Zařazení: 2014/2015 J, 3.C liga, kolo 21

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 1:2

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Velmi vyrovnané a napínavé utkání, ve kterém nastoupila Lhotka Stars s taktikou dobré obrany a rychlým přechodem do protiútoku. Hosté, Borussia odehráli v horkém dnu zápas bez střídání. Snažili se držet míč na svých nohou a postupnou kombinací si vypracovat šance. V prvním poločase zvítězila taktika domácích, kteří vyhráli 1. poločas 1:0. Ve druhém poločase se hra trochu přitvrdila. Hosté se snažili zápas otočit a to se jim dlouho nedařilo. S přibývajícím časem byla na Borusii znát nervozita, ale po pěkné akci přišlo vyrovnání. I přes to, že hosté neměli žádné hráče na střídání na nich nebyla znát únava a stále měli menší herní převahu. Tu se jim podařilo přeměnit i v další branku, která byla nakonec vítězná a odváží si tak 3body z dnešního pěkného zápasu.