Konání: 2015-05-17 16:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 3.C liga, kolo 19

Skóre: 12:1

Skóre v polovině: 5:1

Komentář: Utkání mezi Lhotkou stars a Udatným Kedlubnem se počas celého zápasu neslo v duchu fair-play. Přispělo k tomu mj. to, že se souběžně s utkáním hrálo hokejové utkání MS ČR – USA o bronzové medaile, a tak šlo nejen o výsledek fotbalový. Fotbalové kvality mezi oběma tábory byly přeci jen znatelnější na domácí straně, čemuž taktéž odpovídá konečný drtivý výsledek 12:1. Nyní „ve stručnosti“ k jednotlivým brankovým situacím. Ve 12. minutě našla přihrávka Kovala z pravého křídla na levé straně vápna přesně nohu stojící Kateřiny Slámové, která si v zakončení počínala suverénně a prostřelila gólmana Papeže (1:0). O minutu později to bylo již o dvě, Michal Koval přihrál z pravé hranice vápna na levou stranu, kde stál zcela volný Vladislav Sláma, který následně zakončil přesně umístěnou přízemní střelou k pravé tyči (2:0). 15. minuta a další nárůst rozdílu ve skóre, na pravé straně hřiště se zbavil Michal Koval bránícího hráče, přihrál na střed Janu Hornímu, ten mu míč k pravé tyči vrátil a Michal zakončil do prázdné (3:0). Čestný úspěch v podobě vstřelené branky zaznamenali hosté v minutě 16. Po levém křídle hřiště unikl Egor Gomulin, ve vápně udělal kličku bránícímu hráči, poté i gólmanovi a do odkryté horní poloviny brány skóroval (3:1). V 19. minutě se domácí prezentovali povedenou kombinační akcí, po ose Jan Horní z pravého křídla na levou stranu, kde stál Michal Koval a na střed, kde zakončoval David Tukora do prázdné svatyně (4:1). Ve 24. minutě slavila Lhotka stars pátou vstřelenou branku, autové vhazování Kovala brankář Papež podskočil, míč doplachtil až k Janu Hornímu, ten míč zpracoval u zadní tyče na prsa a následně zakončil do prázdné (5:1). Ve 31. minutě vstřelili domácí další branku, nedůrazu v obraně hostí využil Jan Horní po devatenácti vteřinách druhé půle, protlačil se na pravém křídle před branku a skóroval k bližší pravé tyči (6:1). Ve 33. minutě vypíchla míč na středu hřiště Kateřina Slámová na Michala Kovala, ten z pravé strany přihrál na levou stranu, kde stál Jan Horní, který z první do prázdné zakončil (7:1). Klidnou bezgólovou čtrnáctiminutovku utnula ve 47. minutě zápasu Kateřina Slámová, která se prezentovala jako výborná snajperka, když z horizontu za přispění drobné teče bránícího hráče zamířila svou střelu přesně do levé šibenice (8:1). O minutu později skórovali domácí podeváté, Vladislav Sláma přihrál z levého křídla na střed Michalovi Kovalovi, ten se se střelou nerozpakoval a poslal ji nechytatelně do odkryté pravé poloviny branky (9:1). V 51. minutě přenesl hru Jan Horní z pravé strany na levou, kde stál zcela volný Michal Koval, a ten následně zakončil do prázdné jubilejní desátou brankou Lhotky stars v utkání (10:1). V 57. minutě přidal jedenáctý gól opět Michal Koval, poté co ho vyzval precizním pasem z vlastní poloviny hřiště Pavel Dvořák, zpracoval na hranici vápna míč a obstřelil brankáře Papeže (11:1). V posledních sekundách utkání dokonal svoji pětibrankovou exhibici a velký výkon Michal Koval střelou do prázdné po přihrávce Jana Horního (12:1). Domácí si zásluhou tříbodového zisku upevnili třetí místo v ligové tabulce, hosté si naopak kvůli vysoké porážce o jedno místo pohoršili a spadli na desáté místo.