Konání: 2013-10-19 13:20:00, Kobylisy

Zařazení: 2013/2014 P, 3.A liga, kolo 6

Skóre: 1:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Přestože se při pohledu na hubené vítězství domácích v poměru 1:0 může zdát, že se nejednalo o příliš atraktivní duel, je tomu přesně naopak. Jak PMS Olympian, tak Slavoj se prezentovaly přímo zarputilou snahou ve snaze vstřelit gól, ale chladná hlava, přesnost a klid v koncovce chyběly, přestože šancí bylo na obou stranách požehnaně. Po herní stránce, a taktéž počtu vyložených brankových příležitostí měl navrch hostující Slavoj, ale brankář Pavel Bukáček byl opravdovou oporou svého týmu. Nejenže za svá záda nepustil žádný gól, byl to právě on, kdo nakonec rozhodl celý zápas. Jakožto jediný hráč plný energie se Pavel Bukáček rozhodl ve 44. minutě utkání přenechat místo v brance Marianu Revayovi a posílit ofenzivní činnost svého celku. Tento mistrovský tah byl v 56. minutě odměněn sladkou třešničkou v podobě vstřelené vítězné branky. Posledním domácím hráčem, který se dotkl míče, předtím než zamířil do branky hostí, nebyl nikdo jiný než Pavel Bukáček. Na závěrečné čtyři minuty posílil hosty pozdě dorazivší nejlepší hráč minulého utkání Slavoje, Ondřej Fišer, jenž se do závěrečného hvizdu stačil prezentovat českou uličkou na Marka Hanzla, kterému se však tváří v tvář těsně před koncem utkání nepodařilo překonat dobře vyběhnuvšího náhradního gólmana domácích, Mariana Revaye. Jednalo se o velmi pohledný duel, ve kterém se misky vah mohly převážit na jakoukoli stranu, avšak v tom je fotbal jedinečný. Branky domácích: 56´ Pavel Bukáček.