Konání: 2015-11-15 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 P, 1. liga, kolo 8

Skóre: 1:3

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Utkání dvou rozdílných poločasů, zatímco v tom prvním byli lepší domácí, ve druhém to byli hosté, kdo převzal i díky početnější střídačce iniciativu nad hrou a po zásluze se radoval z konečného vítězství v poměru 1:3. Klíčové momenty utkání: 5´ - V páté minutě se na horizontu na středu hřiště uvolnil Matřej Soucha a 9 metrů od brány zakončil přesně k pravé tyči (0:1). 15´ - Necitlivé neponechání výhody FC SIONU rozhodčím, kterým připravil domácí o branku a nařídil přímý kop z hranice pokutového území, který hosté ubránili. 33´ - Na pravé hranici vápna se s míčem zcela sám ocitl David Gregora a střelou ke vzdálenější levé tyči překonal gólmana (0:2). 51´ - Na levé straně zůstal stát zcela volný David Gregora a tváří v tvář brankáři Vyležíkovi rozezněl houslový part (0:3). 52´ - O čestný úspěch v podobě vstřelené branky se postaral Lukáš Poláček. Výborné přenesení hry hráčem FC SIONu z levé strany na vzdálenější levou tyč, kde skluzem zakončil do prázdné výše zmíněný Poláček (1:3).