Konání: 2023-03-12 13:20:00, Kobylisy

Zařazení: 2022/2023 Jaro, 2.B liga, kolo 12

Skóre: 3:4

Skóre v polovině: 2:3

Komentář: Vyostřené utkání z obou stran, ve kterém se bojovalo usilovně o balón, čemuž vypovídal vysoký počet přímých kopů. Úvodní branku duelu vsítil již v první minutě Kačírek, když samostatný únik po pravé straně zakončil přízemní střelou k bližší pravé tyči (1:0). O vyrovnání se v minutě dvanácté postaral po rozehrání rohového kopu do pokutového území, Patrik Baroch, který zacílil přesně z pravé strany ke vzdálenější levé tyči (1:1). Ve 14. minutě otočil průběh zápasu dnes aktivní Jakub Palata, který prostřelil chytajícího Garubu střelou po zemi (1:2). Netrvalo dlouho a v minutě šestnácté již Kampa vedla o dvě branky, když se šťastným lobem prosadil podruhé v utkání Patrik Baroch (1:3). Jiskřičku naděje na zvrat v utkání vykřesal ve 21. minutě Matouš Neužil, který zužitkoval precizní rozehrávku rohového kopu Kačírka na vzdálenější levou tyč. Matouš již neměl žádný problém míč uklidit do sítě (2:3). Ve 49. minutě se podařilo Diggers dokonce vyrovnat, rychlé autové vhazování s následnou pohotovou přihrávkou znamenalo kontr, v němž Allen Garuba udělal gólmanovi Boukalovi kliku na levou stranu, a následně zakončil do prázdné (3:3). V samotném závěru nakonec přeci jen převážili vítězství na svou stranu hráči Kampy FC. Po přímém kopu v 59. minutě se míč dostal až na vzdálenější levou tyč Ryklovi branky, kde stál Jie Ci Zheng, který šťastně usměrnil míč za záda brankáře a přinesl Kampě tříbodový zisk (3:4).