Konání: 2014-11-01 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 3.C liga, kolo 7

Skóre: 11:2

Skóre v polovině: 5:2

Komentář: Ať žijí gólově bohaté hody v Kobylisích, to jakoby si před dnešními kláními řekly celky hrající PKFL napříč ligami. Utkání 7. kola 3. C ligy ovládli domácí FC Eintopf v poměru 11:2 a na konečném výsledku měl největší podíl především trojlístek Martin Kisugite, Maxim Rytych a Šimon Smrček. Úvodní branku duelu vsítil ve 3. minutě Martin Rytych, který proběhl půlkou hřiště zhruba na 10-ti metrovou distanci od branky a přízemní střelou doprostřed brány propálil vše, co mu stálo v cestě (1:0). O dvě minuty později to již bylo o dvě, jeden z domácích hráčů prokázal důraz o míč v souboji s gólmanem, přihrál z levé strany na pravou, kde číhal Vojtěch Smrček a uklidil do prázdné (2:0). Minuta 11. patřila hostím, kteří rozebrali domácí na mikročástice a zakončili do samotou zející branky (2:1). V 17. minutě vrátil dvougólové vedení na turfy domácích Martin Kisugite, který překonal gólmana hostí křižnou střelou z levého křídla (3:1). V 18. minutě vnesl do utkání jistou míru dramatické zápletky Martin Hubik, prokázavší důraz na malém vápně (3:2). Tento nadějný stav pro hosty však vydržel necelou minutu, když přihrávku Šimona Smrčka z levé strany zužitkoval na středu hřiště stojící a k pravé tyči zakončující Martin Kisugite (4:2). 23. minuta a parádní angličan z pravé strany o levou tyč, tj. dílo Martina Kisugita a jeho hattrick (5:2). Do druhé půle vstoupili domácí stejně aktivně jako do té první. Již ve 31. minutě dostal parádní míč do brejku Maxim Rytych, obhodil si gólmana vpravo a následně zakončil do prázdné (6:2). Minuta 36. a Martin Kisugite v roli nahrávajícího hráče, který přihrál míč na Šimona Smrčka, jenž skluzem z hranice vápna pokořil posedmé za domácí gólmana Papeže (7:2). Unikátní akce v podání Maxima Rytycha byla k vidění ve 48. minutě, jako uragán prošel nezastavitelně půlkou hřiště po pravé straně a v závěru akce zakončil nechytatelně tvrdou pumelici pod víko a dokonal hattrick (8:2). V 52. minutě obral posledního domácího hráče o míč Martin Kisugite a po samostatném úniku zakončil přesně po zemi k levé tyči (9:2). V 54. minutě dostal Šimon Smrček přihrávku na střed vápna a ihned po převzetí balónu poslal míč vpravo okolo stojné nohy brankáře (10:2). Gólový účet utkání uzavřel v 56. minutě opět Šimon Smrček po přihrávce od Maxima Rytycha. Maxim nechal skluzem ve vápně projet dobíhajícího beka hostí, následně přihrál na střed nikým neatakovanému Šimonovi, a ten střelou do prázdné završil svůj hattrick (11:2). První poločas utkání se dal označit za vyrovnaný, v druhém však byla dominance domácích zřetelná a po zásluze si z kobyliského pažitu odvážejí všechny tři body.