Kdo: One Direction / Ambassadors FC Praha

Konání: 2016-11-04 20:30:00, Kobylisy

Zařazení: 2016/2017 Podzim, 3.A liga, kolo 8

Skóre: 5:2

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Velmi pohledné utkání plné šancí na obou stranách. O úvodní branku zápasu se v 6. minutě postaral Mikuláš Havlík, gólman Chlum chtěl odkopnout balón z pravé strany vápna a míč napálil přímo do nohy Havlíka, od níž putoval do prázdné brány (1:0), v 11. minutě utkání dorazil odražený a volně poskakující míč z hranice vápna přesně k pravé tyči Jakub Lorenc (2:0). V 18. minutě poprvé udeřili také hosté, když si Martin Hrycej pustil míč z poloviny hřiště do brejku na levé křídlo a následně zakončil přízemním angličanem o pravou tyč (2:1). Ve 33. minutě jeden z hostujících hráčů nacentroval křížem před branku, kde si míč do vlastní sítě srazil Lyonel Badette (3:1). Ve 35. minutě hosté zahrávali autové vhazování, to jeden z hostujících hráčů pustil na Martina Hryceje, stojícího na levé hranici vápna, který zacílil do pravé šibenice (3:2). Ve 41. minutě podnikli domácí rychlý výpad ve dvou na polovinu soupeře. Ve finále přihrál Jakub Lorenc z pravého křídla do malého vápna k levé tyči na osamoceně zakončujícího Havlíka (4:2). Poslední branka duelu padla v 58. minutě. Povedený večer stvrdil Mikuláš Havlík hat-trickem, Mikuláš dostal míč z levého křídla na střed a následně z hranice pokutového území zakončil po anglicku o levou tyč Chlumovi branky (5:2). Zasloužené vítězství domácích, nutno vyzdvihnout velmi pohledný kombinační fotbal, který předváděli jak domácí, tak hosté a zcela jistě můžeme očekávat jejich posun tabulkou nahoru.