Zařazení: 2016/2017 Podzim, 1. liga, kolo 8

Rozhodčí: David Řezáč

Skóre: 3:1

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Velmi pohledné utkání nejvyšší ligy PKFL, plné nápaditých kombinací, šancí, tvrdých a po většinou fairových soubojů. Z průběhu zápasu nebylo rozhodně poznat, že se utkává dosavadní suverén první ligy s týmem krčícím se na předposledním místě. Na straně Ludmily byla bezesporu fotbalová kvalita, individuální schopnosti, nebojácnost v soubojích jeden na jednoho. Na straně nováčka v 1. lize - Hedonisu odhodlání, zarputilost a týmové pojetí. Do utkání vstoupil aktivněji tým Hedonisu a v první pětiminutovce dokázal několikrát udělat nepříjemný průvan v obraně domácích. Následně však se aktivity ujali domácí a měli více míč na svých kopačkách. Pohlednými kombinacemi i pokusy přejít individuálně hráče Hedonisu usilovali o vstřelení vedoucí branky. Hedonis se v této fázi utkání spíše soustředil na poctivé bránění své poloviny a po zisku míče se rychlým přechodem snažil hrozit do otevřené a poněkud laxní obrany Ludmily. Útočné výpady se Hedonisákům dařily v první půli obstojně a vypracovali si několik velmi slibných šancí ke vstřelení branky, ba dokonce dvakrát orazili tyč Peterkovy branky. Co se nepodařilo Hedonisu, podařilo se Ludmile. Po jedné z mnoha šancí v první půli vstřelil vedoucí branku Milan Mazanec. Za stavu 1:0 pro domácí se taky odcházelo do "šaten". Druhá půle začala aktivitou Ludmily, která byla na míči a pokoušela se někdy až příliš složitým řešením odskočit na dvoubrankový distanc. Bohužel pro domácí v nadějných situacích několikrát zklamali v koncovce či hosty zachránil dobře chytající Jan Krutský. A tak přišel logický trest v podobě vyrovnání z rychlého protiútoku z kopačky Petra Procházky. Hosté byli brankou viditelně povzbuzeni a svým elánem se dostávali do nebezpečných zakončení a situací. Branku domácích však ten den strážil skvělě chytající Peterka a několikrát rozesmutněl útočníky hostí výbornými zákroky. Po fázi utkání, kdy se hra přelívala z jedné strany na druhou a gól na obou stranách visel na vlásku, utrhl vedení vítěznou brankou Dominik Barták a nedlouho po té pečetil výhru svým druhým zásahem v utkání Milan Mazanec. A tak agilní mladí borci Ludmily dvěma brankami v poslední 1/4 zápasu rozhodli o tom, že tři body zůstaly doma.