Konání: 2014-11-23 13:20:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 1. liga, kolo 10

Skóre: 0:6

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: Atraktivní podívanou o pozici lídra v tabulce 1. ligy přineslo desáté kolo PKFL mezi celky Ludmila A a O. A. Arrows. Především pak výkon hostujícího O. A. Arrows, který svého soupeře drtil od úvodní do závěrečné minuty zápasu. Již ve 24 sekundě utkání se hosté dostali zásluhou hlavičky Pilmaiera a dorážky Matěje Souchy na brankové čáře do vedení (0:1). Tlak hostí neutichal, avšak koncovka vázla, a tak se na druhou branku muselo čekat až do 30. minuty. Střelcem byl opět Matěj Soucha, který dostal přihrávku na zadní pravou tyč od Ondřeje Veverky z levé strany a poslal O. A. Arrows do trháku (0:2). 32. minuta a navýšení skóre z pohledu hostí. Ze středu hřiště přihrál Michal Soucha na pravou stranu Štěpánu Svatoňovi, který z jedničky nabombil míč přesně k bližší tyči branky gólmana Peterky a nedal mu pražádnou šanci na zamezení míče v cestě do sítě (0:3). Ve 45. minutě se ze čtvrtého gólu hostí doslova radoval David Gregora, který dostal přihrávku z levé strany na střed od Michala Souchy a nepovedenou střelou o vlastní holeň překonal brankáře Peterku (0:4). V 53. minutě přihrál Jan Pilmaier míč od levého rohového praporku na střed hřiště volně stojícímu Matějovi Souchovi, ten se se střelou ze střední vzdálenosti nerozpakoval, vyslal jedovku k levé tyči a zvýšil na 0:5. Závěrečnou branku duelu zinscenovali hráči O. A. Arrows povedenou kombinační akcí po trase Matěj Soucha – Michal Soucha – David Gregora, kdy posledně jmenovaný zakončoval ze středu vápna do prázdné (0:6). Hosté zvítězili zcela zaslouženě, když celý zápas pracovali kompaktně a zodpovědně jako tým a nikoli jako individua. To se o hráčích Ludmily A v dnešním utkání říct nedá, návrat byl pro její dvojici ofenzivních hráčů zcela cizí a celý zápas tak Ludmila hrála v obranné činnosti oslabená o jednoho hráče.