Zařazení: 2014/2015 J, 3.C liga, kolo 14

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 7:0

Skóre v polovině: 5:0

Komentář: Utkání mezi týmy Slavoje a FC Vyhul mělo díky přístupu obou celků jasný průběh. Zatímco domácí Slavoj přistoupil k utkání zodpovědně, hostující FC Vyhul velmi lehkovážně a spíše než fotbal samotný je zajímala „vtipná“ krkolomná pozice některého z hráčů, snažícího se zachytit nepřesnou přihrávku, zpracovat balon či zblokovat míč směřující na bránu. O úvodní branku duelu se postaral Marek Hanzl v 9. minutě, když zužitkoval přihrávku od svého spoluhráče z pravého křídla a přízemní střelou k pravé tyči nedal gólmanovi Maríkovi šanci na reakci (1:0). V 15. minutě byl rozdíl ve skóre již dvoubrankový. Jiří Kabelka si zahrál se svými soupeři u pravého rohového praporku na kličkovanou a po následné přihrávce před bránu, zakončoval Ondřej Fišer do prázdné (2:0). Mezi 19. a 21. minutou se zrodila ďábelská tříminutovka Slavoje, kdy domácí navršili skóre z 2:0 na 5:0. Nejprve se v 19. minutě prosadil po přihrávce Marka Štěpánka ze středu na levou stranu hřiště Jan Vácha, který překonal gólmana hostí střelou po zemi do protipohybu do středu branky (3:0), o několik málo sekund později navršil skóre Tomáš Příhonský, ke kterému se dostal míč na hranici vápna po rohovém kopu Marka Štěpánka a nepřesném zakončení Marka Hanzla. Tomáš si ve vápně počínal jako zkušený mazák a zakončil naprosto chladnokrevně k pravé tyči (4:0). Třetí gól v rychlém sledu a pátý celkově, který stanovil i poločasové skóre 5:0, vsítil Jan Poutě ve 21. minutě. Honza se se zakončením nerozpakoval a tvrdým přízemním bodlem doprostřed brány, a „obtočení“ se míče okolo brankářovi nohy, mohl slavit vstřelenou branku (5:0). Šestou branku přidal ve druhé půli, konkrétně ve 42. minutě, Ondřej Fišer, který se ocitl na pravém křídle sám před brankářem Maríkem a přesně umístěnou střelou nad jeho nohu k levé tyči navýšil stav utkání (6:0). Poslední branku vstřelil v minutě pětačtyřicáté Jan Poupě, který poslal míč z levé strany ze střední vzdálenosti nechytatelně ke vzdálenější tyči (7:0). Domácí utkání po zásluze opanovali, získali tři body a upevnili si třetí místo v tabulce. Branky: 9´ Marek Hanzl (SLA), 15´ a 42´ Ondřej Fišer (SLA), 19´ Jan Vácha (SLA), 20´ Tomáš Příhonský (SLA), 21´a 45´ Jan Poupě (SLA).