Konání: 2014-09-14 14:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 2.A liga, kolo 1

Skóre: 1:2

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Velmi vyrovnané utkání skončilo vítězstvím Kance v bučině, který si během celého utkání počínal v soubojích důrazněji. O úvodní branku zápasu se v 10. minutě postaral Jan Vlk, který předběhl beka domácích čekajícího vágně na míč, uzmul jej a pohotově zpoza vápna vypálil přesnou přízemní střelou k pravé tyči (0:1). Pro gólmana Pavla Srba to byl hodně smolný moment, jelikož pár sekund před tím vystřídal do té doby v brance zaskakujícího Šimona Kulakowského. Aniž by si tak nejdříve sáhl na míč, lovil ho ze sítě. O vyrovnání se dvě minuty před poločasovým hvizdem zasloužil Šimon Kulakowski, který vyslal tvrdou ránu z levého křídla k bližší tyči a překonal gólmana Peška, který dokázal míč pouze lehce ztlumit, nikoli však zabránit v cestě do sítě (1:1). Vítězná trefa utkání se zrodila v 52. minutě. Jaroslav Zoula v rychlém brejku 3 na 1 zatáhl míč po levé lajně a milimetrovým pasem našel před brankou osamoceně nabíhajícího Jaroslava Matyáše, který zaváhání domácí obrany tvrdě potrestal (1:2). Do konce utkání již žádná akce gólem v síti neskončila a Kanec v bučině si tak z kobyliského hřiště odvezl tři cenné body za výhru 1:2.