Konání: 2015-06-14 16:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 3.C liga, kolo 22

Skóre: 3:5

Skóre v polovině: 3:2

Komentář: Závěrečné kolo 3.C ligy sezóny 2014/2015 svedlo dohromady sedmý a osmý tým tabulky, tým Sk Pleská a Darkage. Do utkání vstoupili lépe hostující výše postavení hráči Sk Pleská, kteří se již po pětačtyřiceti vteřinách hry ujali vedení. Simon Kult přihrál v blízkosti pokutového území domácích míč na pravou stranu na nabíhajícího Daniela Kybla, který překonal gólmana křižnou přízemní ranou k levé tyči (0:1). Ve 21. minutě se domácím podařilo srovnat se svým sokem krok. Tomáš Burian dostal míč na levou hranici pokutového území, zpracoval ho a předložil na střed nabíhajícímu Rozehnalovi, který překonal gólmana Hosporara pumelicí mezi nohy (1:1). Ve 24. minutě utkání strhnuli vedení zpět na svoji stranu hosté. Daniel Kybl zahrával autové vhazování v blízkosti vápna, aut zacílil ke vzdálenější levé tyči, kde si pro míč došel a perfektní hlavičkou zakončil Michal Provazník, když přeloboval gólmana Mareše na vzdálenější pravou tyč (1:2). O čtyři minuty později byl stav opět vyrovnaný. Miroslav Jaroš poslal výborný pas z pravé strany napříč hřištěm na Pavla Šindelku, který zakončil z první střelou do odkryté levé části branky (2:2). V závěrečné minutě úvodního dějství se domácím podařil dokonalý obrat ve vývoji skóre utkání. Marek Rozehnal vybojoval na pravém křídle míč a v pokutovém území ho předložil na nohu u vzdálenější tyče stojícímu Tomáši Burianovi, který následně zakončil do prázdné (3:2). Ve 40. minutě se misky vah potřetí v zápase vyrovnaly. Zdeněk Šindelář fauloval na středu hřiště devět metrů před brankou unikajícího Simona Kulta, exekuce přímého volného kopu se ujal Marek Štěpánek a obstřelem zdi po pravé ruce rozvlnil síť za zády gólmana Mareše (3:3). Ve 46. minutě se vedení navrátilo do rukou Sk Pleská. Autové vhazování Tomáše Hejzlara na půli hřiště, posunul Marek Štěpánek na pravé křídlo na nabíhajícího Daniela Kybla, který pohotovou ranou propálil domácího brankáře počtvrté (3:4). V poslední minutě utkání podnikl výpravu do obranných vod hostí gólman Jiří Mareš, což se mu nakonec stalo osudným, jelikož lačná bestie jménem Marek Štěpánek uzmula míč, posunula ho vysokým obloučkem přes téměř celé hřiště na vápno na nohu hladového Kybla, který následně svým třetím zásahem v utkání stvrdil konečné vítězství Sk Pleská v poměru 3:5. Zápas nabídl příjemnou čistě hranou podívanou, v níž si oba týmy užily poslední minuty ligové sezóny.