Zařazení: 2015/2016 P, 3.B liga, kolo 1

Rozhodčí: Ambassadors FC Praha

Skóre: 5:3

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Jedno z nejzajímavějších utkání napříč všemi ligami bylo k vidění v sobotu na kobyliském pažitu od 20:00. Proti sobě se postavily dva velmi běhavé celky, které si navzájem nedarovaly ani metr prostoru. Úvodní branku duelu obstaral v 5. minutě Dirk Lentjes, který zacílil z 10 metrů přesně k pravé tyči branky hostí, mezi nohy brankáře Holečka (1:0). Vyrovnání stavu utkání přišlo záhy ve 21. minutě, kdy se levačkou k bližší pravé tyči prosadil zpoza vápna Daniel Drake (1:1). Vedení domácím vrátil na turfy důrazný Jiří Malina, který nejprve přetlačil v souboji o míč Marka Štěpána, následně i gólmana Lukáše Holečka a následně usměrnil míč do brány (2:1). Velmi pohlednou akci předvedli hosté ve 39. minutě, konkrétně Drake a Vondruška, kdy druhý jmenovaný zakončil po rozebrání domácí obrany do prázdné (2:2). Ve 43. minutě se přímého kopu z 10-ti metrů ujal Dirk Lentjes a přesnou přízemní ranou k pravé tyči vrátil domácím vedení (3:2). Dvougólový náskok domácích obstaral ve 48. minutě Maxim Rytych, kterého po autovém vhazování přesně našel u vzdálenější tyče Dirk Lentjes, Maxim následně zakončil akci pohotovou přízemní střelou k levé tyči (4:2). V 50. minutě vsítil po rychlém kontru a přihrávce Draka na Hryceje kontaktní branku druhý jmenovaný. Ten zakončil kontr přízemní střelou z levé strany do protipohybu brankáře Hryzáka (4:3). Ve velmi napínavém závěru utkání se podařilo třešničku za svým dnešním výkonem učinit Dirku Lentjesovi, který v poslední minutě utkání dokonal povedenou střelou hat-trick. Za bojovný výkon si bodovat zasloužily oba celky, nicméně na to se ve fotbale nehraje a efektivnějším týmem dnes byli domácí, kteří si tak do tabulky připsali důležité tři body.