Konání: 2016-06-12 12:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 J, 3.C liga, kolo 22

Skóre: 2:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Závěrečný duel 3.C ligy, mezi domácím TJ Tvoja Mama usilujícím o konečnou šestou příčku v tabulce a již jistým do druhé nejvyšší ligy PKFL postupujícím Hell Spartans, zahájil oficiální nástup, v němž los vyhráli domácí a šlo se na šedesátiminutovou vřavu. Popravdě to žádná velká vřava nebyla, oba celky hrály pohodový fotbal v duchu fair-play. V prvním poločase toho k vidění moc nebylo, a tak oba týmy odešly do kabin za bezbrankového stavu. Druhá půle začala stejně jako ta první a zlom, který znamenal oživení hry přišel ve 37. minutě. Po autovém vhazování Igora Šeba z pravé strany se na středu hranice pokutového území ocitl zcela volný David Kaňa, který v těžké pozici zamířil takticky nad branku, čímž donutil gólmana Richtra k rozehrávce míče od branky na Lukáše Havlína, ten mu míč ihned vrátil a Jaroslav neomylně poslal míč za svá záda (1:0). Jak prozíravá branka od Davida, vítězná branka = Man of the match. Ve 45. minutě si na druhé straně pohledně narazil Martin Dayef míč s Martinem Baštou a střela z pravého křídla zhruba osm metrů od branky skončila na levé tyči Neřoldovi branky. V 52. minutě využil chyby Ondřeje Koubka v defenzivě Igor Šebo a postupoval z levé strany sám na brankáře hostí, metr před vápnem vyslal přesnou střelu k bližší levé tyči a rozhodl o konečném zisku tří bodů pro domácí (2:0), jelikož hostům se ve zbývajících osmi minutách prosadit nepodařilo. Výhra domácích je zasloužená a stejně tak konečná šestá pozice v tabulce. Hostujícímu Hell Spartans nezbývá než pogratulovat k mistrovskému titulu a popřát hodně štěstí ve druhé lize. Utkání je možné zhlédnout na Youtube kanálu zde: www.youtube.com/watch?v=fnNP0HE1RIs