Zařazení: 2014/2015 P, 2.B liga, kolo 5

Rozhodčí: Milan Herian

Skóre: 4:3

Skóre v polovině: 3:1

Komentář: Zápas dvou poločasů a mnoha zahozených šancí, které mohly málem domácí mrzet. V prvním poločase byli více na míči domácí, ale střelecká nemohoucnost jinak neomylného Michala Šušáka byla důvodem pouze dvougólového poločasového vedení. V 9.minutě se ujala patička výše zmiňovaného šutera, který si "narazil" o gólmana a zády k brance skóroval. Možná právě z důvodu, že branku v době střely neviděl :-). V 18.minutě si krásně za obranu hostí zaběhl Martin Rejmíš a lehkou tečí zvýšil na 2:0. O dvě minuty později nekompromisní střelou z poza vápna prostřelil všechno nejlepší hráč domácích Filip Červený. 5 minut před koncem snížil naopak nejlepší hráč hostí Marian Revay, který si zkusil prvních dvacet minut chytat, ale nebylo to ono. V poli se cítil určitě lépe. Po poločase hosté převzali iniciativu a v rozmezí 37. a 40. minuty se dvakrát trefil Richard Fridrich a zápas dostal nový náboj. Nakonec se z vítězství radovali domácí, když se v 54. minutě opět trefil Michal Šušák.