Konání: 2018-05-20 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2017/2018 Jaro, 1. liga, kolo 19

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Domácí Kanec v bučině se prezentoval srdnatým a bojovným výkonem, který však nakonec na dravost -náctiletého mládí nestačil. Vysoký presink domácích byl korunován zaslouženým dvoubrankovým vedením již v deváté minutě duelu. První branku vsítil v první minutě Ondřej Sládeček, druhou poté v minutě deváté Jaroslav Matyáš (2:0). Stav korigoval za Red Team pět minut před půlí chytrým lobem z levé strany Leo Cavaliere (2:1). V druhé půli se domácí zatáhli, snažili se ubránit těsný výsledek, jelikož se mohli spolehnout na famózně chytajícího gólmana Plívu a vyráželi do rychlých brejků. Dvě velké šance spálili, za což následoval trest, v 51. minutě se od břevna odrazil míč na hranici malého vápna na hlavu zcela volného Jie Huang, který srovnal stav zápasu (2:2). Nutno podotknout, že Jie byl v celém zápase nejatakovanějším hráčem domácího týmu, a zároveň nejaktivnějším hráčem hostujícího týmu, gólem tak pouze korunoval svůj výborný nedělní výkon. Rozdílová a vítězná branka Red Teamu se zrodila v minutě 55., kdy přihrávku od levého rohového praporku na hranici vápna zužitkoval střelou do levého horního růžku svojí druhou brankou v utkání Leo Cavaliere (2:3). Zápas nabídl velmi atraktivní a dramatickou podívanou.