Konání: 2014-10-05 12:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 3.A liga, kolo 4

Skóre: 2:1

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Přestože se k sobě měly tábory obou celků před dnešním utkáním velmi přátelsky, herní pojetí hráčů bylo dosti hraniční. Již ve 3. minutě byl za zákrok za hranicí pravidel oceněn žlutou kartou nebezpečně vypadající faul Ondřeje Koutného na Ondřeje France. O úvodní branku duelu, která vzbudila vášně na straně hostí, se již v 5-té minutě postaral Václav Koutný, který v rychlém přechodu domácích dostal skvostnou přihrávku od Davida Káni z levého křídla do vápna přímo na střed brány a špičkou turfu usměrnil míč nechytatelně za brankářova záda (1:0). V následujících minutách hra ustrnula, ale vše zlomila druhá branka zápasu, opět v síti hostí, v 16. minutě. Po pravé straně unikl Štěpán Malík, vyslal tvrdou ránu do levé tyče, od níž se míč odrazil do zad skákajícího gólmana a následně za brankovou čáru (2:0). Od této chvíle se tempa hry ujali hostující Los Losos, šance ke skórování však nepřicházely. Jako první se do „loženky“ dostal až ve 43. minutě nový muž na soupisce hostí, Josef Veselý, který však chybu brankáře, po níž se ocitl sám u pravé tyče před prázdnou bránou domácích, trestuhodně nepotrestal. Chuť si nicméně tentýž hráč spravil o deset minut později. Rohový kop Petra Romanova z pravé strany skončil přesně na noze na hranici vápna volně stojícího Veselého, a ten se pohotovou střelou k levé tyči nemýlil (2:1). Do závěrečného hvizdu již branka nepadla, a tak hosté mohou litovat zahozené šance ze 43. minuty, naopak domácí se mohou radovat z důležitého cenného tříbodového zisku.