Konání: 2015-11-15 14:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 P, 2.A liga, kolo 8

Skóre: 6:2

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Utkání, ve kterém byla počas první půle hra vyrovnaná, ve druhé již domácí zapnuli na vyšší level a svého soka přejeli. Klíčové momenty utkání: 14´ - Pumelice Semráda ze středu hřiště deset metrů od brány přesně k levé tyči ve vyšce jednoho metru nad zemí (1:0). 26´ - Rychlý kontr hostí 3 na 1, kdy finální přihrávka směrovala z pravého křídla napříč vápnem na vzdálenější levou tyč, kde ve skluzu zakončil do odkryté části branky Svoboda (1:1). 42´ - Autové vhazování Petra Sedláka z levé strany do malého vápna hostí na nabíhajícího Radka Davida, který se zavěsil do vzduchu a pohlednou hlavičkou rozvlnil síť za zády gólmana Svobody (2:1). 47´ - Autové vhazování Pavla Semráda z pravé strany, míč propadl na hranici vápna na levé křídlo, kde stál Vojtěch Douša, který následně z otočky zakončil přesně ke vzdálenější pravé tyči (3:1). 49´ - Povedená narážečka na jeden dotek po ose Brych - Douša - Brych, kdy posledně jmenovaný zakončoval z malého vápna po přihrávce z levé strany do prázdné brány (4:1). 51´ - Přihrávka z půlky hřiště na hranici vápna, kde stál zcela osamocený Holeček, ten pouze nastavil nohu a usměrnil míč okolo padajícího gólmana Milforta do sítě doprostřed brány (4:2). 54´ - Obdobná branka jako ta na druhé straně o tři minuty dříve. Přihrávajícím byl tentokrát Radek David, zakončujícím Petr Sedlák, který to měl v zakončení složitější a musel zakončovat, i zásluhou navrátivšího se beka, natřikrát (5:2). 57´ - Střela Petra Sedláka z levého křídla na vzdálenější pravou tyč, kde míč ještě lehkou tečí usměrnil a angličanem zakončil Vojtěch Douša (6:2). Zasloužený zisk tří bodů pro domácí a posun na čtvrté místo ligové tabulky.