Zařazení: 2014/2015 P, 2.A liga, kolo 4

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 7:4

Skóre v polovině: 3:2

Komentář: Atraktivní zmar byl k vidění v utkání čtvrtého kola druhé nejvyšší soutěže PKFL mezi celky Kanec v bučině a Parma AG. O úvodní branku duelu se v 16. minutě postaral domácí Jan Kasl. Ten si udělal na levé straně hřiště místo pro zakončení, vystřelil na vzdálenější pravou teč a za přispění lehké teče jednoho z beků slavil vstřelenou branku (1:0). O několik málo desítek sekund později se Jan Kasl vydal středem hřiště vstříc brance hostí, v závěru akce přihrál na vpravo nehlídaného nabíhajícího Zbyňka Nováka a ten pohotově z první uklidil míč k levé tyči (2:0). Ve 21. minutě byl Matouš Pěruška z Parmy AG vyslán jedním ze svých spoluhráčů do úniku po pravém křídle a v zakončení si počínal chladnokrevně, okolo stojné nohy brankáře poslal míč do polo-odkryté svatyně domácích (2:1). O minutu později se hosté radovali podruhé, dlouhý nákop jednoho z hráčů Parmy AG gólman Holub podskočil a ten skončil až ve vápně na noze zcela osaměle nabíhajícího Jana Pěrušky, který z jednoho metru „narval“ míč do prázdné (2:2). Veledůležitý gól z pohledu domácích přišel v samotném závěru úvodního dějství. Přímý kop rozehráli domácí na krátko, z levé strany naservíroval Kasl míč na střed hřiště na nabíhajícího Ondřeje Sládečka, který vyslal tvrdý projektil do břevna, od břevna putoval míč do zad gólmana a následně za brankovou čáru (3:2). Tento moment rozhodně ovlivnil psychické rozpoložení obou celků a v druhé půli to byli hráči hostující Parmy AG, kdo tahal za kratší stranu provazu. Ve 35. minutě zahrával Jaroslav Matyáš rohový kop z pravé strany, na středu našel přesně nohu nabíhajícího Jana Kasla a ten zakončil po zemi k levé tyči (4:2). Naději na bodový zisk vykřesal v 39. minutě Matouš Pěruška, který vyslal střelu ze střední distance a teč jednoho z beků zapříčinila to, že míč skončil přesně u levé tyče (4:3). Ve 44. minutě nechali hosté otevřenou dálnici pro Ondřeje Sládečka, který postupoval od poloviny hřiště z pravé strany do středu a následně směrem brance nikým neatakován a těsně před hranicí vápna vyslal na brankáře hostí nechytatelnou dardu (5:3). Velmi pěkně po technické stránce se ve 46. minutě prezentoval Jan Kasl, který poslal patičkou míč lobem do ohně ve vápně, kde nejvýš vystoupal Jaroslav Matyáš a perfektní hlavičkou na zadní přehodil brankáře (6:3). 51. minuta a s ní třetí gól Ondřeje Sládečka po trojím naznačení a zakončení k levé tyčce (7:3), perfektní práce. Poslední branku duelu vsítili hosté, konkrétně Dominik Hons v 57. minutě, kdy Jan Pěruška v závěru akce přihrál míč z pravé strany na levou, kde stál nikým nehlídán Dominik Hons a uklidil balón do prázdné (7:4).