Konání: 2015-05-17 14:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 3.C liga, kolo 19

Skóre: 3:1

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Po napínavém druholigovém duelu vyběhli na kobyliské hřiště borci z mužstev hrajících ligu nižší. Od příští sezóny druholigový tým FC ResslBoys a z druhé poloviny tabulky potácející se Eurest Runners. Favorit zápasu byl jasný, a také tomu odpovídal průběh prvního dějství. Domácí zatlačili svého soka do pokutového území a dobývali jeho branku. V řadě případů tlak odolal zásluhou perfektně chytajícího Štěpána Paulíka, nakonec však ani on nedokázal zabránit prvnímu výlovu kapříků ze své sítě v 15. minutě. Pavel Semrád dostal přihrávku za obranu z pravé strany od Vojtěcha Douši a pohotovou střelou ihned po zpracování míče překonal do té doby bezchybně chytajícího Paulíka přízemní ranou doprostřed brány mezi jeho nohy (1:0). Ve 23. minutě navýšili domácí skóre na dvoubrankový rozdíl, když Pavel Semrád potáhl míč středem hřiště, na hranici vápna předložil balón na levou stranu volně nabíhajícímu Filipu Hornychovi, a ten z první zacílil přesně do Achillovy paty gólmana Paulíka, tedy opět mezi jeho nohy (2:0). V sedmadvacáté minutě byla radost domácích fanoušků ještě větší, po ruce Jakuba Komárka ve vlastním pokutovém území byl nařízen pokutový kop, jehož exekuce se ujal Pavel Semrád a nekompromisní pumelicí k levé tyči poslal FC ResslBoys do tříbrankového vedení (3:0). Ve druhém dějství se obrázek hry k mnohému údivu zcela změnil, hra se vyrovnala a více ze hry měli hostující Eurest Runners, kterým se již minutu po poločasové přestávce podařilo snížit. Přímý kop z dobrých 15-ti metrů si vzal na paškál Vojtěch Drábek, vyslal střelu do pravé šibenice, brankář Milfort neměl při zákroku zpevněné prsty a míč tak po jeho lehké teči propadl do sítě (3:1). Ve zbývajících minutách byly šance ke skórování na obou stranách, blíže k brance měli hosté, ale žádný z nadějně vyhlížejících pokusů již brankou neskončil a domácí dokráčeli k ne až tak snadnému zisku tří bodů, jak by se po úvodním dějství mohlo zdát.