Konání: 2017-05-19 20:30:00, Kobylisy

Zařazení: 2016/2017 Jaro, 3.A liga, kolo 20

Skóre: 3:1

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Utkání 20. kola třetí ligy s označením A svedlo dohromady celky z opačných pólů tabulky, zatímco domácí One Direction směřuje za suverenním postupem do dvojky, Slavoj se topí ve spodních patrech ligové tabulky. Utkání nepřineslo přílišné množství pěkných kombinačních akcí, spíše řadu rychlých a při finálním řešení nepřesných kontrů. Ani zápletka zápasu nebyla nikterak dramatická. Ve 24. minutě se ujali vedení domácí, kdy se po exekuci nepřímého volného kopu dostal míč na pravou stranu k Martinovi Studeckému, ten ho následně přihrál na levou tyč Hejnému, který míč uklidil přízemní střelou ke vzdálenější pravé tyči (1:0). O dvě minuty později to již bylo o dva, když se ze středu hranice vápna prosadil přízemní střelou do odkryté pravé části branky Mikuláš Havlík (2:0). Malou naději na zvrat dal Slavoji s poločasovým hvizdem Michal Bělka, který nadvakrát zakončil akci u levé tyče branky domácích (2:1). Dvougólové vedení navrátil One Direction svou druhou brankou v utkání Mikuláš Havlík, který zacílil u levé tyče, po krásné přihrávce Černého napříč hřištěm, do prázdné (3:1). Utkání tedy skončilo zaslouženým vítězstvím domácích.