Zařazení: 2023/2024 Jaro, 2.B liga, kolo 17

Rozhodčí: Martin Záliš

Skóre: 3:0

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Hosté začali zápas bez jednoho hráče a domácí toho samozřejmě ihned využili a již po dvaceti minutách vedli 3:0. K doplnění hostujicího týmu došlo až mezi 20-25 min. a hra tak byla opravdu vyrovnanější. Ve 29. min došlo ke kopnutí v souboji o míč ze strany domácích. Hru jsem přerušil a signalizoval PVK. Následovalo slovní dožadování, že hostující tým při útoku vedl míč mimo hrací plochu. Na to přiběhl i kapitán domácích kdy křičel na hosty a dožadoval se přiznání autu. Následně protihráče urazil slovy “Ty čůráku”. Na to jsem mu udělil ŽK, ale v ihned jsem si uvědomil, že by to byla chyba. Po oznámení této chyby jsem udělil ČK. Vyloučený hráč nechtěl opustit HP, ale na opakovanou žádost mou a jeho spoluhráčů to udělal. Celý incident zdržoval navázání hry, ale asi po pěti minutách se jej podařilo ukončit a tak jsem oznámil, že budeme dohrávat zbývající čas prvního poločasu. Poločas i zbytek zápasu se dohrál bez dalších vážnějších incidentů. Domácí zodpovědně bránili a dokonce si i vytvořili šance na další branku. Hosté sice měli početní převahu, ale prosadit se nedokázali. TP - vyloučený hráč odmítl opustit HP, proto byla hra navázána až po cca 5. minutách, nadále se zdržoval v prostoru hřiště a narušoval průběh utakání. Po utkání komplikoval podepsání zápisu. TP hostí - vyloučený hráč odmítl opustit HP a následně i prostor hřiště a nadále svými výroky narušoval utkání.