Zařazení: 2017/2018 Podzim, 3.C liga, kolo 4

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 5:0

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: V deštivém utkání si výhru zaslouženě připsal domácí tým Lhotka stars. Celý zápas byl na 3. ligu kvalitní. Věkově starší domácí byli lepší a především zkušenější a to na technické, ale málo důrazné hosty s přehledem stačilo. První branka padla ve 23. minutě a byla krásná. Domácí rozehrávali roh, který přesně našel na zadní tyči volného Antala Weinraucha který ze vzduchu poslal míč do šibenice. Antala jsem zvolil nejlepšího hráče za domácí tým. Celý zápas výborně bránil a přesto jako obránce vstřelil dvě branky. Ve druhém poločase se čekalo na branku pouhé dvě minuty. Po kombinační akci se prosadil Revész, který v zápase dal také dvě branky. Vyložených šancí měl ovšem mnohem více. Ve 45. minutě domácí rozehráli roh na krátko a podařilo se jim opět vykombinovat další branku na 3:0. to již neškodní hosté rezignovali a pouštěli domácí do dalších šancí. Z vyrovnaného utkání se v tu chvíli stala exibice. V 51. minutě šel domácí hráč sám na brankáře a zvýšil na 4:0 a o tři minuty poté (54. minuta) šli dokonce dva domácí sami na brankáře a zvýšili na konečných 5:0 pro Lhotku stars.