Konání: 2015-03-29 17:20:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 1. liga, kolo 13

Skóre: 2:6

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Zápas dvou rozdílných poločasů, v tom prvním byla hra obou celků zcela vyrovnaná, čemuž odpovídalo taktéž poločasové skóre 1:1. V tom druhém se nepodařilo domácím vyvarovat "laciných" chyb v defenzivě a po dvou relativně snadných gólech O. A. Arrows přestali hrát organizovaně, z čehož vyplynulo konečné skóre 2:6. Branky: 8. minuta (O. A. Arrows) – Ondřej Veverka a jeho přelobování soupeře, 27. minuta (Ambassadors) – David Průša a jeho dvojitá pata, 32. minuta (O. A . Arrows) – Jan Franc a jeho zužitkování přesné přihrávky Ondřeje Veverky od rohového praporku před bránu, 33. minuta (O. A. Arrows) – Ondřej Veverka a jeho přesné zakončení tváří v tvář gólmanovi, 40. minuta (Ambassadors) - Tomáš Skrbek a odraz po rohovém kopu, 43. minuta (O. A. Arrows) – Jaroslav Veverka a jeho tečovaná střela k levé tyči, 48. minuta (O. A. Arrows) – Jaroslav Veverka a jeho přesné zakončení po přímém kopu do prázdné, 52. minuta (O. A. Arrows) – Jan Franc a jeho zakončení do rozhozené obrany soupeře po zahrané ruce.