Zařazení: 2012/2013 P, 2.B liga, kolo 11

Rozhodčí: Milan Herian

Skóre: 7:6

Skóre v polovině: 4:5

Komentář: Velmi rychlé a útočné utkání, čemuž odpovídá i množství vstřelených branek. Dnešní defenzíva měla dovolenou a k vidění byly i dva vlastní góly. Do utkání vlétli hosté gólovou střelou v 30 vteřině zápasu, ale radovali se pouze minutu. V 13. minutě byl po kuriózním gólu stav 1:3, ale hned z protiútoku se domácí vrátili do zápasu a v 19.minutě dokonce vyrovnali. Bratři Dolejšové s tím ale nesouhlasili a opět poslali hosty do dvougólového vedení. Těsně před poločasem si dezorientovaní hosté srazili rohový kop do vlastní branky. Po přestávce se potřetí a naposledy utrhli o dva góly, ale v závěru jim začaly docházet síly a větší vůle a touha po vítězství dovedla v hektickém závěru ke třem bodům domácí tým.