Zařazení: 2014/2015 J, 2.A liga, kolo 14

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 6:1

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Duel mezi lídrem 2.A ligy, Kancem v bučině, a předposledním celkem, Rychlou rotou, byl počas prvního poločasu více než vyrovnaný. Ve druhé půli již domácí ukázali své přednosti a došli si po zásluze ke třem bodům za vítězství v poměru 6:1. První branku zápasu vsítil v 7. minutě Štěpán Čenský, který na půli uzmul míč, prokličkoval středem pole přes tři hráče a zakončil po zemi doprostřed brány okolo stojné nohy brankáře Sochora (1:0). V 10. minutě jeden z domácích hráčů přihrál vlastnímu brankáři Metelkovi, ten ho nechal zbytečně dlouho u nohy, udělal chybu a nechal snadno skórovat Jana Šedivého odrazem do prázdné (1:1). Ve 22. minutě poslal Kanec v bučině do opětovného vedení Jaroslav Matyáš, který využil chybu beka v rozehrávce. Matyáš se objevil tváří v tvář gólmanovi a přízemní střelou nezaváhal (2:1). Ve 38. minutě svítil stav na ukazateli skóre již 3:1. Štěpán Čenský stáhl míč po pravé straně, předložil ho na levou stranu Panýrkovi, a ten zakončil pohotově do prázdné (3:1). Ve 44. minutě vyslal Michal Martínek do brejku Jaroslava Matyáše, který pohotovou ranou mezi nohy brankáře Sochora navýšil skóre na 4:1. Na 5:1 zvyšoval ve 47. minutě duelu sám Michal Martínek, který využil zhuštěného pole ve vápně, přesnou střelou k levé tyči ze střední distance. Závěrečnou branku duelu vsítil v předposlední minutě Ondřej Sládeček povedeným obstřelem z levé strany na pravou (6:1).