Zařazení: 2014/2015 J, 3.B liga, kolo 22

Rozhodčí: Hells

Skóre: 0:2

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Velmi pohledné utkání, v němž síly změřil vedoucí tým tabulky, FC Texas Nové Strašecí, a šestý tým ligy, Hell Spartans. Hostující FC Texas Nové Strašecí působil po celý zápas fotbalovějším a technicky zdatnějším dojmem, domácí se snažili vyrovnat svému soupeři v bojovnosti, což na zisk jakéhokoli bodu z utkání nestačilo. Úvodní branku duelu vsítil po individuální akci v osmadvacáté minutě Míra Blaha. Míra si na pravém křídle uzmul balón, navedl si jej do středu hřiště a z dobrých 10-ti metrů od branky Hell Spartans zacílil přízemní ranou přesně mezi nohy gólmana Peterky (0:1). Druhou a poslední branku zápasu vsítil dvě minuty po poločasové přestávce opět Míra Blaha. V defenzivní činnosti na pravé straně vyrobil hrubici jako Brno Daniel Peterka a vyslal do úniku duo David Scharf - Míra Blaha. Prvně jmenovaný v závěru akce předložil míč z pravé hranice vápna na levou stranu zcela osamocenému Blahovi, který neměl sebemenší problém se zakončením do prázdné (0:2). Utkání nabídlo ve zbývajícím minutách hry řadu šancí, které však již brankou neskončily a FC Texas Nové Strašecí si tak dokráčel pro mistrovský titul za vítězství ve 3.B lize. Gratulace!