Konání: 2015-05-17 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 2.A liga, kolo 19

Skóre: 5:0

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Závěrečný duel nedělního fotbalového dne na kobyliském pažitu obsataraly týmy Kanec v bučině a Lez Bizerans. Domácí, jakožto lídr ligové tabulky, nastupovali do utkání jako favorité. Tak si také od úvodních minut počínali. Ve 2. minutě šel důrazně po míči Michal Martínek, což přineslo své ovoce, když v souboji s bránícím hráčem a gólmanem Gabrielem byl u míče první a hlavou poslal míč do sítě (1:0). Jako buldok šel dravě za míčem v 7. minutě také na pravém křídlě Jaroslav Matyáš, vybojoval na hranici vápna Les Bizerans míč a pohotovou střelou bodlem poslal balón nechytatelně pod břevno (2:0). Ve 27. minutě se po kombinaci domácích dostal míč až k nalevo stojícímu Davidu Panýrkovi, ten vystřelil z levé strany zpoza beka a střela zaplula přesně ke vzdálenější pravé tyči (3:0). Ve 49. minutě duelu podnikl Michal Martínek po levém křídle výpad s míčem, jeden z beků neustál důrazené vedení míče Michala a spadl, čímž mu nabídl prostor, toho Michal využil, s míčem se otočil a následnou střelou zamířil přesně ke vzdálenější pravé tyči (4:0). Poslední branka zápasu přišla v 53. minutě, domácí zahráli autové vhazování do vápna na Jaroslava Matyáše, ten se v pokutovém území s míčem otočil a metr před brankářem zakončil přízemní střelou pod jeho padající tělo (5:0). Utkání po zásluze ovládli domácí a uhájili první místo v ligové tabulce před dotírající BK Roura Fellas.