Zařazení: 2014/2015 P, 1. liga, kolo 7

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 3:12

Skóre v polovině: 2:5

Komentář: Ve 3. minutě brankář domácích Mařík našel nádherným výhozem svého útočníka který vstřelil branku na 1:0. V tu chvíli se zdálo, že utkání bude velmi pěkné a vyrovnané. To ovšem platilo pouze do 9. minuty. V 9. minutě hosté po krásné akci dali svou první branku v zápase a vyrovnali skóre na 1:1. O pouhou minutu poté již hosté vedli 1:2. No a netrvalo dlouho a skóre se opět měnilo. Ve 12. minutě již hosté vedli o dvě branky 1:3. 15. minuta zápasu... Domácí tým rozehrával rohový kop, ze kterého po nepřehledné situaci ve vápně snížil na 2:3. Tento gól byl ovšem poslední gól domácích za skóre se kterým se dalo ještě něco dělat. Od této chvíle přišla velká série hostí! 23. minuta 2:4. a ještě minutu před koncem poločasu hosté zvýšili náskok pěknou patičkou na 2:5. Hned na začátku druhého poločasu ve 31. minutě bylo skóre již 2:6 a v 35. minutě po pěkné individuelní akci 2:7. Ve 37. minutě byl náskok ještě větší tedy 2:8.. Až za stavu 2:10 se dočkali po dlouhé době zase domácí, kteří snížili na 3:10. Ovšem další dva góly dali zase hosté a vyhrali tedy zápas vysokým rozdílem 3:12, které odpovídá předvedené kvalitě.