Zařazení: 2014/2015 P, 2.B liga, kolo 11

Rozhodčí: TJ Tvoja Mama

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Zápas PMS Olympian - Fc Lehovec City byl plný rychlosti, důrazu, ale i fotbalové krásy. Domácí i vzhledem ke svému nižšímu počtu hráčů spoléhali na zabezpečenou obranu a hrozili z rychlých protiútoků, zatímco hosté většinou diktovali tempo hry s míčem na svých kopačkách. Olympian pak táhl především velmi kvalitním výkonem Miloš Kačírek, který, respektuje jméno holandského kanonýra Van Nistelrooye na svých zádech, v prvním poločase dvakrát výborně zakončil a byl hlavní příčinou, proč za poločasového hvizdu bylo skóre 2:0. Hosté ovšem po poločase opět převzali iniciativu a tlačili, což se odrazilo i na kontaktním gólu Jana Bílého. Jakmile hosté prolomili prokletí Habudovy svatyně (trefili brankovou konstrukci snad šestkrát!), zdálo se nevyhnutelné, že padne i další gól a skutečně se tak stalo, když Michael Šarapatka využil zaváhání domácích v rozehrávce a zakončil do prázdné brány, čímž srovnal skóre. Následná fáze zápasu nabídla spoustu šancí, které skončily nevyužity, až dokud se zakončení nechopil asi nejlepší hráč hostů, Filip Mančal, který bez problémů poslal v 59. minutě míč do odkryté brány. Dlužno říci, že hosté si kvůli svému ohromnému množství šancí odvážejí tři body naprosto zaslouženě.