Kdo: SFA Kobyliští Tygři / One Direction

Zařazení: 2022/2023 Jaro, 3.B liga, kolo 12

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 0:1

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Utkání, ve kterém se střetla zkušenost na straně jedné, One Direction, a nadšení na straně druhé, SFA Kobyliští Tygři. Hra zejména v kombinaci postrádala kvalitu, a tak se jako nejúčinnější zbraň jevil přímočarý tah na branku. Tím se prezentoval zejména Jakub Kavena z řad Tygrů. Ve 27. minutě hry se mu tímto způsobem podařilo odpoutat od svého strážce a trefit z pravé strany zhruba 6 metrů od svatyně gólmana Hřídele levou brankovou konstrukci. Čtyři minuty po půli se podařila One Direction zdárně zakončit ojedinělá souhra po trase Čáp - Bárta, druhý jmenovaný zakončil přesně k pravé tyči a poslal svůj tým do vedení. Vstřelená branka otevřela stavidla hry a začalo se "bláznivě" útočit. Snaha o zrychlení procesu kombinace však byla kontraproduktivní, znamenala pouze větší nepřesnosti v rozehře, a tak se stav až do závěrečného hvizdu nezměnil. Nic na tom nezměnil ani samostatný únik Matěje Lisého v 57. minutě a následná dorážka Jakuba Kaveny mimo tři tyče branky One Direction. Utkání tak dospělo do svého konce za stavu 0:1.