Konání: 2017-04-08 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2016/2017 Jaro, 3.C liga, kolo 15

Skóre: 4:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Velmi pohledné a ve vysokém tempu hrané utkání 14. kola 3. C ligy předvedly týmy FC Momentum a FC Eintopf, které rozhodla větší efektivita domácích v zakončení. Úvodní branku vsítil ve 37. minutě Martin Pollák. Jan Maršál nádhernou českou uličkou poslal Martina Polláka do trháku, a ten tváří v tvář gólmanovi Vítu Hryzákovi nezaváhal, udělal mu kličku po pravé ruce a zakončil do prázdné (1:0). U druhé branky si Jan Maršál a Martin Pollák své role prohodili. Rychlý kontr domácích zakončil po přihrávce Martina Polláka z levého křídla na vzdálenější levou tyč Jan Maršal skluzem a usměrněním míče do sítě (2:0). V 58. minutě svedl po dlouhém nákopu sprinterský souboj Martin Lehotský s gólmanem Hryzákem, u míče byl o chlup dřív útočící hráč domácích, obhodil si gólmana a zakončil do prázdnotou zející branky (3:0). Závěrečnou branku duelu vsítil Jan Maršál v 60. minutě po velmi pohledné akci, když pětadvacetimetrový milimetrový centr z kopačky kapitána domácích, Daniela Draka, přistál na hranici vápna přesně na jeho noze a z první zakončil placírou do protipohybu brankáře (4:0). Za výkon ve druhé půli si domácí zcela zaslouženě připsali do tabulky 3 body za vítězství v poměru 4:0. Utkání poznamenalo zranění hostujícícho Filipa Gaberdéna, který si poranil koleno ve 27. minutě po souboji o míč s protihráčem.