Kdo: TJ Tvoja Mama / Ajax Štrampouch Young Boys

Konání: 2015-09-20 12:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 P, 3.C liga, kolo 2

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: Velmi pohledné třetiligové utkání, v němž zvítězili hosté zásluhou gólové potence Ondřeje Tučka, který se blýskl čistým hat-trickem. První branku vsítil Ondřej již ve 3. minutě duelu, kdy se po pravém křídle prosmýkl okolo Václava Koutného a přízemní střelou zakončil přesně po anglicku ke vzdálenější levé tyči (0:1). Ve 30. minutě zatáhla Kateřina Došková míč po pravém křídle, obehrála Václava Koutného a předložila míč před bránu na zcela volného Ondřeje, který pohodlně podruhé v utkání skóroval do prázdné (0:2). Ve 39. minutě dostal Ondřej Tuček balón na střed hranice vápna z pravého křídla, přeloboval gólmana Neřolda a na brankové čáře dorazil míč do prázdné branky, čímž dokonal své gólové představení (0:3). Ve zbývajících dvaceti minutách byli lepším týmem domácí, tlačili, tlačili, ale branky nepřicházely. První domácí padla „až“ ve 48. minutě. Jan Prokop Zbořil přihrál z levého křídla na střed Václavu Koutnému, ten míč velmi pohledně zpracoval, udělal s ním dva rychlé kroky a bodlem zakončil přízemní skákavou střelou ze sedmi metrů přesně k pravé tyči (1:3). Dvě minuty před koncem zápasu dal domácím naději alespoň na bodový zisk Igor Šebo, který se prosadil střelou z levého křídla do vzdálenějšího pravého růžku Zahradníkovi branky (2:3). V poslední akci zápasu domácí hráči TJ Tvoja Mama zahrávali rohový kop a po hlavě jednoho z nich trefili pouze levou tyč, a tak všechny tři body odvezli, především díky produktivitě Ondřeje Tučka, hrači Ajaxu.