Zařazení: 2014/2015 P, 3.B liga, kolo 5

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 4:1

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: V tomto zápase se utkali dva týmy z horní části tabulky. Urostlí domácí se dostali v 19. minutě do vedení přesnou střelou hlavou. Do poločasu se ovšem šlo za nerozhodného stavu 1:1. V 25. minutě po pěkné akci vyrovnal Ruczaj. Ve 40. minutě přišel asi rozhodující moment zápasu. Hosté sice vstřelili branku, ovšem ta padla z autového vhazování a bez teče. Rozehrávalo se od branky domácích, kteří na nic nečekali a přes celé hřiště dali gól na 2:1. Z této situace byli hosté velmi flustrovaný. Ve 43. minutě bránkář hostí Lehačka opakovaně pronášel slova na moji osobu i přesto, že již z první půle za urážku též na mojí osobu dostal žlutou kartu. Za stálých řečí v přerušené hře přišla tedy druhá žlutá karta a následně červená. Na hřišti vznikla hádka do které se nejvíce zapojil Jakub Benýšek. Zmíněný hráč za řeči dostal žlutou kartu po které prohlásil "No dobrý, tak už vypadni za lajnu" přišla druhá žlutá a tedy červená. Hosté zápas dohrávali ve 3 lidech v poli. Šance na vyrovnání neproměnili. Domácí svou přesilu na hřišti nakonec využili a vyhráli zápas 4:1.