 1 : 9
2016-11-27 20:00 Kanec v bučině AC Texaské hyeny Kobylisy FC Nusle 420 2 : 1
2016-12-03 18:40 Kubánští doutníci TJ Tvoja Mama Kobylisy Marek Řeháček 0 : 4
2016-12-10 14:00 FC ResslBoys Královské Vinohrady B Kobylisy FC ResslBoys 4 : 2
2017-03-18 16:00 FC Eintopf Los Cojones de Martinez Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 3
2017-03-18 18:40 Kubánští doutníci FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 1
2017-03-19 14:40 FC ResslBoys Eurest Runners Kobylisy Michal Koštál 4 : 1
2017-03-19 16:00 Darkage Fc Lehovec City Kobylisy Michal Koštál 1 : 2
2017-03-19 17:20 Daytona b&w Judo club Jenis Kobylisy Michal Koštál 3 : 3
2017-03-19 18:40 Slavoj Druhá šance Kobylisy Michal Koštál 6 : 1
2017-03-19 20:00 Kanec v bučině BK Roura Fellas Kobylisy Michal Koštál 2 : 7
2017-03-25 12:00 High Society Královské Vinohrady B Kobylisy Military Athletic Club Warrior 2 : 4
2017-03-25 14:40 Pony FC Eurest Runners Kobylisy František Novotný 18 : 3
2017-03-25 17:20 Chodov Red Team Kobylisy Daniel Borodáč 1 : 1
2017-03-25 18:40 FC Momentum Military Athletic Club Warrior Kobylisy Daniel Borodáč 4 : 8
2017-03-26 12:00 TJ Tvoja Mama Kubánští doutníci Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 4
2017-03-26 13:20 Ludmila A FC Hoblina Jižák Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 2
2017-03-26 14:40 Bazinga Fc Lehovec City Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 4
2017-03-26 16:00 Lhotka stars One Direction Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 3
2017-03-26 17:20 AGB Prague Darkage Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 4
2017-03-26 18:40 FC SION Kanec v bučině Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 2
2017-03-26 20:00 FC Stará garda Les Bizerâns Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 2
2017-03-31 20:30 One Direction Sehranka Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 4
2017-04-01 14:40 Eurest Runners Hell Spartans Kobylisy Michal Koštál 1 : 4
2017-04-01 16:00 FC Eintopf FC Likvidators Praha Kobylisy Michal Koštál 3 : 2
2017-04-01 18:40 Kubánští doutníci Udatný Kedluben Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2017-04-02 14:40 FC ResslBoys High Society Kobylisy Michal Koštál 0 : 5
2017-04-02 16:00 Darkage FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Michal Koštál 3 : 1
2017-04-02 17:20 Daytona b&w AG Dechcurew Kobylisy Michal Koštál 1 : 1
2017-04-02 18:40 Slavoj Perličky na dně Kobylisy Michal Koštál 1 : 0
2017-04-02 20:00 Kanec v bučině Ludmila A Kobylisy Michal Koštál 4 : 7
2017-04-07 20:30 One Direction FC Nusle 420 Kobylisy Michal Skala 7 : 5
2017-04-08 12:00 High Society Eurest Runners Kobylisy BK Roura Fellas 1 : 5
2017-04-08 14:40 Pony FC Hell Spartans Kobylisy Tomáš Chlum 7 : 1
2017-04-08 16:00 Bazinga AGB Prague Kobylisy František Novotný 9 : 1
2017-04-08 17:20 Chodov Kanec v bučině Kobylisy 0 : 5
2017-04-08 18:40 FC Momentum FC Eintopf Kobylisy Marek Řeháček 4 : 0
2017-04-09 12:00 TJ Tvoja Mama Darkage Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 0
2017-04-09 13:20 Ludmila A FT Razors Kobylisy František Novotný 15 : 2
2017-04-09 14:40 AG Dechcurew Rychlá rota Kobylisy František Novotný 5 : 1
2017-04-09 16:00 Lhotka stars Sehranka Kobylisy František Novotný 5 : 7
2017-04-09 17:20 Daytona b&w ARMFOOTBALL Praha Kobylisy František Novotný 5 : 0
2017-04-09 18:40 FC SION AC Texaské hyeny Kobylisy František Novotný 2 : 1
2017-04-09 20:00 FC Stará garda Královské Vinohrady B Kobylisy František Novotný 2 : 1
2017-04-21 20:30 One Direction Druhá šance Kobylisy Marek Řeháček 5 : 2
2017-04-22 18:40 Kubánští doutníci FC Bukefal Kobylisy Michal Koštál 3 : 5
2017-04-22 20:00 FC Eintopf Liščí trus Kobylisy Michal Koštál 1 : 5
2017-04-23 14:40 FC ResslBoys FC Stará garda Kobylisy Marek Štěpán 1 : 0
2017-04-23 16:00 Darkage Udatný Kedluben Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2017-04-23 17:20 AGB Prague FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Marek Štěpán 2 : 4
2017-04-23 18:40 Slavoj Lhotka stars Kobylisy Marek Řeháček 1 : 6
2017-04-23 20:00 Kanec v bučině Borussia Dortšpunt Kobylisy Marek Řeháček 6 : 2
2017-04-29 12:00 Bazinga FC Vyhul AirsoftGame.cz Kobylisy Milan Janča 5 : 0
2017-04-29 14:40 Pony FC High Society Kobylisy Marek Řeháček 5 : 2
2017-04-29 17:20 Chodov AC Texaské hyeny Kobylisy Tomáš Chlum 7 : 1
2017-04-29 18:40 FC Momentum Gunners Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 4
2017-04-30 12:00 TJ Tvoja Mama AGB Prague Kobylisy Milan Janča 2 : 0
2017-04-30 13:20 Ludmila A BK Roura Fellas Kobylisy Milan Janča 3 : 1
2017-04-30 16:00 Lhotka stars FC Nusle 420 Kobylisy Milan Janča 7 : 5
2017-04-30 18:40 Slavoj SSI Group Kobylisy Michal Skala 6 : 3
2017-04-30 20:00 FC Stará garda Eurest Runners Kobylisy Michal Skala 1 : 0
2017-05-05 20:30 One Direction Perličky na dně Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 3
2017-05-06 14:40 Eurest Runners Justiční omyl Kobylisy František Novotný 0 : 5
2017-05-06 16:00 FC Eintopf Aquapelís Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 2
2017-05-06 17:20 Bazinga FC Bukefal Kobylisy František Novotný 0 : 1
2017-05-07 13:20 Kubánští doutníci Bazinga Kobylisy František Novotný 2 : 4
2017-05-07 14:40 FC ResslBoys Converto Praha Kobylisy František Novotný 3 : 3
2017-05-07 16:00 Darkage FC Bukefal Kobylisy František Novotný 2 : 8
2017-05-07 17:20 AGB Prague Udatný Kedluben Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2017-05-07 20:00 Kanec v bučině Red Team Kobylisy Marek Řeháček 2 : 2
2017-05-08 20:00 Eurest Runners AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Eurest Runners 0 : 5
2017-05-13 14:40 Pony FC AFK Bochanův Syndrom Kobylisy TJ Tvoja Mama 2 : 6
2017-05-13 17:20 Chodov FC SION Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 1
2017-05-13 18:40 Kubánští doutníci Los Losos Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 4
2017-05-14 14:40 AG Dechcurew Parma AG Kobylisy Michal Skala 0 : 0
2017-05-14 16:00 Lhotka stars Druhá šance Kobylisy Michal Skala 3 : 1
2017-05-14 17:20 Daytona b&w BTW Krč fm Kobylisy Daytona b&w 2 : 4
2017-05-14 18:40 Slavoj FC Horníci Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 1
2017-05-14 20:00 FC Stará garda High Society Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 1
2017-05-19 20:30 One Direction Slavoj Kobylisy Marek Řeháček 3 : 1
2017-05-20 12:00 High Society Justiční omyl Kobylisy LT u Dubu 5 : 0
2017-05-20 14:40 Eurest Runners Les Bizerâns Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 5
2017-05-20 18:40 FC Momentum Liščí trus Kobylisy Marek Řeháček 3 : 5
2017-05-21 12:00 TJ Tvoja Mama Udatný Kedluben Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2017-05-21 13:20 Ludmila A Chodov Kobylisy František Novotný 2 : 17
2017-05-21 14:40 FC ResslBoys SVP Kobylisy František Novotný 3 : 1
2017-05-21 16:00 Darkage Kubánští doutníci Kobylisy František Novotný 2 : 4
2017-05-21 17:20 AGB Prague FC Bukefal Kobylisy František Novotný 1 : 16
2017-05-21 18:40 FC SION Borussia Dortšpunt Kobylisy Marek Řeháček 2 : 1
2017-05-21 20:00 Kanec v bučině FC Hedonis Kobylisy Marek Řeháček 4 : 5
2017-05-26 20:30 FC Eintopf Military Athletic Club Warrior Kobylisy Military Athletic Club Warrior 0 : 5
2017-05-28 12:00 High Society AFK Bochanův Syndrom Kobylisy František Novotný 1 : 2
2017-05-28 14:40 AG Dechcurew LT u Dubu Kobylisy Filip Adámek 2 : 1
2017-05-28 17:20 Daytona b&w LT u Dubu Kobylisy Michal Koštál 10 : 0
2017-05-28 18:40 Darkage Bazinga Kobylisy Ničemných otců nejhorší synové 2 : 7
2017-05-28 20:00 FC SION Ludmila A Kobylisy FC SION 2 : 3
2017-06-03 12:00 Bazinga TJ Tvoja Mama Kobylisy František Novotný 0 : 2
2017-06-03 14:40 Pony FC FC Stará garda Kobylisy Parma AG 3 : 0
2017-06-03 16:00 Bazinga Udatný Kedluben Kobylisy Deleg. PKFL 5 : 0
2017-06-03 18:40 Kubánští doutníci Fc Lehovec City Kobylisy František Novotný 2 : 1
2017-06-04 14:40 AG Dechcurew Judo club Jenis Kobylisy FC Nusle 420 1 : 2
2017-06-04 16:00 Lhotka stars Lømrå tüm Kobylisy Borussia Dortšpunt 3 : 0
2017-06-04 18:40 Slavoj Sehranka Kobylisy Marek Řeháček 3 : 6
2017-06-04 20:00 Kanec v bučině FT Razors Kobylisy Marek Řeháček 4 : 7
2017-06-09 20:30 One Direction Kampa FC Kobylisy Marek Řeháček 4 : 3
2017-06-10 12:00 High Society Les Bizerâns Kobylisy AG UNITED 0 : 2
2017-06-10 16:00 FC Eintopf Fc Jižní nářez Kobylisy František Novotný 0 : 3
2017-06-10 17:20 Chodov Borussia Dortšpunt Kobylisy František Novotný 11 : 1
2017-06-10 18:40 FC Momentum Aquapelís Kobylisy František Novotný 5 : 0
2017-06-11 12:00 TJ Tvoja Mama FC Bukefal Kobylisy FC Hedonis 0 : 6
2017-06-11 13:20 Ludmila A Nápoje Kobylisy Michal Skala 7 : 5
2017-06-11 14:40 FC ResslBoys Pony FC Kobylisy Michal Skala 0 : 5
2017-06-11 17:20 AGB Prague Kubánští doutníci Kobylisy Michal Skala 2 : 9
2017-06-11 18:40 FC SION Red Team Kobylisy Michal Skala 2 : 2
2017-06-11 20:00 FC Stará garda Justiční omyl Kobylisy Marek Řeháček 5 : 0
2017-09-08 20:30 One Direction Parma AG Kobylisy Filip Adámek 3 : 1
2017-09-09 18:40 Kubánští doutníci Perličky na dně Kobylisy Borussia Dortšpunt 2 : 0
2017-09-10 13:20 Ludmila A AC Texaské hyeny Kobylisy Michal Skala 5 : 4
2017-09-10 14:40 AG Dechcurew High Society Kobylisy Michal Skala 3 : 1
2017-09-10 16:00 Lhotka stars Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 0
2017-09-10 17:20 Daytona b&w Fc Lehovec City Kobylisy Michal Skala 4 : 1
2017-09-10 18:40 Slavoj Černí Štýři Kobylisy Michal Skala 3 : 2
2017-09-10 20:00 Kanec v bučině O. A. Arrows Kobylisy Michal Skala 7 : 3
2017-09-15 20:30 One Direction Daytona b&w Kobylisy Martin Pašek 5 : 0
2017-09-16 18:40 FC Momentum AG UNITED Kobylisy Michal Koštál 0 : 5
2017-09-17 12:00 TJ Tvoja Mama FC Likvidators Praha Kobylisy Martin Pašek 5 : 0
2017-09-17 14:40 FC ResslBoys Kubánští doutníci Kobylisy Michal Skala 1 : 4
2017-09-17 16:00 Lhotka stars Eurest Runners Kobylisy Milan Herian 3 : 1
2017-09-17 17:20 GJS Los Angels Anals B Kobylisy Michal Skala 3 : 2
2017-09-17 18:40 FC SION FC Hoblina Jižák Kobylisy Michal Skala 2 : 2
2017-09-17 20:00 FC Stará garda FC Elita Kobylisy Michal Skala 1 : 9
2017-09-24 13:20 Ludmila A Chodov Kobylisy František Novotný 1 : 1
2017-09-24 14:40 AG Dechcurew Gunners Kobylisy František Novotný 5 : 0
2017-09-24 16:00 Darkage FC Momentum Kobylisy František Novotný 2 : 4
2017-09-24 17:20 Daytona b&w Les Bizerâns Kobylisy Michal Skala 5 : 1
2017-09-24 18:40 Slavoj LVFC Prague Kobylisy Michal Skala 2 : 2
2017-09-24 20:00 Kanec v bučině BK Roura Fellas Kobylisy Michal Skala 1 : 4
2017-10-06 20:30 One Direction FC Elita Kobylisy František Novotný 5 : 2
2017-10-07 16:00 FC Eintopf FC Galácticos Kobylisy Milan Janča 4 : 3
2017-10-07 18:40 FC Momentum Plán B Kobylisy Milan Janča 6 : 1
2017-10-08 12:00 TJ Tvoja Mama Liščí trus Kobylisy František Novotný 3 : 3
2017-10-08 14:40 FC ResslBoys AG UNITED Kobylisy Michael Šarapatka 3 : 2
2017-10-08 16:00 Lhotka stars Kubánští doutníci Kobylisy Michael Šarapatka 5 : 0
2017-10-08 17:20 GJS Lømrå tüm Kobylisy Michael Šarapatka 4 : 3
2017-10-08 18:40 FC SION Ludmila A Kobylisy Michal Koštál 0 : 0
2017-10-08 20:00 FC Stará garda AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Michal Koštál 0 : 1
2017-10-14 12:00 High Society Gunners Kobylisy Milan Janča 5 : 0
2017-10-14 16:00 Bazinga Hell Spartans Kobylisy Martin Pašek 1 : 1
2017-10-14 18:40 Kubánští doutníci Los Angels Anals Kobylisy František Novotný 1 : 5
2017-10-15 12:00 High Society Bazinga Kobylisy Marek Řeháček 5 : 4
2017-10-15 13:20 Ludmila A Královské Vinohrady Kobylisy Marek Řeháček 7 : 1
2017-10-15 14:40 AG Dechcurew FC Hedonis Kobylisy Marek Řeháček 5 : 1
2017-10-15 16:00 Darkage FC ResslBoys Kobylisy Marek Řeháček 1 : 5
2017-10-15 17:20 Daytona b&w Borussia Dortšpunt Kobylisy Michal Skala 0 : 0
2017-10-15 18:40 Slavoj FC Horníci Kobylisy Marek Řeháček 7 : 1
2017-10-15 20:00 Kanec v bučině FC SION Kobylisy Marek Řeháček 1 : 0
2017-10-21 16:00 FC Eintopf FC Bukefal Kobylisy Michal Koštál 0 : 8
2017-10-21 18:40 Kubánští doutníci Eurest Runners Kobylisy Michal Koštál 1 : 3
2017-10-22 12:00 TJ Tvoja Mama LVFC Prague Kobylisy František Novotný 2 : 1
2017-10-22 14:40 FC ResslBoys Plán B Kobylisy František Novotný 0 : 2
2017-10-22 16:00 Lhotka stars AG UNITED Kobylisy František Novotný 1 : 2
2017-10-22 17:20 GJS FC Galácticos Kobylisy František Novotný 5 : 0
2017-10-22 18:40 FC SION Pony FC Kobylisy František Novotný 1 : 7
2017-10-22 20:00 FC Stará garda Les Bizerâns Kobylisy František Novotný 1 : 2
2017-10-28 12:00 High Society FC Hedonis Kobylisy FC Hoblina Jižák 5 : 3
2017-10-28 14:40 Pony FC Královské Vinohrady Kobylisy Milan Janča 8 : 4
2017-10-28 16:00 Bazinga Nápoje Kobylisy Milan Janča 1 : 4
2017-10-28 18:40 FC Momentum FC ResslBoys Kobylisy František Novotný 3 : 1
2017-10-29 13:20 Ludmila A Red Team Kobylisy David Řezáč 3 : 2
2017-10-29 14:40 AG Dechcurew Justiční omyl Kobylisy František Novotný 15 : 0
2017-10-29 16:00 Darkage Lhotka stars Kobylisy František Novotný 1 : 1
2017-11-04 18:40 Kubánští doutníci AG UNITED Kobylisy Marek Řeháček 8 : 0
2017-11-05 12:00 TJ Tvoja Mama Los Cojones de Martinez Kobylisy František Novotný 3 : 1
2017-11-05 13:20 Ludmila A FT Razors Kobylisy František Novotný 4 : 6
2017-11-05 14:40 FC ResslBoys Perličky na dně Kobylisy František Novotný 2 : 4
2017-11-05 16:00 Lhotka stars Plán B Kobylisy František Novotný 2 : 2
2017-11-05 17:20 GJS FC Bukefal Kobylisy František Novotný 0 : 3
2017-11-05 18:40 FC SION AC Texaské hyeny Kobylisy František Novotný 3 : 2
2017-11-05 20:00 FC Stará garda Military Athletic Club Warrior Kobylisy František Novotný 1 : 14
2017-11-11 12:00 High Society Justiční omyl Kobylisy Tomáš Chlum 9 : 2
2017-11-11 14:40 Pony FC Red Team Kobylisy Martin Pašek 4 : 4
2017-11-11 16:00 FC Eintopf GJS Kobylisy Martin Pašek 6 : 4
2017-11-11 18:40 FC Momentum Lhotka stars Kobylisy Michal Koštál 2 : 1
2017-11-12 14:40 AG Dechcurew Bazinga Kobylisy Michal Skala 1 : 2
2017-11-12 16:00 Darkage Kubánští doutníci Kobylisy Michal Skala 1 : 11
2017-11-12 17:20 Daytona b&w FC Stará garda Kobylisy Michal Skala 2 : 3
2017-11-12 18:40 Slavoj TJ Tvoja Mama Kobylisy Michal Skala 3 : 4
2017-11-12 20:00 Kanec v bučině Ludmila A Kobylisy Michal Skala 4 : 9
2017-11-19 20:00 Kanec v bučině FC Hoblina Jižák Kobylisy František Novotný 3 : 6
2017-11-24 20:30 One Direction Military Athletic Club Warrior Kobylisy Filip Adámek 2 : 2
2017-11-25 13:20 Bazinga FC Nusle 420 Kobylisy František Novotný 3 : 9
2017-11-25 18:40 Kubánští doutníci Plán B Kobylisy František Novotný 5 : 1
2017-11-26 13:20 Ludmila A Pony FC Kobylisy František Novotný 10 : 4
2017-11-26 14:40 AG Dechcurew BTW Krč fm Kobylisy František Novotný 0 : 2
2017-11-26 16:00 Lhotka stars Perličky na dně Kobylisy František Novotný 2 : 9
2017-11-26 17:20 GJS Druhá šance Kobylisy Milan Janča 5 : 6
2017-11-26 18:40 FC SION Chodov Kobylisy Milan Janča 2 : 4
2017-11-26 20:00 Kanec v bučině FT Razors Kobylisy Milan Janča 2 : 11
2017-12-02 14:40 Pony FC Kanec v bučině Kobylisy Milan Janča 6 : 7
2017-12-02 16:00 FC Eintopf Los Angels Anals B Kobylisy Michal Koštál 2 : 5
2017-12-02 18:40 FC Momentum Kubánští doutníci Kobylisy Michal Koštál 3 : 5
2017-12-03 14:40 FC ResslBoys Lhotka stars Kobylisy František Novotný 0 : 4
2017-12-03 16:00 Darkage AG UNITED Kobylisy František Novotný 2 : 1
2017-12-03 17:20 Daytona b&w Parma AG Kobylisy František Novotný 2 : 0
2017-12-03 18:40 Slavoj ARMFOOTBALL Praha Kobylisy František Novotný 5 : 3
2017-12-03 20:00 FC Stará garda One Direction Kobylisy František Novotný 3 : 4
2017-12-10 16:40 Daytona b&w Military Athletic Club Warrior Kobylisy Michal Koštál 0 : 1
2017-12-10 18:00 Pony FC Chodov Kobylisy Michal Koštál 3 : 2
2017-12-10 19:30 Slavoj Los Cojones de Martinez Kobylisy Michal Koštál 6 : 3
2018-03-17 12:00 High Society AG Dechcurew Kobylisy František Novotný 2 : 2
2018-03-17 14:40 Pony FC FT Razors Kobylisy František Novotný 4 : 12
2018-03-17 18:40 FC Momentum Hail Hydra Kobylisy František Novotný 5 : 0
2018-03-18 14:40 FC ResslBoys Los Angels Anals Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 2
2018-03-18 16:00 Darkage Eurest Runners Kobylisy Tomáš Chlum 5 : 0
2018-03-18 18:40 FC SION Královské Vinohrady Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 0
2018-03-24 14:40 Pony FC O. A. Arrows Kobylisy FC Horníci 2 : 4
2018-03-24 18:40 Kubánští doutníci FC ResslBoys Kobylisy Michal Koštál 2 : 2
2018-03-25 13:20 Ludmila A BK Roura Fellas Kobylisy Michal Koštál 6 : 3
2018-03-25 16:00 Darkage Plán B Kobylisy Michal Koštál 4 : 0
2018-03-25 17:20 Daytona b&w One Direction Kobylisy Michal Koštál 5 : 2
2018-03-25 18:40 Slavoj Black Devils Kobylisy Michal Koštál 6 : 1
2018-03-25 20:00 Kanec v bučině AC Texaské hyeny Kobylisy Michal Koštál 2 : 8
2018-04-06 20:30 One Direction Královské Vinohrady B Kobylisy Filip Adámek 3 : 4
2018-04-07 12:00 High Society BTW Krč fm Kobylisy Michal Koštál 2 : 2
2018-04-07 16:00 FC Eintopf Los Losos Kobylisy Michal Koštál 2 : 7
2018-04-07 18:40 FC Momentum Darkage Kobylisy Michal Koštál 0 : 3
2018-04-08 12:00 TJ Tvoja Mama SSI Group Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 4
2018-04-08 16:00 Lhotka stars Los Angels Anals Kobylisy František Novotný 2 : 5
2018-04-08 17:20 GJS Dynamit Praha Kobylisy František Novotný 1 : 6
2018-04-08 18:40 FC SION Red Team Kobylisy František Novotný 3 : 8
2018-04-08 20:00 FC Stará garda Judo club Jenis Kobylisy František Novotný 0 : 1
2018-04-14 14:40 Pony FC BK Roura Fellas Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 15
2018-04-15 12:00 Nápoje Bazinga Kobylisy Michal Koštál 2 : 0
2018-04-15 14:40 AG Dechcurew Sehranka Kobylisy František Novotný 0 : 1
2018-04-15 16:00 Darkage Perličky na dně Kobylisy František Novotný 0 : 0
2018-04-15 17:20 Daytona b&w Královské Vinohrady B Kobylisy František Novotný 4 : 1
2018-04-15 18:40 Slavoj Pivná parta Kobylisy František Novotný 0 : 8
2018-04-15 20:00 Kanec v bučině Chodov Kobylisy František Novotný 1 : 4
2018-04-20 20:30 One Direction Judo club Jenis Kobylisy František Novotný 2 : 3
2018-04-21 16:00 FC Eintopf Kampa FC Kobylisy František Novotný 2 : 1
2018-04-21 18:40 Kubánští doutníci Lhotka stars Kobylisy František Novotný 0 : 2
2018-04-22 12:00 TJ Tvoja Mama Černí Štýři Kobylisy Michal Koštál 0 : 3
2018-04-22 14:40 FC ResslBoys Darkage Kobylisy František Novotný 4 : 2
2018-04-22 16:00 Lhotka stars Hail Hydra Kobylisy František Novotný 0 : 5
2018-04-22 17:20 GJS Los Losos Kobylisy František Novotný 0 : 4
2018-04-22 18:40 FC SION Kanec v bučině Kobylisy František Novotný 4 : 1
2018-04-22 20:00 FC Stará garda Fc Lehovec City Kobylisy František Novotný 3 : 1
2018-04-28 18:40 FC Momentum Eurest Runners Kobylisy Michal Koštál 2 : 3
2018-05-05 12:00 High Society Sehranka Kobylisy Milan Janča 7 : 6
2018-05-05 14:40 Pony FC FC SION Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 5
2018-05-05 18:40 FC Momentum Perličky na dně Kobylisy Michal Koštál 4 : 3
2018-05-06 13:20 Ludmila A FC Hoblina Jižák Kobylisy David Kocman 9 : 7
2018-05-06 16:00 Darkage Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy David Kocman 1 : 11
2018-05-06 17:20 Daytona b&w FC Elita Kobylisy David Kocman 3 : 2
2018-05-06 18:40 Slavoj FC Atlepast Kobylisy David Kocman 3 : 1
2018-05-06 20:00 Kanec v bučině Královské Vinohrady Kobylisy David Kocman 4 : 3
2018-05-11 20:30 One Direction Fc Lehovec City Kobylisy František Novotný 8 : 2
2018-05-12 16:00 FC Eintopf Converto Praha Kobylisy František Novotný 4 : 2
2018-05-12 18:40 Kubánští doutníci Hail Hydra Kobylisy František Novotný 4 : 1
2018-05-13 12:00 TJ Tvoja Mama FC Horníci Kobylisy Jaroslav Chvojka 5 : 0
2018-05-13 14:40 FC ResslBoys FC Momentum Kobylisy Jaroslav Chvojka 2 : 4
2018-05-13 16:00 Lhotka stars Darkage Kobylisy Jaroslav Chvojka 5 : 0
2018-05-13 17:20 GJS Kampa FC Kobylisy Jaroslav Chvojka 2 : 4
2018-05-13 18:40 FC SION O. A. Arrows Kobylisy Tomáš Chlum 1 : 2
2018-05-13 20:00 FC Stará garda Borussia Dortšpunt Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 3
2018-05-19 12:00 High Society Hell Spartans Kobylisy František Stolár 8 : 1
2018-05-19 14:40 Pony FC FC Hoblina Jižák Kobylisy František Novotný 6 : 8
2018-05-19 16:00 FC Eintopf Druhá šance Kobylisy František Novotný 3 : 1
2018-05-20 14:40 AG Dechcurew Nápoje Kobylisy Milan Janča 1 : 1
2018-05-20 16:00 Darkage Los Angels Anals Kobylisy Milan Janča 0 : 5
2018-05-20 17:20 Daytona b&w Judo club Jenis Kobylisy Milan Janča 7 : 0
2018-05-20 18:40 Slavoj SSI Group Kobylisy Marek Řeháček 4 : 1
2018-05-20 20:00 Kanec v bučině Red Team Kobylisy Marek Řeháček 2 : 3
2018-05-25 20:30 One Direction Borussia Dortšpunt Kobylisy Filip Adámek 2 : 1
2018-05-26 16:00 Bazinga AG Dechcurew Kobylisy Michal Koštál 5 : 0
2018-05-26 18:40 Kubánští doutníci Darkage Kobylisy Michal Koštál 4 : 2
2018-05-27 12:00 TJ Tvoja Mama Slavoj Kobylisy Milan Janča 0 : 1
2018-05-27 13:20 Ludmila A Kanec v bučině Kobylisy Milan Janča 5 : 1
2018-05-27 14:40 FC ResslBoys Eurest Runners Kobylisy Milan Janča 1 : 3
2018-05-27 16:00 Lhotka stars FC Momentum Kobylisy Milan Herian 3 : 0
2018-05-27 17:20 GJS FC Eintopf Kobylisy Martin Pašek 1 : 9
2018-05-27 18:40 FC SION BK Roura Fellas Kobylisy Martin Pašek 0 : 1
2018-05-27 20:00 FC Stará garda Daytona b&w Kobylisy Martin Pašek 2 : 1
2018-06-02 18:40 FC Momentum Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy František Novotný 11 : 2
2018-06-03 12:00 TJ Tvoja Mama Pivná parta Kobylisy František Novotný 2 : 14
2018-06-03 13:20 AG Dechcurew Hell Spartans Kobylisy AG Dechcurew 2 : 5
2018-06-03 16:00 Ludmila A FC SION Kobylisy FC SION 6 : 4
2018-06-03 17:20 Bazinga High Society Kobylisy Martin Pašek 1 : 0
2018-06-03 18:40 FC ResslBoys Hail Hydra Kobylisy Martin Pašek 2 : 0
2018-06-03 20:00 FC Stará garda Královské Vinohrady B Kobylisy František Novotný 3 : 0
2018-06-09 12:00 High Society Nápoje Kobylisy Milan Janča 4 : 3
2018-06-09 14:40 Pony FC Ludmila A Kobylisy František Novotný 3 : 7
2018-06-09 18:40 FC Momentum Los Angels Anals Kobylisy František Novotný 5 : 0
2018-06-10 12:00 TJ Tvoja Mama ARMFOOTBALL Praha Kobylisy Dynamit Praha 5 : 0
2018-06-10 14:40 FC ResslBoys Ničemných otců nejhorší synové Kobylisy 5 : 0
2018-06-10 16:00 Darkage Hail Hydra Kobylisy Milan Herian 1 : 0
2018-06-10 17:20 Daytona b&w AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Milan Herian 0 : 4
2018-06-10 18:40 Slavoj Liščí trus Kobylisy Marek Řeháček 8 : 1
2018-06-10 20:00 FC Stará garda Parma AG Kobylisy Marek Řeháček 1 : 0
2018-06-15 20:30 One Direction FC Stará garda Kobylisy Filip Adámek 3 : 2
2018-06-16 18:40 Kubánští doutníci FC Momentum Kobylisy Milan Janča 0 : 2
2018-06-17 13:20 Ludmila A O. A. Arrows Kobylisy Filip Adámek 7 : 3
2018-06-17 14:40 AG Dechcurew FC Nusle 420 Kobylisy Filip Adámek 0 : 4
2018-06-17 16:00 Lhotka stars FC ResslBoys Kobylisy 0 : 5
2018-06-17 17:20 GJS Converto Praha Kobylisy Filip Adámek 1 : 7
2018-06-17 18:40 FC SION FT Razors Kobylisy Filip Adámek 5 : 3
2018-06-17 20:00 Kanec v bučině Pony FC Kobylisy Filip Adámek 1 : 8
2018-09-07 20:30 Pony FC Los Losos Kobylisy František Novotný 7 : 4
2018-09-08 12:00 High Society AFK Bochanův Syndrom Kobylisy GJS 1 : 3
2018-09-08 20:00 FC Momentum One Direction Kobylisy Fc Vyhaslé Hvězdy 3 : 4
2018-09-09 13:20 Ludmila A Red Team Kobylisy František Novotný 5 : 4
2018-09-09 14:40 AG Dechcurew Nápoje Kobylisy František Novotný 3 : 2
2018-09-09 17:20 Daytona b&w Fc Lehovec City Kobylisy 1 : 3
2018-09-09 20:00 FC Stará garda Judo club Jenis Kobylisy Marek Řeháček 1 : 1
2018-09-15 18:40 FC Momentum Sehranka Kobylisy 5 : 0
2018-09-16 16:00 FC ResslBoys Liščí trus Kobylisy František Novotný 0 : 2
2018-09-16 17:20 GJS Perličky na dně Kobylisy František Novotný 4 : 1
2018-09-16 18:40 FC SION O. A. Arrows Kobylisy František Novotný 1 : 5
2018-09-16 20:00 Kanec v bučině AG Dechcurew Kobylisy František Novotný 3 : 2
2018-09-21 20:30 Pony FC Fc Lehovec City Kobylisy František Novotný 10 : 2
2018-09-22 12:00 High Society Černí Štýři Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 4
2018-09-22 16:00 FC Eintopf FC Atlepast Kobylisy Michal Koštál 4 : 3
2018-09-23 12:00 TJ Tvoja Mama Eurest Runners Kobylisy Tomáš Chlum 6 : 4
2018-09-23 13:20 Ludmila A FC SION Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 1
2018-09-23 14:40 AG Dechcurew One Direction Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 3
2018-09-23 16:00 Daytona b&w Bazinga Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 2
2018-09-23 18:40 Slavoj Darkage Kobylisy František Novotný 2 : 3
2018-09-23 20:00 FC Stará garda Nápoje Kobylisy František Novotný 0 : 0
2018-10-05 20:30 One Direction Královské Vinohrady Kobylisy František Novotný 3 : 0
2018-10-06 12:00 High Society Pony FC Kobylisy Michal Koštál 6 : 0
2018-10-06 18:40 FC Momentum AG Dechcurew Kobylisy Michal Koštál 1 : 1
2018-10-07 14:40 FC ResslBoys Darkage Kobylisy František Novotný 4 : 3
2018-10-07 16:00 Bazinga Los Losos Kobylisy František Novotný 0 : 2
2018-10-07 17:20 GJS SSI Group Kobylisy František Novotný 4 : 2
2018-10-07 18:40 FC SION Chodov Kobylisy František Novotný 3 : 1
2018-10-07 20:00 Kanec v bučině FC Stará garda Kobylisy František Novotný 1 : 1
2018-10-12 20:30 Pony FC FC Elita Kobylisy GJS 7 : 2
2018-10-14 12:00 TJ Tvoja Mama FC Galácticos Kobylisy Deleg. test Košťál 8 : 1
2018-10-14 13:20 Ludmila A O. A. Arrows Kobylisy Michal Koštál 2 : 7
2018-10-14 14:40 AG Dechcurew Les Bizerâns Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 0
2018-10-14 16:00 Darkage Kampa FC Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 1
2018-10-14 17:20 Daytona b&w FC Hedonis Kobylisy Tomáš Chlum 4 : 1
2018-10-14 18:40 Slavoj FC ResslBoys Kobylisy Tomáš Chlum 2 : 3
2018-10-14 20:00 FC Stará garda One Direction Kobylisy Tomáš Chlum 0 : 6
2018-10-19 20:30 One Direction FC Bukefal Kobylisy Daniel Borský 3 : 1
2018-10-20 12:00 High Society Hell Spartans Kobylisy Borussia Dortšpunt 4 : 2
2018-10-20 18:40 FC Momentum FC Stará garda Kobylisy Daniel Borský 2 : 0
2018-10-21 13:20 Ludmila A FT Razors Kobylisy Daniel Borský 4 : 9
2018-10-21 14:40 AG Dechcurew Sehranka Kobylisy Hell Spartans 9 : 0
2018-10-21 16:00 Bazinga FC Elita Kobylisy Bazinga 2 : 2
2018-10-21 17:20 GJS Dynamit Praha Kobylisy František Novotný 2 : 4
2018-10-21 18:40 FC SION FC Nusle 420 Kobylisy František Novotný 5 : 3
2018-10-21 20:00 Kanec v bučině Judo club Jenis Kobylisy František Novotný 9 : 0
2018-10-26 20:30 Pony FC Bazinga Kobylisy Tomáš Chlum 3 : 1
2018-10-28 13:00 FC Eintopf Druhá šance Kobylisy Druhá šance 1 : 2
2018-10-28 16:00 Darkage Fc Vyhaslé Hvězdy Kobylisy Martin Pašek 0 : 5
2018-10-28 17:20 Daytona b&w High Society Kobylisy Martin Pašek 10 : 2
2018-10-28 18:40 Slavoj Kampa FC Kobylisy Martin Pašek 1 : 1
2018-10-28 20:00 FC Stará garda Les Bizerâns Kobylisy Martin Pašek 0 : 1
2018-11-02 20:30 One Direction Pivná parta Kobylisy František Novotný 5 : 1
2018-11-03 12:00 High Society Los Losos Kobylisy Michal Koštál 3 : 6
2018-11-03 18:40 FC Momentum Judo club Jenis Kobylisy Daniel Borský 1 : 1
2018-11-04 13:20 Ludmila A Borussia Dortšpunt Kobylisy Jakub Kotek 2 : 4
2018-11-04 14:40 AG Dechcurew FC Stará garda Kobylisy Daniel Borský 1 : 1
2018-11-04 16:00 FC Eintopf TJ Tvoja Mama Kobylisy FC Eintopf 6 : 1
2018-11-04 17:20 GJS LVFC Prague Kobylisy František Novotný 2 : 4
2018-11-04 18:40 FC SION BK Roura Fellas Kobylisy František Novotný 0 : 11
2018-11-04 20:00 Kanec v bučině Nápoje Kobylisy František Novotný 2 : 8
2018-11-09 20:30 Pony FC AFK Bochanův Syndrom Kobylisy Michal Koštál 3 : 1
2018-11-10 14:40 TJ Tvoja Mama FC Atlepast Kobylisy FC Atlepast 2 : 1
2018-11-10 17:20 FC ResslBoys Diggers Kobylisy FC ResslBoys 4 : 1
2018-11-11 14:40 FC ResslBoys Lømrå tüm Kobylisy Michal Koštál 1 : 1
2018-11-11 16:00 Darkage Black Gold Kobylisy Michal Koštál 3 : 1
2018-11-11 17:20 Daytona b&w Hell Spartans Kobylisy Michal Koštál 1 : 2
2018-11-11 18:40 Slavoj Diggers Kobylisy Michal Koštál 2 : 1
2018-11-11 20:00 FC Stará garda Královské Vinohrady Kobylisy Michal Koštál 1 : 1
2018-11-17 12:00 High Society FC Elita Kobylisy Milan Janča 8 : 2
2018-11-17 18:40 FC Momentum Nápoje Kobylisy František Novotný 1 : 5
2018-11-18 13:20 Ludmila A FC Hoblina Jižák Kobylisy František Novotný 5 : 3
2018-11-18 14:40 AG Dechcurew Judo club Jenis Kobylisy Jakub Kotek 0 : 3
2018-11-18 17:20 Daytona b&w Pony FC Kobylisy Petr Sejkot 0 : 2
2018-11-18 18:40 FC SION BTW Krč fm Kobylisy Marek Řeháček 5 : 1
2018-11-18 20:00 FC Stará garda Sehranka Kobylisy Milan Janča 4 : 0
2018-11-23 20:30 Pony FC FC Hedonis Kobylisy Michal Koštál 9 : 4
2018-11-24 13:20 Bazinga High Society Kobylisy Daniel Borský 2 : 6
2018-11-24 16:00 Eurest Runners FC Eintopf Kobylisy FC Eintopf 11 : 3
2018-11-24 20:30 One Direction Les Bizerâns Kobylisy Les Bizerâns 5 : 0
2018-11-25 12:00 TJ Tvoja Mama Los Cojones de Martinez Kobylisy František Novotný 2 : 4
2018-11-25 13:00 GJS SK Praha Jednota Kobylisy GJS 11 : 4
2018-11-25 18:40 Slavoj Fc Vyhaslé Hvězdy Kobylisy František Novotný 1 : 8
2018-11-25 20:00 Kanec v bučině FC Momentum Kobylisy Jakub Kotek 2 : 2
2019-03-03 19:30 FT Razors FC SION Kobylisy FC SION 3 : 5
2019-03-08 20:30 One Direction FC Momentum Kobylisy František Novotný 2 : 1
2019-03-10 14:40 FC ResslBoys Converto Praha Kobylisy Daniel Borský 0 : 4
2019-03-10 16:00 Darkage Liščí trus Kobylisy Jakub Kotek 1 : 2
2019-03-10 18:40 FC SION AC Texaské hyeny Kobylisy Jakub Kotek 4 : 1
2019-03-10 20:00 Kanec v bučině Les Bizerâns Kobylisy Jakub Kotek 2 : 5
2019-03-15 20:30 Pony FC Černí Štýři Kobylisy Milan Janča 2 : 7
2019-03-16 12:00 High Society FC Hedonis Kobylisy Milan Janča 3 : 3
2019-03-17 12:00 TJ Tvoja Mama Black Bull Kobylisy Kobylisy František Novotný 1 : 1
2019-03-17 13:20 Ludmila A BTW Krč fm Kobylisy František Novotný 0 : 5
2019-03-17 14:40 AG Dechcurew Kanec v bučině Kobylisy František Novotný 0 : 5
2019-03-17 17:20 Daytona b&w FC Elita