Rozhodčí Sergej Greshnyakov

fotka hráče Sergej Greshnyakov
Jméno a příjmení
Sergej Greshnyakov
Email
***
Telefon
***
Rok narození
1974


Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Skóre Detail



Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Hodnocení domácí Hodnocení hosté Skóre
2019-03-10 16:00 Krápníkáři TJ Tvoja Mama Křimická 1 : 2
2019-03-08 19:30 Plán B Los Angels Anals B ZŠ Plamínkové 1 3 : 2
2019-03-17 16:00 Dechroje Dynamit Praha Stodůlky 2 : 8
2019-03-23 10:40 Fc Lehovec City Pony FC Březiněves 7 : 6
2019-03-24 16:00 Černí Štýři High Society Štěrboholy 1 : 2
2019-03-24 12:00 Bazinga Daytona b&w Kobylisy 1 : 0
2019-03-24 10:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Lømrå tüm Laudova ZŠ 10 : 2
2019-03-24 14:10 Diggers Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) 1 : 6
2019-03-24 18:00 Dynamit Praha 1.FC Crux Praha Štěrboholy 8 : 5
2019-03-30 10:40 Fc Lehovec City FC Elita Březiněves 5 : 10
2019-03-31 17:15 Sehranka Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 2 1 : 1
2019-03-31 16:00 Los Angels Anals B AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 5 : 2
2019-04-07 20:30 AFK Bochanův Syndrom Los Losos Sportcentrum Koráb 2 : 2
2019-04-07 19:15 Les Bizerâns AG Dechcurew Sportcentrum Koráb 2 : 2
2019-04-07 10:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Liščí trus Laudova ZŠ 3 : 2
2019-04-07 15:00 FC Atlepast Krápníkáři Sokol Vinohrady 0 : 5
2019-04-07 17:15 AG UNITED IN-spirace/SSI Group ZŠ Plamínkové 2 3 : 4
2019-04-14 17:15 Sehranka AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 2 2 : 2
2019-04-14 12:00 INTER09 Fc Vyhaslé Hvězdy Pražačka 0 : 5
2019-04-12 19:30 Plán B LVFC Prague ZŠ Plamínkové 1 5 : 2
2019-04-27 18:30 AG Dechcurew Královské Vinohrady Kobylisy 2 : 6
2019-04-26 20:30 One Direction Judo club Jenis Kobylisy 3 : 2
2019-04-28 08:30 Druhá šance FC Eintopf FC Tempo Praha 7 : 2
2019-04-27 16:40 INTERBALLS Eurest Runners Sportcentrum Koráb 1 : 3
2019-04-27 20:00 Black Bull Kobylisy Krápníkáři Kobylisy 0 : 9
2019-04-26 19:00 Perličky na dně Los Angels Anals B Sportcentrum Koráb 5 : 0
2019-04-27 21:00 GJS Plán B Kobylisy 1 : 3
2019-05-05 17:15 Parma AG Druhá šance ZŠ Plamínkové 1 1 : 3
2019-05-19 08:30 Druhá šance Krápníkáři FC Tempo Praha 5 : 3
2019-05-19 16:00 Los Angels Anals B IN-spirace/SSI Group ZŠ Plamínkové 2 2 : 4
2019-05-19 17:15 AG UNITED LVFC Prague ZŠ Plamínkové 2 2 : 5
2019-05-31 20:30 Pony FC Daytona b&w Kobylisy 0 : 5
2019-06-02 14:30 Los Losos Hell Spartans Děkanka 5 : 0
2019-05-31 19:00 Pivná parta Les Bizerâns Sportcentrum Koráb 12 : 0
2019-06-02 16:00 Krápníkáři FC Eintopf Křimická 2 : 1
2019-06-02 18:00 Dynamit Praha Perličky na dně Štěrboholy 1 : 9
2019-06-09 08:30 Druhá šance Amigos FC Tempo Praha 16 : 1
2019-06-09 17:15 AG UNITED 1.FC Crux Praha ZŠ Plamínkové 2 1 : 4
2019-06-09 16:00 Los Angels Anals B Dynamit Praha ZŠ Plamínkové 2 0 : 5