Konání: 2015-05-24 14:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 2.A liga, kolo 20

Skóre: 2:0

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: 20. ligové kolo 2.A ligy nabídlo vyjma několika zajímavých duelů, taktéž jeden, který příliš fotbalové krásy nepobral. Konkrétně duel mezi AG Dechcurew a Parmou AG. Brankové příležitosti obou celků v zápase by se daly dohromady spočítat na prstech jedné ruky. Domácí měli počas celého zápasu mírně navrch, což dokázali podpořit dvěma vstřelenými góly a odnést si ze zápasu plný bodový zisk. AG Dechcurew udeřilo poprvé v 8. minutě. Výkop gólmana Srba skončil až na hranici vápna hostí, kde si nabíhal zcela osamocený Šimon Kulakowski a při snaze o zpracování míče zakončil „šťastně“ kolenem přesně ke vzdálenější levé tyči (1:0). Druhou branku domácí vstřelili ve 48. minutě utkání, v ní nechali hráči Parmy AG na horizontu zcela volného Lukáše Kříže, který si v klidu zpracoval míč a bodlem zamířil přízemní ranou milimetrově k pravé tyči Faitovi brány (2:0). Více zajímavých momentů utkání nepřineslo a domácí se tak mohli po naplnění řádné hrací doby radovat z relativně poklidného vítězství v poměru 2:0.