Zařazení: 2014/2015 J, 3.B liga, kolo 15

Rozhodčí: Královské Vinohrady

Skóre: 2:2

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Bojovným výkonem se v dohrávce 15. kola 3.B ligy prezentovaly celky Pony FC a Královské Vinohrady A. Hostující Královské Vinohrady byly do zhruba čtyřicáté minuty lepším celkem, pak však odešly po fyzické stránce a závěrečných dvacet minut patřilo domácím. O úvodní branku zápasu se postaral v 5. minutě David Řezáč. Martin vyslal na půli do brejku Davida Řezáče, ten si míč zkušeně pokryl tělem před dobíhajícím bekem Bergmannem a vnějším nártem zakončil přesně k levé tyči (0:1). Domácí odpověděli ve 24. minutě zásluhou branky Lukáše Hromady. Jeden z domácích hráčů poslal povedený pas z levé strany na vzdálenější pravou tyč, na zcela volného Lukáše Hromadu, a ten za pomoci lehké teče gólmana Olšáka vyrovnal stav utkání (1:1). Vedení do poločasové přestávky navrátil na turfy hostí Martin Fürst. Ve 29. minutě dostal Martin Fürst přihrávku od Davida Řezáče ze středu hřiště na levé křídlo, následně postupoval s míčem tváří v tvář brankáři Bergmannovi a z hranice vápna zakončil střelou metr nad zemí přesně ke vzdálenější pravé tyči (1:2). Vyrovnávací branku se domácím podařilo vsítit třicet sekund před závěrečným hvizdem. Hostující David Řezáč vyrobil v posledních sekundách zápasu obrovskou minelu, když se snažil rozehrát autové vhazování v blízkosti branky domácích hodem na vlastního brankáře, což se mu nepodařilo a poslal do brejku domácího Tadeáše Toulce, ten si míč potáhl po levé straně okolo brankáře Olšáka a do prázdné zakončil (2:2). Přestože David vyrobil v poslední minutě utkání velkou chybu, byl na straně hostí jednoznačně nejpřínosnějším hráčem a vydobyl si tak po právu hvězdu za nejlepšího hráče utkání, na straně domácích byl za svůj výkon a za vyrovnávací branku oceněn Tadeáš Toulec.