Kdo: FC ResslBoys / Ambassadors FC Praha

Zařazení: 2017/2018 Podzim, 3.C liga, kolo 4

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Domácí tým byl v zápase o něco lepší a zaslouženě vyhrál. Do vedení se dostali domácí v 14. minutě. Nejlepší hráč domácích Adam Schlupek prošel od poloviny hřiště neatakován až před brankáře a skóroval. O 2 minuty později bylo vyrovnáno. Po chybě bránícího hráče šel sám na bránu Petr Kroneisl a vyrovnal na 1.1. Tím skončil první poločas. Do druhého poločasu vstoupili domácí ještě aktivněji než do prvního a ve 35. minutě se po kombinační akci dostali do vedení 2:1. V následném průběhu hry měli domácí více ze hry. Všechny jejich šance však Tomáš Chlup vychytal. Přibližně v polovině druhé půle se do ojedinělé šance dostali i hosté. Z přímého kopu z velké vzdálenost vyslali střelu, která na mokrém povrchu sklouzla na tyč. Z následujícího rohu hosté trefili další tyč. Do další šance se hosté dostali až v 56. minutě a opět skončila vyrovnávací brankou na 2:2. Hosté se po vyrovnávací brance stáhli ještě více ke své brance a snažili se ubránit remízu. V 58. minutě však Schlupek opět prošel až do pokutového území kde byl faulován. Sám se postavil k pokutovému kopu a proměnil na konečných 3:2.