Konání: 2017-06-04 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2016/2017 Jaro, 1. liga, kolo 21

Skóre: 4:7

Skóre v polovině: 0:3

Komentář: Utkání plné branek přineslo 21. kolo nejvyšší soutěže PKFL mezi devátým týmem ligové tabulky, Kancem v bučine, a třetím týmem ligové tabulky, FT Razors. První branku vsítil ve 14. minutě po pohledné kombinační akci hostí David Matějka, který zacílil z pravého křídla přesně k bližší pravé tyči (0:1), při druhé brance hostí v 19. minutě nechali domácí postupovat Tomáše Rotheho třičtvrtě hřiště samotného středem hřiště, a ten následně z hranice pokutového území zakončil nechytatelně angličanem o pravou tyč Plívovi branky (0:2). Ve 25. minutě se hosté prezentovali úspěšným rychlým brejkem, na jehož konci stál na levém křídle Štěpán Hájek, který zamířil ze šesti metrů přesně k bližší levé tyči (0:3). Po půli se dalo utkání vyhodnotit jako rozhodnuté, to by však hostující FT Razors nesmělo ledabyle bránit a vyjma řady obdržených branek ve druhé půli nechalo vyniknout mnoha nádhernými zákroky gólmana Františka Kotka. Ve 34. minutě snížil na rozdíl dvou branek Michal Krčil, který dorazil z malého vápna gólmanem vyraženou střelu Jaroslava Zouly z levého křídla (1:3). Ve 38. minutě vsítil kontaktní branku Vladimír Panýrek, který postupoval od půlky hřiště sám na gólmana a z hranice pokutového území zakončil přesně mezi jeho nohy (2:3). Ve 44. minutě odskočili do dvougólového vedení hráči FT Razors, kdy jeden z hostujících hráčů přihrál z pravého křídla napříč vápnem nádhernou přihrávku na Phillipa Tvaroha, který zakončil ze středu malého vápna do prázdné (2:4). Ve 47. minutě dostal Jaroslav Zoula krátce po sobě dvě příležitosti k zakončení, přičemž druhou z levé strany střelou pod víko dokonale využil (3:4). Ve 48. minutě přihrál Phillip Tvaroh z levé strany ke vzdálenější tyči na Karima Hamouche, a ten zacílil přesně k pravé (3:5). V 50. minutě zdramatizoval závěr duelu Zbyněk Novák, který zamířil do levé tyče, od níž se odrazil míč do zad gólmana Kotka, a následně do brány (4:5). V 58. minutě zužitkoval přihrávku Jakuba Jakubova Patrik Čavoš a střelou od levé tyče zamířil do prázdné (4:6). Poslední branku duelu vsítil po pohledné kombinaci po trase Čavoš levá strana - David Matějka malé vápno - Phillip Tvaroh levý roh hranice pokutového území, posledně jmenovaný střelou mezi nohy gólmana k levé tyči (4:7).