Zařazení: 2013/2014 P, 2.B liga, kolo 3

Rozhodčí: Bazinga

Skóre: 0:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Nelehký úkol v podobě překonání soupeřovi defenzivy přineslo celkům FC Pony Slaystation a Bazinga velmi promáčené kobyliské hřiště, které nepřálo pěknému kombinačnímu fotbalu. Oba týmy navíc hrály o den dříve velmi náročné zápasy, které je stály hodně sil a nedostatek času na regeneraci byl u mnohých hráčů znát. Hra v prvních 15-ti minutách byla velmi opatrná a až s příchodem Romana Vokatého v 16. minutě, a tím i muže na střídání, byla do konce první půle Bazinga nebezpečnějším týmem. To se však jakoby mávnutím kouzelného proutku změnilo v úvodu druhého dějství, kdy jednu povedenou akci za druhou předváděl domácí FC Pony Slaystation a jen díky výborně chytajícímu gólmanu hostí, Krupičkovi, byl stav utkání stále bezbrankový. Do závěrečného hvizdu žádná z dobrých brankových příležitostí gólem neskončila a týmy se tak rozešly smírně 0:0.