Konání: 2014-04-27 14:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2013/2014 J, 3.B liga, kolo 16

Skóre: 4:1

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Líný fotbal, tak by se dal stručně charakterizovat zápas 16. kola mezi sedmým týmem 3.B ligy FC ResslBoys a desátým Eurest Runners. Přestože se hostující hráči prezentovali odhodlaně, domácím stačil k tříbodovému zisku velmi průměrný výkon v poklidném tempu. Nutno podotknout, že k takovému stylu hry nabádalo hráče především teplé počasí, které nebylo pro hraní nikterak příjemné. O úvodní branku duelu se v 6. minutě utkání postaral povedeným dalekonosným angličanem Michal Krása (1:0). Druhá branka v síti hostí přišla v 16. minutě, když k údivu všech přítomných nepovedená polopřihrávka/polostřela Filipa Hornycha skončila až za zády brankáře Rafaela Tadevosjana (2:0). Na rozdíl tří branek ve skóre zvýšil po perfektní přihrávce jednoho z domácích hráčů z pravého křídla až ke vzdálenější levé tyči střelou do prázdnotou zející branky Radek David (3:0). Do druhé půle vstoupil Eurest Runners aktivně a již po pár sekundách hry se radoval ze zasloužené branky. Z levého křídelního prostoru, zhruba 15 metrů od branky domácích, napřáhl Kryštof Uhlík a přízemní střelou na vzdálenější tyč překonal bezmocně se natahujícího brankáře Milforta (3:1). Poslední zápis do střelecké listiny se zrodil v 56. minutě, to za domácí FC ResslBoys unikli Robin Osvald s Lukášem Rajchlem. Robin v závěrečné fázi akce přihrál míč z pravé strany na levo, kde zcela volně nabíhající Lákáš Rajchl neměl sebemenší problém s uklizením míče do sítě Eurest Runners (4:1). Domácí zcela zaslouženě utkání opanovali a připsali si tři body do tabulky za konečné vítězství v poměru 4:1, postup do 2. ligy tak z pohledu FC ResslBoys není stále nereálný.