Zařazení: 2014/2015 P, 1. liga, kolo 11

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 1:2

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Velice vyrovnané utkání mezi týmy Daytona - Ambassadors.. Od začátku měli míč na kopačkách spíše hosté. Domácím se, ale dařilo přecházet do rychlých protiútoků, které musel několikrát hasit brankář hostí Jiří Zeman. Ani tým hostí, který měl více ze hry své šance dlouho nedokázal proměnit. První gól zápasu padl tedy až ve 23. minutě. Autové vhazování na půlce hřiště bylo po těžkém rozhodování přiděleno domácím, kteří neváhali, rychle rozehráli a do otevřené obrany vstřelili první branku 1:0. Vyrovnat se hostím podařilo chvíli před koncem prvního poločasu. v 29. minutě přesnou střelou vyrovnal Marek Štěpán. Ve druhém poločase hosté otočili zápas. Na rozdíl od půle první proměnili jednu ze svých prvních šancí a v 35. minutě byl stav utkání 1:2. Hosté se po vstřelené brance, již spoléhali spíše na obranu. Nedostávali se do šancí tak jako v první půly, ale protože jejich obrana byla natolik kvalitní, že další branku neinkasovala. Mohli se hosté radovat s těsné výhry. 1:2 (1:1)