Konání: 2014-09-14 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 1. liga, kolo 1

Skóre: 3:3

Skóre v polovině: 2:2

Komentář: Velmi pěkná svižná prvoligová podívaná, v níž každý chvilku tahal pilku. Jediným negativem byla občasná přespřílišná agresivita některých hráčů, která tak kazila výsledný dojem z nadprůměrného prvoligového utkání hraného za silného deště. O úvodní branku utkání se v 11. minutě postaral Michal Jirovský, který ustál atak hostujícího hráče, postupoval středem pole a následně přesně zakončil k levé tyči (1:0). Vyrovnání přišlo záhy v 17. minutě, kdy střílený centr z levé strany usměrnil nechytatelně za záda brankáře Vyležíka Jiří Bouše st. (1:1). Vedení na stranu domácího FC SIONU vrátil opět Michal Jirovský, který v 19. minutě prostřelil zpoza vápna vše, co mu stálo v cestě (2:1). Ani tentokrát netrvalo vedení domácích příliš dlouho, o čtyři minuty později zatáhl balón na levém křídle Michal Soucha a precizně umístěným angličanem na vzdálenější tyč srovnal stav utkání (2:2). Do druhé půle vstoupili lépe hráči hostujícího O. A. Arrows, kterým se podařilo ve 32. minutě skórovat a poprvé v zápase se tak dostat do vedení. Jiří Bouše st. dostal ve vápně trestuhodně trochu volného prostoru, následně i přihrávku od svého spoluhráče, s míčem se na pětníku otočil okolo svého strážce a pohotovou ranou do horní poloviny brány nedal gólmanovi šanci na zabránění míče v cestě do sítě (2:3). Zaslouženou dělbu bodů vystřelil v 50. minutě domácím svým třetím zásahem v utkání Michal Jirovský, který ukázal, že má v noze dynamit, když se mu podařilo uvolnit na pravé straně za hranicí vápna a zakončit přesně ke vzdálenější levé tyči (3:3).