Konání: 2015-10-25 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 P, 1. liga, kolo 6

Skóre: 1:6

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Duel, v němž Ludmila A potvrdila své velké kvality a svého soka jednoznačně přehrála. Úvodní branku vsítil ve třetí minutě po krásné akci Jaroslav Kobliha, který ve stylu „přihraj a běž“ nahrál míč na levé křídlo Martinovi Studeckému, naběhl si do vápna, kde dostal balón přesně na nohu zpět a do odkryté pravé poloviny branky nechytatelně zakončil (0:1). O vyrovnání se postaral ve třinácté minutě Filip Pallos, který zužitkoval přesnou přihrávku Karáska k pravé tyči Peterkovi branky (1:1), nutno vyzdvihnout velmi podařenou individuální akci Adama Karáska ve středu hřiště, jež předcházela gólu. Velmi důležitou branku „do kabiny“ vsítil Martin Studecký, který zužitkoval přihrávku svého spoluhráče k levé tyči a nadvakrát prostřelil výborně chytajícího brankáře Vyležíka (1:2). Pět minut po půli to byl opět Martin Studecký, kdo skóroval a poslal Ludmilu A do dvoubrankového vedení (1:3). Nechytatelnou střelou ze třinácti metrů do pravého růžku Vyležíkovi branky se v 52. minutě prezentoval Jan Carda a upravil na 1:4. Pátý gól přidal Martin Studecký po kombinaci hostí do prázdné branky zakončením od levé tyče dvě minuty před koncem (1:5). Šestý gól přidal hned vzápětí po velmi obdobné akci, ale tentokrát po zakončení od pravé tyče (1:6). Naprosto zasloužená výhra Ludmily A a upevnění pozice lídra v čele první ligy.