Konání: 2019-10-06 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2019/2020 Podzim, 1. liga, kolo 5

Skóre: 2:2

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Velmi pohledné fair-play hrané utkání, ve kterém bylo poprvé potřeba písknout až v 18. minutě hry. FC SION se ujal vedení ve 21. minutě, kdy se na středu individuálně uvolnila nová akvizice, Přemysl Krejčí a v samostatném trháku na gólmana zakončil po zemi doprostřed brány (1:0), druhou branku domácích přidal ve 43. minutě střelou z levé strany ke vzdálenější pravé tyči Lukáš Krupička (2:0) a FC SION mířil za vítězstvím. Fantasticky chytajícího Tomáše Vyležíka se podařilo hostím ve 48. minutě, kdy se po povedené souhře a náběhu z levé strany na střed pokutového území prosadil Petr Bílek (2:1) a zdramatizoval koncovku duelu. Ohnivá kola Los Angels Anals se v závěrečné desetiminutovce roztočila naplno a byli to oni, kdo diktoval tempo utkání. Zasloužená vyrovnávací branka přišla v 54. minutě, kdy se střelou z pravé strany ke vzdálenější levé tyči ze vzdálenosti 7 metrů prosadil Daniel Boubín (2:2) a uzavřel střelecký účet večera.