Konání: 2013-11-10 16:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2013/2014 P, 3.B liga, kolo 8

Skóre: 2:1

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Strhující, mrazivá, dechberoucí, deštivá a v řadě případů nepřesná podívaná byla k vidění v osmém kole 3.B ligy mezi celky Darkage a FC Vyhul. Hosté vstoupili do utkání lépe a již ve 4. minutě utkání otevřeli zásluhou povedené střely Petra Valenty z přímého kopu skóre utkání. Zhruba do poloviny první půle následovala fáze, v níž se oba celky snažily o co nejaktivnější možné pojetí, díky čemuž se hra neustále přelévala ze strany na stranu a přibývalo dobrých šancí obou týmů. Jednu z nich se v 15. minutě podařilo přetavit Petru Jarošovi v gól, a tím i vyrovnávací branku. Do poločasového hvizdu již k vidění žádný dobrý střelecký pokus pramenící ve vedoucí branku nebyl, a tak se do kabin odcházelo za smírného stavu 1:1. Do druhé půle vstoupili stejně jako do té první aktivněji hosté, ale valná většina nadějně se rozvíjejících akcí končila střelou mimo brankovou konstrukci. Darkage měl pasáže utkání, v nichž byl nebezpečnějším týmem, ale žádný déle trvající tlak neměl potřebné parametry ke vstřelení rozdílové branky. Ta nakonec přišla v momentě, kdy se již oba celky smiřovaly s bodovým ziskem za remízu. V čase 58:59 se z ničeho nic objevil Zdeněk Šindelář osamocen před brankou hostujícího týmu, v zakončení si poradil jako starý mazák a rozhodl o plném tříbodovém zisku ve prospěch Darkage. Branky domácích: 15´ Petr Jaroš, 59´ Zdeněk Šindelář. Branky hostí: 4´ Petr Valenta.