Konání: 2017-04-29 14:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2016/2017 Jaro, 2.B liga, kolo 17

Skóre: 5:2

Skóre v polovině: 3:1

Komentář: Během celého utkání měli převahu domácí, kteří zcela po zásluze zápas opanovali a připsali si do ligové tabulky 3 body za vítězství v poměru 5:2. První branku utkání vsítil v 10. minutě Tadeáš Toulec, který vyslal z pravého křídla zhruba 9m od branky přízemní ránu, která s pomocí drobné teče bránícího hráče skončila až za zády gólmana Králíčka (1:0). V 16. minutě se podařilo High Society srovnat krok, když Haris Zulič rozehrál autové vhazování z pravé strany na svého spoluhráče Lemberlera, stojícího na hranici pokutového území, ten mu přiťuknul míč promptně zpět do středu hřiště, Haris míč potáhl na hranici malého vápna a zakončil přesně k bližší pravé tyči (1:1). Ve 20. minutě navrátil domácím vedení Martin Kunc, který zužitkoval přihrávku Tadeáše Toulce z levé strany napříč pokutovým územím až na vzdálenější pravou tyč a ve skluzu dopravil míč do sítě (2:1). Ve 25. minutě se domácím vydařila souhra na levém křídle po ose Kunc - Šindela - Toulec, kdy posledně jmenovaný skóroval 7m od branky z relativně ostrého úhlu do vzdálenějšího vinglu hostující branky (3:1). Ve 34. minutě se domácí prezentovali výtečně nacvičeným zahráním rohového kopu. Šindela zahrál rohový kop z pravé strany na střed hranice vápna na zcela volně nabíhajícího Martina Kunce, a ten z první zacílil přízemní střelou přesně ke vzdálenější levé tyči (4:1). Ve 49. se situace opakovala, tentokrát byl zakončujícím po rohovém kopu Tadeáš Toulec a míč nekompromisně napálil ze středu hranice vápna pod víko ke vzdálenější levé tyči (5:1). Závěrečnou branku duelu vsítil pět minut před koncem Tomáš Jelínek po povedené kombinační akci High Society. Ze středu posunul Haris míč na pravé straně nabíhajícího Brunclíka, ten hbitě poslal míč k levé tyči na zcela volného Jelínka, který neměl sebemenší potíže zakončil do odkryté části branky (5:2).