Zařazení: 2014/2015 J, 1. liga, kolo 19

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 5:3

Skóre v polovině: 4:1

Komentář: Strhující podívaná byla k vidění v 19. kole 1.ligy PKFL mezi celky Daytona b&w a Ludmila A. Již v 11. minutě utkání se o první změnu skóre postarali po chybě Ludmily A domácí. Ve snaze o rychlé založení útočné akce chyboval v rozehře David Matějíček, čímž vyslal do brejku Jiřího Václavíčka, a ten z levého křídla uklidil míč přesně ke vzdálenější pravé tyči (1:0). Ve 13. minutě poslal Daytonu b&w do dvougólového trháku Tomáš Krákora. Po rohovém kopu z pravé strany se k odraženému míči na hranici vápna dostal jako první právě Tomáš a utaženou placírou na vzdálenější levou tyč rozvlnil síť za zády gólmana Peterky podruhé (2:0). V 17. minutě snížil po chybě posledního bránícího domácího hráče na středu hřiště Maksym Dikusar, který se okolo beka lehce otočil a tváří v tvář gólmanovi Maříkovi zakončil přesně k pravé tyči (2:1). 21. minuta a povedená akce domácích, kdy Martin Mužák přihrál na střed na hranici vápna Krákorovi, ten posunul balón na levou stranu Václavíčkovi, a ten následně tvrdou ranou k levé tyči překonal gólmana hostí potřetí (3:1). O tři minuty byla situace z pohledu domácích ještě radostnější, Martin Mužák vyslal z pravého křídla střílený centr, míč přes odraz bránícího hráče našel cestu k tělu Davida Macha, od nějž se šťastně odrazil do brány (4:1). Po půli Ludmila A zmáčkla svého soka více, než tomu bylo v úvodním dějství, ale branku dokázala vsítit až v minutě 47. V té přihrál Matěj Vrána ze středu hřiště na levou stranu volnému Dikusarovi, ten míč zpracoval a poslal přízemní střelu přesně ke vzdálenější pravé tyči (4:2). V 55. minutě uklidnil domácí Martin Mužák. Po rychlém přenesení hry z levé strany na střed na volného Václavíčka se následně po jeho přihrávce dostal míč na pravou stranu na volného Martina Mužáka, ten se se střelou nerozpakoval a nadvakrát překonal gólmana Peterku s drobným přispěním beka (5:2). Poslední branku duelu vsítili v 56. minutě hosté. Individuální průnik Mazance z levé strany do vápna, posunutí míče napravo na volně stojícího Koblihu a jeho zakončení nad padajícího gólmana Maříka (5:3). Suma sumárum, naprosto zasloužený zisk tří bodů pro domácí Daytonu b&w.