Rozhodčí Sergej Greshnyakov

fotka hráče Sergej Greshnyakov
Jméno a příjmení
Sergej Greshnyakov
Email
***
Telefon
***
Rok narození
1974


Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Skóre Detail



Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Hodnocení domácí Hodnocení hosté Skóre
2019-09-08 14:30 Los Losos Fc Vyhaslé Hvězdy Děkanka 2 : 3
2019-09-08 17:15 Parma AG Daytona b&w Plamínkové 1 0 : 5
2019-09-08 16:00 1.FC Crux Praha Diggers Plamínkové 2 3 : 3
2019-09-22 14:30 AG UNITED Black Gold Plamínkové 2 5 : 0
2019-09-15 11:00 Converto Praha Los Losos Štěrboholy 2 : 1
2019-09-22 13:20 Los Losos Královské Vinohrady Děkanka 2 : 2
2019-09-22 17:15 Parma AG Kanec v bučině Plamínkové 1 5 : 3
2019-09-22 20:00 FC Hoblina Jižák AG Dechcurew Hostivař (31x43) 0 : 5
2019-09-20 19:30 Plán B Hell Spartans Plamínkové 1 2 : 3
2019-09-22 19:30 PFK Cyklona Dynamit Praha Libeň (Podvinný Mlýn) 0 : 7
2019-09-22 16:00 1.FC Crux Praha Black Gold Plamínkové 2 5 : 0
2019-09-29 08:30 Druhá šance FC Hoblina Jižák FC Tempo Praha 3 : 6
2019-09-29 17:15 BTW Krč fm Eurest Runners Plamínkové 1 3 : 4
2019-09-29 14:40 AG Dechcurew Plán B Děkanka 1 : 2
2019-10-06 16:00 FC Momentum Ludmila A Kobylisy 5 : 8
2019-10-06 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Kanec v bučině Na dlouhém lánu 9 : 2
2019-10-06 20:50 FC Hoblina Jižák FC ResslBoys Hostivař (31x43) 2 : 8
2019-10-06 14:40 Black Bull Kobylisy FC Eintopf Kobylisy 2 : 1
2019-10-06 19:30 PFK Cyklona Real Vinohrady C.F. Libeň (Podvinný Mlýn) 1 : 7
2019-11-24 16:45 Judo club Jenis FC Atlepast Koráb 2 : 5
2019-10-06 12:00 TJ Tvoja Mama Dynamit Praha Kobylisy 3 : 4
2019-10-06 13:20 Diggers Black Gold Kobylisy 5 : 0
2019-10-13 11:00 Converto Praha LVFC Prague Štěrboholy 6 : 2
2019-10-06 09:00 SSI Group Judo club Jenis Litvínovská 5 : 8
2019-10-13 14:40 AG UNITED FC Plešivec Plamínkové 2 2 : 6
2019-10-20 17:15 Parma AG FC Momentum Plamínkové 1 3 : 1
2019-11-03 16:00 FC Momentum LVFC Prague Kobylisy 3 : 1
2019-11-03 13:20 Ludmila A Fc Vyhaslé Hvězdy Kobylisy 3 : 4
2019-11-03 11:00 Converto Praha Královské Vinohrady Štěrboholy 3 : 3
2019-11-03 20:00 FC Hoblina Jižák FC Stará garda Hostivař (31x43) 1 : 2
2019-11-03 14:40 FC ResslBoys Eurest Runners Kobylisy 2 : 0
2019-11-03 08:30 Druhá šance High Society FC Tempo Praha 7 : 4
2019-11-10 19:30 FC Elita One Direction Na dlouhém lánu 1 : 4
2019-11-10 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy FC Momentum Na dlouhém lánu 5 9 : 2
2019-11-10 14:40 Black Bull Kobylisy SSI Group Kobylisy 7 : 2
2019-11-10 13:20 Diggers The Wolves of Karlin Kobylisy 4 : 3
2019-11-17 11:00 Converto Praha FC Elita Štěrboholy 1 : 2
2019-11-17 14:40 AG Dechcurew Hell Spartans Děkanka 4 : 2
2019-11-15 19:30 Plán B Eurest Runners Plamínkové 1 0 : 3
2019-11-17 08:30 Druhá šance BTW Krč fm FC Tempo Praha 6 : 1
2019-11-17 16:00 1.FC Crux Praha FC Plešivec Plamínkové 2 2 : 3
2019-11-17 17:15 AG UNITED Diggers Plamínkové 2 0 : 9
2019-11-24 13:20 Diggers FC TUKABEL Kobylisy 0 : 9