Zařazení: 2014/2015 P, 3.C liga, kolo 7

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 0:4

Skóre v polovině: 0:3

Komentář: Na poměry 3. ligy byl k vidění velmi pěkný a hlavně bojovný fotbal. Tento vyrovnaný zápas rozhodl začátek zápasu, který domácím nevyšel, a také neproměňování šancí domácích. Již ve druhé minutě domácí chybovali v rozehrávce a hosté se dostali do vedení 0:1. Pouze tři minuty po první brance šli hosté do vedení o dvě branky 0:2. Ve 23. minutě z autového vhazování přidali hosté svou třetí branku po pěkné střele hlavou a zápas byl téměř rozhodnut. Ve druhém poločase se domácí snažili vyrovnat, ovšem v dnešním zápase v koncovce selhali. Většina střel končila mimo branku hostí a co na branku směřovalo, vychytal výborný brankář hostí. V 50. minutě ještě hosté upravili skóre na konečných 0:4. (za stavu 0:3 hosté neproměnili pokutový kop)